Simona Dostalová

pobočka BRNO, Květná

2 hvězdy 2 hvězdy
Simona Dostalová1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Simona Dostalová, jsem realitní makléřkou ve společnosti Coloseum Nemovitostí s.r.o.
K realitám jsem se dostala skrze koupi pozemku, na kterém jsme řešili stavební povolení. Když jsem zjistila, kolik věcí je potřeba vyřídit, říkala jsem si, že bych si nejraději na to někoho objednala. A s tím se mi právě provázal vstup na realitní trh jako makléřka.

Systém mojí práce

Skrze veškerá školení, kterými jsem si prošla Vám mohu zaručit profesionální přístup, ale jsem také člověk se srdcem na dlani, ráda pomohu, poradím a zakázky dotahuji do konce.
Mám ráda férovost a jednání narovinu.

Proč já a proč COLOSEUM

Když jsem si vybírala, do jaké realitní společnosti vstoupit, byla to srdcová záležitost, protože jsem věděla, že už s tou společností budu chtít zůstat.
Hledala jsem si reference na realitní společnosti, a právě Coloseum Nemovitostí mi vycházelo jako nejlepší volba jak po profesní stránce, jelikož zde je skutečně mnoho profesionálů, tak po té lidské, protože vím, že se na kolegy mohu kdykoliv obrátit a skutečně se mi budou snažit pomoct.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky

Simona Dostalová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist