• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Pane inženýre, ráda bych Vám poděkovala za úspěšné..
Pane inženýre, ráda bych Vám poděkovala za úspěšné dokončení procesu koupě nemovitosti v Násedlovicích č.175. - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Sklepní labyrint - vinný sklep, Hostěradice
Sklepní labyrint - vinný sklep, Hostěradice - obrázek č. 1Prodáno
za 1,5 měsíce
Poskytli mi kompletní poradenství a právní servis, při..
Poskytli mi kompletní poradenství a právní servis, při prodeji nemovitosti. - obrázek č. 1Prodáno
za 57 dnů
Hlavní stránka » Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat vaší realitní kanceláři.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla poděkovat vaší realitní kanceláři za velmi profesionální přístup při zprostředkování koupě rodinného domku a následně pak prodeje bytu.
Zaujala nás nabídka nemovitosti na vašich stránkách, domluvili jsme si prohlídku a za 2 dny jsme stáli v domě, kde jsme si řekli, že to je to, co hledáme. Dům kousek od Brna, uprostřed zahrad, ale v dosahu všeho, co v tomto okamžiku potřebujeme. Hned na místě jsme se rozhodli, že je to on, náš dům.
Podepsali jsme smlouvu a začali řešit prodej bytu, finanční prostředky jsme potřebovali na dokrytí nákladů na dům. Obávali jsme se, zda se termínově vše stihne. Pan makléř byl velmi aktivní, vždy ochotný, pružně zorganizoval prohlídky bytu a snažil se za každé situace nám vyjít vstříc a nají to nejvhodnější řešení. Konzultoval s námi možnosti a přicházel s návrhy, aby byt byl co nejrychleji prodán a my se mohli stěhovat v termínu, který jsme si naplánovali. Vše se stihlo, jak bylo domluveno.
Jsem ráda, za zkušenost, kterou s vaší kanceláří máme. Cením si Vámi profesionálně odvedené a bezvadné práce , připravenost makléře na každou schůzku a následně pak zpracování smluv a podkladů pro realizaci koupě a prodeje.
Děkuji tímto celé vaší společnosti za zprostředkování a pokud budeme někdy v budoucnu využívat služby realitní kanceláře, určitě budeme kontaktovat právě vaší společnost.

S pozdravem

Hana Prchalová

Ing. Jana Konečná-

Manažer pobočky

Ing. Jana Konečná-
TOPlist