Zdeněk Zadělák

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná

3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
Zdeněk Zadělák3. LEVEL - TOP KLUB

V obchodě se pohybuji třicet let, v realitách od roku 2009, a to v Realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. Prodej nemovitostí mě zajímá, každá nemovitost je něčím zajímavá a odlišná, stejně jako klienti s kterými se v průběhu obchodu člověk setkává. Není to práce jednotvárná, ani nudná. Jsem rád, když mohu klientům pomoci s prodejem, respektive s koupí dané nemovitosti.

Systém mojí práce

Systém mojí práce spočívá ve snaze být upřímný jak k prodávajícím, tak i ke kupujícím klientům. Vždy se o nemovitosti dozvědět co nejvíce informací, tyto informace mohou být mnohdy klíčové při úspěšném prodeji nemovitosti.

Proč já a proč COLOSEUM

Proč COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., protože jak jsem již zmínil, rád svým klientům pomůžu. Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., člen Regionální hospodářské komory Brno, je ideálním partnerem, společnost která si zakládá na profesionalitě v daném oboru, od opravdu široké nabídky v inzerci nemovitostí, finančního poradenství v oblasti hypoték - Gepard Finance, a.s. Brno – Květná, až po kvalitní právní servis - Lůdl, Vašíček, advokáti vos, který prakticky uzavírá každý obchod.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Zdeněk Zadělák můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist