Radka Štěpánková

pobočka ZNOJMO

Radka Štěpánková1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Jestli mám najít slovo, které mě celý život definuje a je důležitým stavebním kamenem realitního makléře, je to “komunikativní.” Nikdy se nebojím říct svůj pohled na věc, ať už je jakýkoliv, a ráda si na oplátku vyslechnu názory druhých. Správná komunikace a naslouchání jsou jedny z klíčových vlastností, které svým klientům mohu nabídnout.
Jsem ráda, že mohu svou "prořízlou pusu", jak říkávala moje paní učitelka, naplno využít k tomu, abych zákazníkům pomohla najít a zrealizovat jejich vysněné bydlení.
V této uspěchané době, kdy se ženeme za prací a povinnostmi, se samozřejmě nejvíce těšíme domů, kde nás má hřát, kromě krbu, hlavně pocit bezpečí a klidu. Takový klid chci svým klientům dopřát. Proto vnímám jako osobní úspěch moment, kdy mohu spokojenému zákazníkovi předat klíče k nové budoucnosti a zrealizovat tak jeho životní sny nebo mu zkrátka najít perfektní útočiště na míru.

Systém mojí práce

K zakázce se vždy snažím přistupovat lidsky a radit klientům střízlivým okem. Chci jim dopřát pocit, že jsem tu jen pro jejich dobro a nemažu jim med kolem pusy. Na začátku spolupráce si vždy vyslechnu a detailně proberu jejich představu, připomínky a přání. V konzultacích se snažím být vždy stoprocentně upřímná a mým cílem je najít s klienty společné řešení, ač to třeba zprvu není jednoduchá cesta.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Videa

Na nás se můžete SPOLEHNOUT - prodáváme stovky nemovitostí ročně a prodáme i tu Vaši. Důvěřujte nám i Vy.

Již 15 let Vám každodenně pomáháme se vším v oblasti realit.
JIž 15 let se na nás obracíte s prodejem Vašich nemovitostí.
Již 15 let neustále zdokonalujeme náš servis, aby byl prodej Vaší nemovitosti bezpečný a bezproblémový.
Již 15 let jsme tu s Vámi.
Vážíme si Vaší důvěry.

Radka Štěpánková
Moje poptávky

Radka Štěpánková můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist