Hlavní stránka » Dobrý den , rád bych touto cestou chtěl poděkovat a doporučit služby realitní kanceláře Coloseum nemovitosti.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Dobrý den ,

rád bych touto cestou chtěl poděkovat a doporučit služby z realitní kanceláře Coloseum nemovitosti.

Prodával jsem dům v Bučovicích-Černčíně přes rok, možná i dva roky. Vystřídalo se tam několik realitních kanceláří a to dokonce i z Brna.
Hodně makléřů říkalo to stejné, slibovali a ve výsledku se nic nedělo. Pak přijela makléřka. Ikdyž je mladá, tak působila velmi profesionálně a jednala s námi přátelsky a upřímně. Měla dostatek přehledu a znalostí ve své práci a nebála se nám říct pravdu, ikdyž krutou a to, že jsme dům celou dobu prodávali za vyšší peníze, než si žádá trh.
Po delší diskuzi jsme se neváhali svěřit slečně Kuželové do výhradního zastoupení. A stálo to za to.
Postupně vše potvrzovalo to, co říkala na začátku. Krásné fotky domu, pozice na internetových portálech a obchodní talent slečny Kuželové zajistil kupce již po 2 měsících. Pak se vše dovedlo do zdárného konce a já mám o starost méně.

S prací a ochotou makléřky jsem velmi spokojen a díky službám realitní kanceláře Coloseum nemovitosti proběhlo vše hladce a rychle až do konce. Rád se na vaši kancelář budu do budoucna obracet.

Ještě jednou děkuji a přeji hodně úspěchů

Svoboda F.

Ing. Jana Konečná-
TOPlist