Hlavní stránka » Ještě jednou děkuji a ukázali jste mi, že existuje i dobrá realitní kancelář, které se člověk nemusí bát svěřit a to i na exkluzivní smlouvu.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval makléřce z realitní kanceláře Coloseum nemovitosti za spolupráci při prodeji domu ve Vyškově.

Asi jako každý, jsem si dům prodával nějakou dobu sám, než mě začli oslovovat realitní kanceláře. Všechny jsem odmítal, myslím, že dokonce i tu vaši. Až se ke mně nějakým způsobem dostala slečna Kuželová :)

Jelikož v domě nebydlím, tak jsme šli na kávu. Jasně jsem ji řekl své podmínky proč nechci realitní kancelář a pak to začlo, asi hodinový monolog slečny makléřky. Zvládal jsem odpovídat jen ano, ne a nevím. :)

Zaujalo mě, že mluvila k věci a dávalo to jistý smysl. Hlavně, že v tak mladém věku toho tolik ví o prodeji nemovitostí a o situacích, které časem mohou nastat .

Nakonec jsem tedy zvážil, že ji dům svěřím a to dokonce na exkluzivní smlouvu.

Jak slíbila, tak pak i plnila.

Vše probíhalo jak mi na začátku řekla a udělala pro prodej maximum. Bylo pár prohlídek, samozřejmě jsem na prodej nespěchal, tak jsem si občas postavil hlavu. Nicméně, nakonec se ukázalo, že slečna makléřka měla od začátku dobré úmysly a dobrý odhad na cenu domu, takže se dům do půl roku skutečně prodal.

A vše pak probíhalo v naprostém pořádku do zdárného konce.

Ještě jednou děkuji a ukázali jste mi, že existuje i dobrá realitní kancelář, které se člověk nemusí bát svěřit a to i na exkluzivní smlouvu.

Určitě jste rádi, že ji máte :)

S pozdravem Michal

Ing. Jana Konečná-
TOPlist