Zdeňka Volaříková

realitní makléř
pobočka BŘECLAV

Zdeňka Volaříková2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Krásný den, jmenuji se Zdeňka Volaříková. Dvacet let jsem pracovala v Domově seniorů v Břeclavi jako pracovník sociální péče, kde jsem nabrala mnoho zkušeností jak pracovat a komunikovat s lidmi. Nyní jsem nejen realitní makléřka, ale i pěstounka dvanáctiletého chlapce. Mojí prioritou je příjemná a profesionální spolupráce s klienty a jejich naprostá spokojenost. Při této práci jsem poznala spoustu příjemných lidí a po skončení naší spolupráce s většinou z nich udržuji nadále hezký a přátelský vztah. Velmi se mi líbí přístup této společnosti ke každému makléři. Jejich soudržnost a vzájemná spolupráce napříč pobočkám je unikátní a velice obdivuhodná. Všichni se snažíme udělat pro naše klienty maximum.

Systém mojí práce

S každým klientem se snažím jednat individuálně, otevřeně, upřímně a profesionálně. Ráda měním špatné názory prodávajících ale i kupujících se zkušenostmi s jinými RK. Nezkušeným s radostí poradím. Dobře odvedená práce mi přináší radost a uspokojení.

Proč já a proč COLOSEUM

Mám ráda férové a transparentní jednání. Velmi vítám vstřícný přístup firmy k nováčkům, pomoc při zaškolení, otevřené podmínky u každého obchodního jednání. Finanční a právní podpora.
Chci být pod křídly jedné z největších realitních kanceláří v Jihomoravském kraji.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Moje nabídky

Sobůlky, RD 2+1+hrubá stavba, 1950m² - rodinný dům

Sobůlky, RD 2+1+hrubá stavba, 1950m² - rodinný dům - Domy Hodonín

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 s další navazující hrubou stavbou domu a velkou zahradou v Sobůlkách. Přízemní samostatně stojící dům se sedlovou střechou před rekonstrukcí a další navazující hrubou stavbou domu v rekonstrukci s celkovou plochou pozemku cca 1950 m2. Dům je využívaný k bydlení i jako rodinné zahradnictví. Nemovitost je vytápěná kotlem na tuhá paliva, ohřev vody řešen el. bojlerem. Za domem se nachází zahrada s jezírkem, novým skleníkem a s nově postavenou pergolou. Za zahradou je udržovaný sad s možností pěstování dalších plodin. Dům je vhodný i k rekreaci, kousek za domem se nachází les, i jako investice např. k výstavbě penzionu. Po dohodě je možné ponechat i sekačky na trávu, rotavátor, nový bazén, atd. Při rychlém jednání možnost domluvy ponížení kupní ceny. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Sobůlky jsou obec v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji, 3 km západně od Kyjova. Žije zde cca 848 obyvatel. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

2 990 000 Kč
Prodej / Rodinný / Sobůlky, okres Hodonínchci zjistit více >

Velké Bílovice, vinice - 3288 m2, orná půda - 3150 m² - pozemek.

Velké Bílovice,  vinice - 3288 m2, orná půda -  3150 m² - pozemek. - Pozemky Břeclav

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji vinici o výměře 3255 m2 ve Velkých Bílovicích (vděčná odrůda Chardonnay) a pozemek vedený na katastru nemovitostí jako orná půda - procházející viniční tratí Vinohrádky a je určen k výsadbě vinohradu o výměře 3150 m2. Viniční trať Belegrady, na které je vinohrad vysazený, je nejžádanější atraktivní poloha ve Velkých Bílovicích, která má dávnou historii. Viniční svahy mají jihozápadní a jižní orientaci a díky teplým větrům se urychluje proces zrání. V oblasti, ve které je vinice součástí, vznikají špičková vína se zajímavým spektrem vůní, kořenitostí a minerálností, kterou čerpají ze zdejších úrodných půd. Jde o polohu, která odolává všem vlivům počasí. Vinohrady jsou zde chráněny přirozeně, proti zimním i květnovým mrazům. Výtěžnost vinohradu dle majitele je až 4 tuny hroznů. Hrozny mají standartní kvalitu převážně suchého vína. Jedná se o velmi oblíbené a kvalitní moravské zemské bílé víno (Chardonnay). Výsadba byla provedena zhruba před 40 lety. Vinohrad je přístupný po asfaltové cestě směrem na kapličku Hradištěk a pozemek vhodný k výsadbě vinné révy, je dostupný z části po asfaltové cestě a z části po polní cestě. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 480 000 Kč
Prodej / Sady / Vinice / Velké Bílovice, okres Břeclavchci zjistit více >
Moje poptávky

Zdeňka Volaříková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist