Lenka Valentová

1: Úvodní informace

O nemovitosti se zajímám již od doby, kdy jsem si hledala svoje vlastní bydlení. A cesta to nebyla lehká, nejdříve několik let na různých podnájmech, následně jsem s velkou radostí koupila byt a potom rodinný dům. Díky této zkušennosti vím, že ať už nemovitost prodávám či kupuji, tak je potřeba mít vedle sebe profesionála z realitní kanceláře, který mě celým obchodem provede, poradí a vysvětlí mi veškeré postupy tak, aby obchod byl zrealizován.
A nyní se spolu s realitními makléři snažím pomoci prodávajícím a kupujícím, aby se snadněji zorientovali ve složitém trhu realit.
Proto se účastním pravidelných školení, abych byla vždy maximálně připravena informovat klienty o novinkách a změnách týkajících se realitního trhu,
právního bezpečí a financování jejich nemovitosti.
Pokud potřebujete prodat či koupit nemovitost, neváhejte se na mě obrátit a kontaktovat mě, ať už telefonicky či emailem anebo na níže uvedeném formuláři.

2: Systém mojí práce

Naplňuje mě zaměstnání, kde se neustále něco děje, tvoří, kombinuje a o to v COLOSEU nouze není. Jsem ráda součástí týmu, který jde za svým cílem a svoji práci dělá s co nejlepším vědomím a svědomím. Svoji práci se snažím vždy dělat tak, abych i v budoucnu mohla říci, že jsem udělala maximum pro spokojennost všech zúčastněných stran.

2: Proč já a proč COLOSEUM

Na dobré pověsti nám záleží a tím, že toto motto je v logu společnosti, si myslím, že je řečeno vše. Všichni se budeme maximálně snažit, aby klienti byli vždy plně spokojeni a my jim pomohli splnit jejich sen o bydlení.

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman