Hlavní stránka » Chtěl bych poděkovat za prodej RD realitní kanceláří Coloseum

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Chtěl bych poděkovat za prodej RD realitní kanceláří Coloseum a panu makléři, který se nám sám přihlásil na náš inzerát /Bazoš/ na prodej RD bez realitní kanceláře.
Byli jsme 4 spoluvlastníci a dohodnout se na prodeji a podmínkách prodeje bez realitní kanceláře nebo s realitní kanceláří a kterou, bylo dost složité.
Ze 30 realitních kanceláří jsem dala šanci 4-řem bez exkluzivní smlouvy, kdo dříve přivede kupce. Obstál jen pán Martin Veverka, který se nenechal odradit názory spoluvlastníků ani realitní kanceláři, které vodili své klienty. Vytrvale hledal kupce, byl vstřícný k domluvě určitých podmínek i mimo pracovní dobu, jak pro klienty, tak nás čtyři a taky Vašeho právníka p. Vašíčka a energ.agenturu DEA a kupce.
Profesionálně a zdárně dovedl dům k prodeji ke spokojenosti nás 4-spoluvlastníků přes vaši r.k. Coloseum i když původní záměr byl prodat bez realitní kanceláře, ke kterým spoluvlastníci neměli důvěru.
Moc děkujeme panu makléři za vytrvalost a sjednocení nás 4-řech k úspěšnému prodeji domu, přejeme mnoho spokojených zákazníků, kterým můžeme Vaši realitní kancelář vřele doporučit.

S pozdravem za rodinu

Milada Černá

Ing. Jana Konečná-
TOPlist