Hlavní stránka » Brno Květná - František Václavek

GEPARD Brno Květná - František Václavek

foto František Václavek

František Václavek
hypoteční makléř
Květná 167/3
603 00 Brno

OSOBNÍ INFORMACE:

foto František Václavek 2

Rodinný stav: ženatý

Datum a místo narození: 1973 v Brně

Děti: syn Tomáš, dcera Karolínka

VZDĚLÁNÍ:

1988 - 1991 Střední ekonomická škola, Pionýrská, Brno

2009 - Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně, provozně ekonomická fakulta, obor manažersko - ekonomický

foto František Václavek 3

PRAXE:

2010 - doposud GEPARD FINANCE, a.s.

  • Jako hypoteční makléř využívám svých dlouholetých zkušeností zbankovnictví a na českém trhu bezkonkurenčního know how společnosti GEPARD FINANCE a nabízím klientům 100% přístup a profesionalitu v uskutečňování jejich snů o lepším bydlení.

2007 - 2009 Česká spořitelna, a.s. Brno

  • ve funkci poradce pro hypotéky na Hypotečním centru České spořitelny, a.s. v Brně
  • náplní mé práce byla zodpovědnost za hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření hypotečním centru Brno. Toto zahrnuje veškeré aktivity spojené stěmito produkty -tzn. akvizice, prodejní schůzky vbance nebo mimo banku, zpracování úvěrových případů, příprava smluvní dokumentace, následná správa úvěrů.

2000 - 2007 Živnostenská banka, a.s. pobočka Brno-nám. Svobody

  • ve funkci Relationship Manager pro privátní a small business klientelu. Náplní mé práce bylo otevírání a správa účtů, investice do podílových fondů a dále zodpovědnost za hypoteční úvěry. Správa klientů spočívá v portfoliovém přístupu > plánování schůzek, rozpoznání potřeb klientů, realizace prodeje. Následně průběžný monitoring portfolia a aplikace nástrojů na zvyšování výnosů.

1997 - 2000 Komerční banka, a.s.

  • ve funkci revidenta a přepážkového pracovníka retailové klientely, prodej produktových balíčků, penzijního připojištění, práce splatebními kartami, nabídka otevřených podílových fondů, příjem cestovních a bankovních šeků.

1993 - 1996 Československá obchodní banka, a.s.

  • ve funkci přepážkového pracovníka a jako pokladník. Náplní mé práce bylo otevírání a správa účtů, prodej a poskytování veškerých bankou nabízených služeb. Jako pokladník jsem pracoval skorunovou i valutovou pokladnou a zajišťoval na směnárně banky běžné pokladní operace.

ZÁLIBY:

V současné době je mojí nějvětší zálibou tříletá dcera Karolínka, která mi zabere někdy až 100% mého volného času.

Jinak rád sportuji (od fotbalu, hokeje, cyklistiky... až po ping pong a šachy) a rád cestuji, a to jak po Česku, tak i zahraničí.

foto František Václavek 4

TOPlist