Ing. Vendula Osohová

TOP realitní makléř
pobočka ZNOJMO

Ing. Vendula Osohová3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den, jmenuji se Vendula Haasová, a když jsem se rozhodovala, kterým směrem se v pracovním životě vydám, překvapila jsem samu sebe i své okolí. Rozhodla jsem se pro svět realit, protože tam uplatním své vědomosti i zkušenosti ze svého života. Jsem přesvědčená, že domov máme tam, kde se dobře cítíme a rádi se tam vracíme. Při rozhodování, zda je tento domeček, byt, pozemek ten pravý, musí zabušit srdíčko, které napoví, že tomu tak je. Já to tak měla a jsem si jistá, že je to tak správně. Ke každému obchodními případu přistupuji individuálně a postupnou častou komunikací získáme vztah a správné vyhodnocení potřeb prodávajícího i kupujícího. Proto mě velmi baví práce v realitách, kde jsem získala přátele v podobě spokojených klientů a to je to, proč ráno vstávám a těším se na nový pracovní den.

Systém mojí práce

Každý si zaslouží jedinečný přístup, protože nemovitost není věc, kterou člověk řeší každý druhý den, ale pouze ojediněle za svůj život. Díky našemu výbornému a naprosto bezkonkurenčnímu právnímu systému, kdy nás zastupuje renomovaná advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partneři v.o.s., proběhne celý obchod hladce a bezpečně. Máme klienty, kteří naše služby sami vyhledávají a věří nám, tedy čekají až na naše nabídky, proto jsme schopni v mnoha případech prodat ještě dříve, než proběhne sama inzerce, která je nejrozsáhlejší na trhu realit, což je 76 inzertních míst.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Při výběru realitní kanceláře jsem se rozhodla pro Coloseum nemovitosti, kdy mě zaujal systém práce společnosti, který je založen na pozitivním přístupu, komunikaci, pravidelném proškolování nás makléřů, který zabezpečí maximální a bezkonkurenční průběh celého obchodu. Pokud jsem vás zaujala, ráda Vám pomohu při prodeji, koupi nebo jen zodpovězení dotazu. Neváhejte mě kontaktovat.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Moje nabídky
Výběr zrealizovaných zakázek
RD 2+1, Újezd u Znojma

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 3+1, Vratěnín

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

kancelář k pronájmu ve Znojmě I.

úspěšně prodáno za 5 týdnů

kancelář k pronájmu ve Znojmě II.

úspěšně prodáno za 6 týdnů

RD 4+1 a 3+1, Únanov

úspěšně prodáno za 1 měsíc

stavební parcela, Vedrovice

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 6+1, Únanov

úspěšně prodáno za 3 týdny

stavební parcela Častohostice

úspěšně prodáno za 2 týdny

Ing. Vendula Osohová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist