• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Paní makléřka byla příjemná, vstřícná a hned následný den..
Paní makléřka byla příjemná, vstřícná a hned následný den byla domluvena prohlídka, po které se vše završilo koupí zahrady. - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Vysoká úroveň komunikace, efektivita, znalost detailů,..
Vysoká úroveň komunikace, efektivita, znalost detailů, flexibila mimo pracovní dobu při předávání dokumentů, podtržena skvělým přístupem. - obrázek č. 1Prodáno
za 4 dny
Dobrý den, byla jsem velice spokojena s prací pana Ing...
Dobrý den, byla jsem velice spokojena s prací pana Ing. Zdeňka Šamana - obrázek č. 1Prodáno
za 30 dnů
Hlavní stránka » Dobrý den, Chci Vám tímto velmi poděkovat za spolupráci, za Váš čas vynaložený nejen s inzercí našeho domu, ale i následným sháněním zájemců o jeho koupi.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Dobrý den,

Chci Vám tímto velmi poděkovat za spolupráci, za Váš čas vynaložený nejen s inzercí našeho domu, ale i následným sháněním zájemců o jeho koupi.
Spolupráce s Vámi byla příjemná, věcná, konkrétní a přesvědčili jsme se, že naše rozhodnutí řešit prodej domu přes Vaši firmu bylo správné.
Rovněž tak na mě velmi kladně zapůsobila Vaše prezentace domu již konkrétním zájemcům, jak jste takticky směřoval přivedeného klienta k rozhodnutí koupit právě tento dům.

Nicméně nastala situace, že se ozval někdo soukromě, dohodli jsme se, tak věřím, že pochopíte, že nebyl důvod, proč tuto nabídku nepřijmout a celou záležitost uzavřít.

Ještě jednou velmi děkuji, ráda jsem Vás poznala a pokud bysme v budoucnu řešili nějaké další záležitosti, týkající se nemovitostí, určitě bysme se na Vás s dovolením obrátili.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Alena Matlachová
Hustopeče

Ing. Jana Konečná-

Manažer pobočky

Ing. Jana Konečná-
TOPlist