Hlavní stránka » doporučit všem, kteří mají strach a obavy jednat přes realitní kancelář a nevěří šťastnému konci, tak jako jsem nevěřil já.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Velké díky Coloseu

Začátkem listopadu jsem se rozhodl prodávat byt ve Vyškově, protože s přítelkyní jsme si vyhlídli domek na Bučovicku a potřebovali jsme peníze.
Samozřejmě jsem o realitní kanceláři nechtěl ani slyšet, tak jsem si byt prodával sám pomocí inzerce v novinách asi 2 týdny. Ozvalo se pár zájemců, ale žádný byt nechtěl.

Z mnoha realitních kanceláří, které jsem hned odmítl, mi zavolala i makléřka z Colosea. A nabídla mi jejich služby.
Jelikož jsem na prodej už dost spěchal a makléřka jednala profesionálně, přátelsky a vysvětlila mi, jak vše na realitním trhu chodí, vložil jsem nakonec prodej bytu do jejich rukou.

Během dvou dnů byla první prohlídka, kde přes velkou snahu a vyjednávání se zájemkyní se makléřce bohužel nepodařilo uspět, ale klobouk dolů před jejím profesionálním a obchodním jednáním.
Po pár dnech přišla druhá prohlídka a po dalším necelém týdnu byla třetí prohlídka, kdy se byt konečně prodal.

A já byl rád, že budu mít včas peníze na vyhlídnutý domek a že se byt tak rychle prodal.
Poté nastal postup k zdárnému konci.
Slečna Kuželová mi na začátku řekla, že prodává nemovitosti i do měsíce, pokud hlavně já budu chtít opravdu byt prodat, ale já jsem jí to nevěřil.

A výsledkem je, že byt jsem svěřil do rukou rk Coloseum začátkem prosince a na nový rok se byt prodal.

Proto bych tímhle dopisem chtěl moc poděkovat slečně Kuželové, za skvěle odvedenou práci a chtěl bych ji doporučit všem, kteří mají strach a obavy jednat přes realitní kancelář a nevěří šťastnému konci, tak jako jsem nevěřil já.

Ještě jednou děkuji.

Ivo Pozdíšek

Ing. Jana Konečná-
TOPlist