Štěpán Derka
3. LEVEL - TOP KLUB

Štěpán Derka

TOP realitní makléř
11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd

Jmenuji se Štěpán Derka, původní profesí bytový architekt a přiznávám, že tato profese mi v oblasti realit velmi pomáhá. Nebudu Vám jenom nabízet nemovitosti, ale rád Vám poradím i s tím, v co se nemovitost rekonstrukcí nebo drobnou úpravou může změnit.

Je mi čtyřicet roků, s mojí paní máme čtyři děti a jsme velká rodina. Snad i z toho vychází můj pohled na svět a to, co je skutečně důležité. Zajistit si bydlení není jednoduchá záležitost a je potřeba, aby se jednalo rozvážně s výhledem na roky dopředu.

Pokud se na mě obrátíte s prodejem nebo s koupí nemovitosti, rád Vám pomohu. Že slovo pomohu není jen klišé, Vám snad dokáží reference od spokojených zákazníků.

Jen díky nim jsem za rok 2016 a 2017 získal ocenění makléř roku.


Těším se na Vás, Štěpán Derka

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman