Brno-Tuřany, zemědělská půda 6605 m2, příjezd, bez sítí - pozemek

Pronájem pozemku Brno

Brno

5317B057

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu pozemek vedený v katastru jako orná půda, využívaný dosud k pěstování plodin a částečně jako vinohrad, v katastru obce Tuřany. Pozemek má přibližný tvar obdélníku o rozměrech..

Nabízíme Vám k pronájmu pozemek vedený v katastru jako orná půda, využívaný dosud k pěstování plodin a částečně jako vinohrad, v katastru obce Tuřany.
Pozemek má přibližný tvar obdélníku o rozměrech 42 x 157 m2, je bez sítí a vede k němu asfaltová příjezdová komunikace.
Je oplocený pletivem.
Nachází se v dosahu MHD.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: 5317B057
Okres: Brno
Obec: Brno-Tuřany

Cena

250 Kč za měsíc
Bez provize.

Makléř

Vojtěch Fila
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Vojtěch Fila
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 3Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 4Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 5Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 6Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 7Pronájem pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Zemědělská půda
Lokalita: Brno
Okres: Brno-město
Plocha pozemku: 6.605 m²
Poloha objektu: Samostatný
Zástavba: Rekreačně nevyužitá

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, MHD

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman