Hlavní stránka » Celé zprostředkování veškerých věcí makléřka prováděla opravdu pečlivě a hlavně rychle

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Napsali jste nám již 1 referencí

Dobrý den,

chtěl bych se podělit o zkušenosti navázané ohledně bytu, který jsem kupoval přes realitních kancelář Coloseum Vyškov.

Již od začátku velice příjemná a šikovná slečna, která ví jak se dnešní nemovitosti pohybují, ať už prodej, koupě nebo pronájem.

Komunikace mezi námi byla hned od začátku velice přívětivá a na úrovni, na jakýkoliv můj dotaz ráda odpověděla během celého dne a to obratem bez nějaké větší časové prodlevy, která je pochopitelně u takové věci nežádoucí.

Celé zprostředkování veškerých věcí slečna Kuželová prováděla opravdu pečlivě a hlavně rychle v rámci časových možností, bylo zřetelně znát, že ji práce baví a rozumí tomu co dělá a říká, ale především, že ji baví a takhle by se měli chovat všichni, kteří pracují v realitních kancelářích.

Zkrátka slušnost, serióznost, rychlé jednání a odpovědi na dotazy bez jakýchkoliv problémů. I když se našel nějaký malý problém, hned se řešilo jak to udělat jinak a pokaždé se cesta našla.

Takže za mě jedině velké plus a doporučení všem, kteří by chtěli v budoucnu jednat s realitní kanceláří Coloseum nemovitosti Vyškov, především se slečnou makléřkou, se kterou jsem byl opravdu nad míru spokojen v každé věci a ve všech ohledech.

V budoucím jednání ohledně nemovitosti se budu těšit na další spolupráci, která jak věřím bude probíhat podobně dobře, nebo ještě o něco lépe, ale pro mne opravdu dostačující a příjemná zkušenost.

Mohu jen doporučit

Ing. Jana Konečná-
TOPlist