Ing. Zdeňka Součková

certifikovaný realitní makléř
pobočka BRNO, Lidická

4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy 4 hvězdy
Ing. Zdeňka Součková3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, vítám Vás na svém webu realitního makléře ve společnosti COLOSEUM nemovitosti s. r. o. V následujících řádcích bych se Vám ráda krátce představila.
Téměř 17 let jsem pracovala na manažerské pozici v bankovnictví. Získala jsem spoustu neocenitelných zkušeností v jednání s lidmi i obchodním jednání. Po narození dcery jsem cítila, že potřebuji změnu a hlavně mít možnost efektivně rozhodovat o svém čase. Volba padla na reality, protože jsem vždy byla ráda v kontaktu s lidmi. Myslím si, že realitní obchod a bankovnictví k sobě mají blízko nejen z pohledu finančních transakcí, ale také po stránce zodpovědného přístupu k jednání s lidmi a pečlivému naslouchání jejich potřebám. Vždyť koupě nebo prodej nemovitosti je často rozhodnutí, které většina lidí dělá jednou nebo dvakrát za život. Takové rozhodnutí nemusí být snadné a proto je třeba věnovat celé transakci náležitou péči.

Systém mojí práce

Aby mohl jakýkoliv obchod proběhnout ke spokojenosti všech zúčastněných, je podle mého názoru nejdůležitější otevřená komunikace, férové jednání, důvěra a plnění dohodnutého. To jsou věci, které jsou pro mě důležité nejen v pracovním, ale i osobním životě. Proto vždy udělám maximum pro to, abyste se na mě mohli s důvěrou obrátit i opakovaně nebo byli ochotni doporučit mou práci Vašim přátelům.

Vážím si toho, že jste dočetli až sem a těším se na vzájemnou spolupráci.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Při mém rozhodování, se kterou realitní kanceláří navázat spolupráci jsem ocenila otevřenou komunikaci, stabilitu na trhu, dlouhodobě dobrou pověst a kvalitní servis pro klienty. To vše COLOSEUM nemovitosti s.r.o. splňuje zejména díky kvalitnímu systému školení makléřů, členství v Hospodářské komoře, spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Lůdl, Vašíček a partneři v. o. s.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Prodáváme stovky nemovitostí ročně. Důvěřujte nám i Vy a prodáme i tu Vaši.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
Již 15 let se na nás obracíte při prodeji Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej každé nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let si vážíme Vaší důvěry.

Profesionální prezentace + individuální přístup = ÚSPĚCH

U každé své zakázky Vám můžu zaručit tu nejlepší prezentaci. Pro své klienty nechávám vyhotovit profesionální fotografie, video, 2D a 3D půdorysy, fotografie z dronu, vizualizace možné rekonstrukce a mnoho dalšího!

Neexistují dva stejné realitní obchody. Již při domlouvání spolupráce se klientům snažím nastínit pravděpodobný průběh konkrétního prodeje a tu nejlepší možnou prodejní strategii. Můj klient je zároveň mým obchodním partnerem - já dávám doporučení, ale finální rozhodnutí je pouze o společné domluvě.

Videokoláže a placené kampaně na Facebooku!

Pro úspěšný prodej svěřených nemovitostí dělám maximum! A tak k základnímu balíčku služeb, které zajišťuji ke každé své zakázce, často využívám cílené placené kampaně na facebooku.

Pak si já i moji prodávající klienti můžou být jisti, že kdokoliv hledá nemovitost v dané oblasti, rozhodně mu ta naše neunikne!

V srpnu 2022 jsem byla 2. nejlepším makléřem v celém Coloseu!

Velmi si vážím důvěry svých klientů, díky které jsem se již několikrát umístila mezi TOP10 makléři z celého Colosea.

Ke každému obchodu přistupuji individuálně, zodpovědně a s maximální profesionalitou. Jsem si vědoma toho, že pro naprostou většinu klientů je prodej nebo koupě nemovitosti jejich největší životní transakcí.

Ing. Zdeňka Součková
Ing. Zdeňka Součková
Ing. Zdeňka Součková

Moje reference

Moje nabídky

Otinoves, RD 5+1, cca 135 m2, pozemek 975 m2, garáž - rodinný dům

Otinoves, RD 5+1, cca 135 m2, pozemek 975 m2, garáž - rodinný dům - Domy Prostějov

Exkluzivně nabízíme rozsáhlý rodinný dům v Otinovsi. Na zastavěné ploše a nádvoří (433 m2) se nachází původní rodinný dům o dispozici 3+1 a za domem zahrádka. Přístavbou byl dům rozšířen o obývací prostor navazující na obývací pokoj, čímž vznikl velkorysý společný prostor o přibližné výměře 42 m2. Pokoje mají výměru přibližně 18m2 a 19 m2. V suterénu se nachází koupelna, toaleta, technická místnost, sklep, dílna, ale také další dva pokoje s okny do zahrady, které lze využít např. pro zbudování 1+1. Na zahradě je vlastní studna. Součástí domu je také garáž s vjezdem od hlavní silnice. Uliční šíře domu je přibližně 21 metrů. Součástí prodeje jsou další dvě parcely za domem vedené jako trvalý travní porost, na nichž se nachází stavby bez čísla, využívané v minulosti jako garáž a kutilská dílna. Celková plocha těchto parcel je 470 m2. Předzahrádka má výměru 72 m2. Dům je určen k rekonstrukci, je připojen na elektřinu, na vlastní studnu (obecní vodovod cca 30m od domu) a plyn. Vytápět lze kotlem na tuhá paliva a plyn. Dům je napojen na septik. Pro inspiraci přikládáme 3D půdorys jedné z mnoha možných variant rekonstrukce. Otinovsí protéká Otinoveský potok a jsou zde také dva rybníky. Obec se nachází na Drahanské vrchovině, jihozápadním směrem od Prostějova. K výletům vybízí krásy nedalekého Moravského krasu. V Otinovsi najdete obchod se smíšeným zbožím, praktického lékaře, mateřskou školku, dětské hřiště, knihovnu, i různé spolky. V místní mlékárně se vyrábí plísňový sýr Niva, který se nechává dozrát ve speciální jeskyni v Moravském krasu. Pro sportovní vyžití slouží sportovní areál TJ Otinoves s fotbalovým hřištěm. Obcí prochází značená cyklostrasa. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kč
Prodej / Rodinný / Otinoves, okres Prostějovchci zjistit více >

Brno - Zábrdovice, OV 3+1, cca 106 m2, bezprostřední blízkost centra města, skvělá investice - byt

Brno - Zábrdovice, OV 3+1, cca 106 m2, bezprostřední blízkost centra města, skvělá investice - byt - Byty Brno

Exkluzivně Vám nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1, který se nachází v těsné blízkosti samotného centra Brna na začátku ulice Vlhká. Na Malinovského náměstí dojdete do 5 minut, na náměstí Svobody za 10 minut. V bezprostřední vzdálenosti od bytu je také plánovaná výstavba multifunkčního administrativního komplexu Edison Center. Novému majiteli byt nabízí možnost vytvořit krásný prostor pro vlastní bydlení, je však atraktivní také jako investice neboť je dlouhodobě pronajímán. Byt působí vzdušně, prosvětleně a útulně. Stropy vysoké cca 3 metry dělají dojem ještě většího prostoru. Současnou dispozici lze přizpůsobit podle preferencí nového majitele a vytvořit moderní a funkční prostor. Inspiraci pro možnou proměnu bytu najdete v přiložených vizualizacích. Byt se nachází ve 4. NP a náleží k němu také sklep. V pokojích o přibližné výměře 18,7 m2, 24,5 m2 a 25,1 m2 jsou položené zachovalé parkety. Kuchyň má přibližnou výměru 14,1 m2, prostorná chodba 13,1 m2. V koupelně je dostatek místa pro vanu i sprchu. Přibližně před 15 roky prošel dům rekonstrukcí - střešní nástavba, nová fasáda, okna, stoupačky, rozvody elektřiny, vody a odpady. K vytápění slouží plynový kondenzační kotel. Ke společnému užívání obyvatel bytového domu je k dispozici vnitroblok za domem. V jednání je přístavba balkonů směrem do vnitrobloku. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento byt vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 890 000 Kč
Prodej / 3+1 / Brno, okres Brnochci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 3 týdny

úspěšně prodáno za 2 týdny

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 4 měsíce

úspěšně prodáno za 1 měsíc

úspěšně prodáno za 2 měsíce

úspěšně prodáno za 6 týdnů

úspěšně prodáno za 3 měsíce

úspěšně prodáno za 1 týden

úspěšně prodáno za 4 měsíce

Ing. Zdeňka Součková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist