• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Děkujeme za skvělé služby paní Magdě Zapletalové.
Děkujeme za skvělé služby paní Magdě Zapletalové. - obrázek č. 1Prodáno
za 2,5 měsíce
Perfektní spolupráce, maximální spokojenost, mohu doporučit.
Perfektní spolupráce, maximální spokojenost, mohu doporučit. - obrázek č. 1Prodáno
za 3 dny
Její naprosto profesionální přístup a příjemné vystupování..
Její naprosto profesionální přístup a příjemné vystupování mohu doporučit všem. - obrázek č. 1Prodáno
za 2 měsíce
Hlavní stránka » Lenka Valentová

Lenka Valentová

2: Proč já a proč COLOSEUM

Na dobré pověsti nám záleží a tím, že toto motto je v logu společnosti, si myslím, že je řečeno vše. Všichni se budeme maximálně snažit, aby klienti byli vždy plně spokojeni a my jim pomohli splnit jejich sen o bydlení.

2: Systém mojí práce

Naplňuje mě zaměstnání, kde se neustále něco děje, tvoří, kombinuje a o to v COLOSEU nouze není. Jsem ráda součástí týmu, který jde za svým cílem a svoji práci dělá s co nejlepším vědomím a svědomím. Svoji práci se snažím vždy dělat tak, abych i v budoucnu mohla říci, že jsem udělala maximum pro spokojennost všech zúčastněných stran.

1: Úvodní informace

O nemovitosti se zajímám již od doby, kdy jsem si hledala svoje vlastní bydlení. A cesta to nebyla lehká, nejdříve několik let na různých podnájmech, následně jsem s velkou radostí koupila byt a potom rodinný dům. Díky této zkušennosti vím, že ať už nemovitost prodávám či kupuji, tak je potřeba mít vedle sebe profesionála z realitní kanceláře, který mě celým obchodem provede, poradí a vysvětlí mi veškeré postupy tak, aby obchod byl zrealizován.
A nyní se spolu s realitními makléři snažím pomoci prodávajícím a kupujícím, aby se snadněji zorientovali ve složitém trhu realit.
Proto se účastním pravidelných školení, abych byla vždy maximálně připravena informovat klienty o novinkách a změnách týkajících se realitního trhu,
právního bezpečí a financování jejich nemovitosti.
Pokud potřebujete prodat či koupit nemovitost, neváhejte se na mě obrátit a kontaktovat mě, ať už telefonicky či emailem anebo na níže uvedeném formuláři.
TOPlist