GEPARD Brno Květná - František Václavek

foto František Václavek

František Václavek
hypoteční makléř
Květná 167/3
603 00 Brno

OSOBNÍ INFORMACE:

foto František Václavek 2

Rodinný stav: ženatý

Datum a místo narození: 1973 v Brně

Děti: syn Tomáš, dcera Karolínka

VZDĚLÁNÍ:

1988 - 1991 Střední ekonomická škola, Pionýrská, Brno

2009 - Mendelova zemědělská a lesnická univerzita v Brně, provozně ekonomická fakulta, obor manažersko - ekonomický

foto František Václavek 3

PRAXE:

2010 - doposud GEPARD FINANCE, a.s.

  • Jako hypoteční makléř využívám svých dlouholetých zkušeností zbankovnictví a na českém trhu bezkonkurenčního know how společnosti GEPARD FINANCE a nabízím klientům 100% přístup a profesionalitu v uskutečňování jejich snů o lepším bydlení.

2007 - 2009 Česká spořitelna, a.s. Brno

  • ve funkci poradce pro hypotéky na Hypotečním centru České spořitelny, a.s. v Brně
  • náplní mé práce byla zodpovědnost za hypoteční úvěry a úvěry ze stavebního spoření hypotečním centru Brno. Toto zahrnuje veškeré aktivity spojené stěmito produkty -tzn. akvizice, prodejní schůzky vbance nebo mimo banku, zpracování úvěrových případů, příprava smluvní dokumentace, následná správa úvěrů.

2000 - 2007 Živnostenská banka, a.s. pobočka Brno-nám. Svobody

  • ve funkci Relationship Manager pro privátní a small business klientelu. Náplní mé práce bylo otevírání a správa účtů, investice do podílových fondů a dále zodpovědnost za hypoteční úvěry. Správa klientů spočívá v portfoliovém přístupu > plánování schůzek, rozpoznání potřeb klientů, realizace prodeje. Následně průběžný monitoring portfolia a aplikace nástrojů na zvyšování výnosů.

1997 - 2000 Komerční banka, a.s.

  • ve funkci revidenta a přepážkového pracovníka retailové klientely, prodej produktových balíčků, penzijního připojištění, práce splatebními kartami, nabídka otevřených podílových fondů, příjem cestovních a bankovních šeků.

1993 - 1996 Československá obchodní banka, a.s.

  • ve funkci přepážkového pracovníka a jako pokladník. Náplní mé práce bylo otevírání a správa účtů, prodej a poskytování veškerých bankou nabízených služeb. Jako pokladník jsem pracoval skorunovou i valutovou pokladnou a zajišťoval na směnárně banky běžné pokladní operace.

ZÁLIBY:

V současné době je mojí nějvětší zálibou tříletá dcera Karolínka, která mi zabere někdy až 100% mého volného času.

Jinak rád sportuji (od fotbalu, hokeje, cyklistiky... až po ping pong a šachy) a rád cestuji, a to jak po Česku, tak i zahraničí.

foto František Václavek 4

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman