Vladislava  - Svobodová
3. LEVEL - TOP KLUB

Vladislava - Svobodová

certifikovaná manažerka pobočky
14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd 14 hvězd

Po předchozích mnohaletých zkušenostech ve finanční oblasti, pojišťovnictví a právních službách jsem nastoupila na místo managerky pobočky ve Vyškově na ulici Masarykovo náměstí.
Vždy jsem se zajímala o architekturu, stavitelství, technologie staveb a bytový design, a když nastal čas, kdy jsem začala zvažovat, kam se v profesním životě posunout dál, byla práce v realitní oblasti jednoznačně správnou volbou. Tato práce mě nesmírně baví, naplňuje, vytěžuje a motivuje. A získala jsem mnohem víc - práci různorodou, zajímavou, nápaditou a zodpovědnou.
Příjemná atmosféra na pracovišti je pro mě velmi důležitá, stejně jako každodenní práce s lidmi, profesionální přístup a pocit smysluplnosti mé práce.
 

Systém mojí práce

Je pro mě velmi důležité, aby naši klienti vždy dostávali prvotřídní servis, odcházeli od nás spokojeni, znovu se k nám s důvěrou vraceli a doporučovali nás svým známým a přátelům. To je vždy na prvním místě a současně také lidský a vysoce profesionální přístup, který dokáže uspokojit přání našich klientů.
Potřebujete prodat, koupit nebo pronajmout nemovitost? Nebo potřebujete jen odbornou radu či konzultaci? Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit a kontaktovat mě. Ráda Vám poradím a pomůžu. Můžete mi zavolat nebo poslat e-mail: [email protected], tyto údaje jsou uvedeny na webu v kontaktech pobočky Coloseum Nemovitosti Vyškov. Nebo mi napište prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Současně jsem také vždy k dispozici na pobočce a velmi ráda si na Vás udělám čas.

Proč já a proč COLOSEUM

Potřebujete, aby byla Vaše nemovitost prodána rychle, výhodně, spolehlivě a bezpečně? Vyžadujete profesionální přístup s přesahem do vyřízení financování nákupu nemovitosti a se zajištěním právních služeb na vysoké úrovni? Kontaktujte naši realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI, s.r.o. a neváhejte s námi navázat spolupráci. Vyznat se v současné době ve spleti realitních kanceláří, které nabízejí svoje služby, je pro člověka, který neprodává svoji nemovitost každý den, poměrně složité. Jak rozpoznat, která kancelář je solidní a spolehlivá? Která kancelář garantuje splnění všech Vašich
požadavků a to, co o sobě říká opravdu splní? To se pozná většinou až po první konkrétní zkušenosti.
Zkušenost s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI již mělo tisíce klientů, mnozí i opakovaně, a jejich spokojenost je důkazem toho, že to, co děláme je na opravdu špičkové úrovni. Jinak by se k nám asi stěží znovu vraceli s žádostí o naše služby. Existují realitní kanceláře, které jsou solidní, nic si nevymýšlí a opravdu svým klientům chtějí pomoci. A nám na spokojenosti klientů a na naší dobré pověsti skutečně záleží! Kvalita námi poskytovaných služeb, aplikovaná odbornost, serióznost obchodních jednání, dodržování etických zásad a osobitý přístup ke klientům jsou hodnoty, které jsou u nás na
prvním místě. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a zavazujeme se udělat maximum pro naplnění jeho očekávání a požadavků. Vždy Vám poradíme a zajistíme nejlepší profinancování Vaší nemovitosti s ohledem k Vašim aktuálním finančním možnostem.
Věřím, že i Vy budete s naší prací spokojeni, na což se osobně velice těším!

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman