k pronájmu

Brno - Královo Pole, pronájem obchodních prostor, od 20 m2, , topení v nájmu, jednotlivě - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu kancelářské a obchodní prostory v Brně - Králově Poli v přízemním objektu po rekonstrukci (nová střecha). Celková užitná plocha je přibližně 400 m2, momentálně je k dispozici několik samostatných kanceláří o ploše 20 m2. Vytápění je řešeno centrálně a je započteno do ceny nájmu. K nájmu jsou připočítány služby (voda, odvoz odpadu, úklid...). Kancelář o ploše 20 m2 vychází cenově na 2 817 Kč (včetně vytápění) + 895 Kč záloha na služby (konečná cena pro neplátce DPH). K dispozici jsou umývárny se sprchami a WC, místnosti se pronajímají nezařízené, majitel poskytuje nájemcům týden zdarma na přípravu místností. Majitel požaduje kauci ve výši jednoměsíčního nájmu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu je zde uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 817 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Vyškov, pronájem kanceláře, 42 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář o přibižné užitné ploše 42 m2 ve Vyškově. Komerční prostory se nachází v reprezentativní budově, na lukrativním místě, přímo na náměstí ve Vyškově. Prostor je určen jako kancelář, ale je možné ho využít i jako obchod. Je umístěn ve 3 NP. Přístup do budovy i prostor je bezbariérový s výtahem. Na stejném podlaží se nachází už několik obchodních společností s širokou klientelou. Volné ihned. Je tu možnost pronajmout i více kanceláří různých velikostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 300 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Vyškov, okres Vyškov
Vyškov, pronájem kanceláře, 55 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář o přibližné užitné ploše 55 m2 ve Vyškově. Tyto komerční prostory se nachází v reprezentativní budově, na lukrativním místě, přímo na náměstí ve Vyškově. Prostor je určen jako kancelář, ale je možné ho využít i jako obchod. Je umístěn ve 2 NP. Přístup do budovy i prostor je bezbariérový s výtahem. Na stejném podlaží se nachází už několik obchodních společností s širokou klientelou. Volné ihned. Je tu možnost pronajmout i více kanceláří různých velikostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 250 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Vyškov, okres Vyškov
Brno-Trnitá, pronájem bytu OV 2+kk, částečně zařízený - byt - Byty Brno

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 2+kk (situačně řešeném jako 2+1) a přibližné užitné ploše 52 m2 s prostornou terasou do vnitrobloku, nacházející se ve druhém patře novostavby bytového domu s výtahem v žádané lokalitě Brno - Střed, dobře dopravně dostupné autem i MHD. Byt s východní orientací je vybavený kuchyňskou linkou se sporákem s elektrickou troubou, lednicí a barovým stolkem. V koupelně se sprchovým koutem je WC. Parkování je možné před domem na velkém bezplatném parkovišti. Volný od 29.7.2018. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 15 000 Kč. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+kk / Brno, okres Brno
Strážnice, pronájem obchodních prostor, 605 m2 – komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu obchodní prostory s přibližnou užitnou plochou 605 m2, nacházející se v centru města Strážnice. Objekt je možno využít pro obchodní, výrobní nebo skladovací prostory. Dispozice obchodních prostor je cca 460 m2, provozní prostory 106 m2, skladové 40 m2. K využití je, výtah, rampa, kuchyňka, sociální zařízení. K objektu vede příjezdová cesta a je napojen na všechny inženýrské sítě. Cena za pronájem je stanovena 30.000,- Kč/měsíčně, včetně DPH. Záloha na spotřebu elektřiny jsou stanoveny na 2.500,-Kč/měsíčně, na vytápění 13.000,- Kč/měsíc. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka, kterou makléř zajistí, nejlépe poslouží k rozhodnutí, zda je tento prostor vhodný právě pro Váš podnikatelský záměr. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

20 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Strážnice, okres Hodonín
Hodonín, pronájem obchodních prostor 150 m2 - komerce - Komerční Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu prostor pro komerční využití s přibližnou užitnou plochou 90 m2, v Hodoníně Bažantnici. Obchodní prostory mají výlohy do ulice a zadní vchod a rampu pro zásobování. Budova, ve které se obchod nachází, prošla rozsáhlou rekonstrukcí včetně výměny oken za plastová. Kromě prodejní plochy je k dispozici i kancelář,zázemí s umyvadlem a WC, skladové prostory (20m2), výtah, sklep (50 m2). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Cena za pronájem je stanovena včetně platby do fondu oprav 9.900,- Kč za měsíc, bez záloh na spotřebu energií a služeb s objektem spojených. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 900 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Hodonín, okres Hodonín
Brno - Vinohrady, pronájem kanceláře 40 m2, kuchyň, vybavení – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor o přibližné užitné ploše 40 m2, nacházející se v přízemí zateplené administrativní budovy s novými plastovými okny se žaluziemi v lokalitě Brno – Vinohrady. Je dobře přístupný ze střeženého parkoviště, na kterém je možné parkování a vhodný pro kancelářské, či skladovací účely, nebo i lehkou výrobu. K dispozici je kuchyňská linka, kancelářský nábytek a sociální zařízení. Volný je od 1.9.2018. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 Kč za m2/rokchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Ponava, pronájem haly 390 m2, kancelář, zázemí, internet - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu výrobní halu o přibližné užitné ploše 390 m2, kterou lze využít rovněž jako skladovací nebo obchodní prostor, v městské části Ponava. Objekt je připojen na elektřinu, vodu a kanalizaci, k dispozici je WC, umyvadlo, sprcha. Vytápět je možné plynem. Hala se nachází v oploceném areálu, který se na noc uzamyká, s vjezdem pro osobní i nákladní auta. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

25 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Výroba / Brno, okres Brno
Boskovice, pronájem restaurace, 150 m2, vybavení – komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu zavedenou restauraci nacházející se v centru města Boskovice. Jedná se o stylovou restauraci stojící v hojně navštěvované historické židovské čtvrti města. Nemovitost je nabízena plně vybavená. Parkování před restaurací. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena energetická třída G. Město Boskovice jsou díky perfektní občanské vybavenosti, lékařské péči, obchodním příležitostem a množstvím sportovního i kulturního využití komfortním místem pro život ( mimo jiné letní kino, koupaliště, krytý bazén, stadiony..). Nejbližší okolí nabízí zajímavé možnosti pro pěší turistiku a cykloturistiku. Boskovice jsou obklopeny pěknými lesy Drahanské vrchoviny. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

15 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Restaurace / Boskovice, okres Blansko
Brno - Veveří, pronájem obchodního prostoru, 53 m2, koupelna, komora – komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený nebytový prostor o přibližné užitné ploše 53 m2 . Nebytový prostor se nachází v přízemí bytového domu, a skládá se z velké prostorné místnosti, z koupelny s toaletou a malé komory. V současnosti je prostor využíván jako kancelář, podobné zaměření však není nutné. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

18 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Obchodní prostory / Brno, okres Brno
Ostrovačice, pronájem kanceláře 5+1, 161,7 m2, kuchyň, sociální zázemí - komerce - Komerční Brno-venkov

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu kanceláře ve druhém nadzemním podlaží dvoupodlažního domu s bohatým zázemím pro Vaše obchodně reprezentativní účely o přibližné užitné ploše 161,7 m2, přímo u sjezdu z dálnice D1. Celkově se zde nachází pět kanceláří (42 m2, 38 m2, 2x 19 m2 a 17 m2) kuchyňka (2,1 m2), WC (ženy - 8,2 m2, muži 5,8 m2) a jídelní kout (11,6 m2). Možnost pronájmu kanceláří i jednotlivě, platba od 4.000,-Kč za měsíc. Uvedená cena je za kancelář o velikosti 17 m2. Cena je bez DPH. Cena za pronájem celého komplexu kanceláři je 29.500,- Kč bez DPH. Objekt je centrálně vytápěn vlastním plynovým kotlem. Parkovací stání pro osobní vozy v areálu. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda tyto kanceláře jsou vhodné právě pro Vaše podnikání. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Ostrovačice, okres Brno-venkov
Blansko, byt 2+kk, 39m², po rekonstrukci - byt pronájem - Byty Blansko

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 2+kk o přibližné užitné ploše 39 m2. Byt se nachází v klidné lokalitě nedaleko lesa a zároveň blízko centra města Blanska. Byt je po rekonstrukci, jsou zde nová plastová okna, kuchyňská linka se spotřebiči, nová koupelna, podlahy a dveře. K bytu náleží sklep. Majitel preferuje rodinu, nebo mladý pár, nekuřáky, bez zvířat. Dlouhodobý pronájem se smlouvou na jeden rok s možností prodloužení. Měsíční náklady na bydlení 2.000 Kč, kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu 7.500 Kč. Město Blansko nabízí veškerou občanskou vybavenost, školka, škola ( 5 min. chůze), lékař, obchody. Velmi dobrá dostupnost do Brna. Okolí nabízí aktivní využití - sportovní areál, přehrada - rekreační oblast Palava. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+kk / Blansko, okres Blansko
Brno - Maloměřice, pronájem kanceláři/lehká výroba, 36 m2, kuchyňský kout, sociální zařízení – byt - Komerční Brno

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytové prostory o přibližné užitné ploše 36 m2, nacházející se v přízemí komerční budovy v klidné části města v Brně – Maloměřicích. Jsou dobře dopravně dostupné do centra, s dobrým parkováním před domem. Disponují vlastním podružným elektroměrem, jsou vytápěny společným plynovým kotlem s vlastním měřičem tepla, k dispozici je sociálním zařízení, sprcha a kuchyňský kout. Jsou zejména vhodné pro kancelářské účely, obchodní využití, jako např. e-shop, pro skladovací účely, či pro lehkou výrobu, jako např. pro šicí dílnu, tiskárnu apod. Volné jsou od 1.4.2018. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Brno - Židenice, pronájem kanceláře 30 m2, sociální zařízení, sklad, výroba – komerce - Komerční Brno

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu prosvětlený nebytový prostor o přibližné užitné ploše 30 m2, nacházející se v přízemí bytového domu v Brně – Židenicích, v blízkosti frekventovaného dopravního uzlu Stará osada. Je možné jej využít ke kancelářským, či skladovacím účelům, nebo i pro lehkou výrobu, jako např. šicí dílna apod. Disponuje vlastním sociálním zařízením s umyvadlem, lokálním plynovým vytápěním a elektroinstalací na 220 V. Internetové připojení je samozřejmostí. Volný je od 1.4.2018. Z důvodu nedodání energetického štítku inzerujeme třídu G. Pro více informací, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

7 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Brno, okres Brno
Blansko, pronájem kanceláře, 15 m2, centrum města – komerce - Komerční Blansko

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář o přibližné užitné ploše 15 m2, umístěné ve prvním patře administrativní cihlové budovy, v klidné části, nedaleko centra města Blanska. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Blansko, okres Blansko
Blatnice, pronájem bytu 2+1 v rodinném domě, 65 m2 - byt - Byty Hodonín

Nabízíme Vám k pronájmu byt v rodinném domě 2+1 o přibližné užitné ploše 65 m2. Jedná se o pronájem bytu v přízemí rodinného domu. Koupelna a kuchyň je po celkové rekonstrukci. K využití je kuchyňská linka s mikrovlnou troubou, sporák, lednice s mrazákem a po dohodě i část vybavení bytu. Dispozice bytu je předsíň, kuchyň s jídelnou a dva pokoje. Dům je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Parkování před domem. K využití je společný dvůr s venkovním krbem a posezením. Nájemné činí 9.000,- Kč včetně DPH, včetně záloh na spotřebu energií. Byt je v dobrém stavu připraven ihned k nastěhování. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 000 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / 2+1 / Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman