Třebařov, RD 6+2, 7.897 m2 - rodinný dům

Prodej domu Třebařov

PRODÁNO / PRONAJATO

AD162BL034-1

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ihned obyvatelnou zemědělskou usedlost se dvěma byty a samostatnými vchody 4+1 a 2+1 v Třebařově, okr. Svitavy. Celková plocha pozemku činí 7.897 m2. Zastavěná plocha a..

Exkluzivně Vám nabízíme ihned obyvatelnou zemědělskou usedlost se dvěma byty a samostatnými vchody 4+1 a 2+1 v Třebařově, okr. Svitavy. Celková plocha pozemku činí 7.897 m2. Zastavěná plocha a nádvoří 1.814 m2, obytná plocha 218 m2, zahrady 786 m2, ovocný sad 3.785 m2, ostatní plocha 1.403 m2, chlévy a hospodářské budovy 109,09 m2. Stavba ve tvaru „U“ má uzavřený dvůr s možností vjezdu. Střecha - trámoví je zdravé, krytina v dobrém stavu - nezatéká. Možnost půdní vestavby. Přízemní objekt je cihlový a suchý. Vytápění je na tuhá paliva, ústřední i lokální. Elektřina 220 i 380 V. Rozvody studené a teplé vody. Vlastní studna. Odpady jsou svedeny do septiku. Samostatně stojící statek leží v příjemném venkovském prostředí, v malé obci nedaleko Moravské Třebové.
Pro bližší informace a prohlídky volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD162BL034-1
Okres: Svitavy
Obec: Třebařov

Makléř

Ivana Koudelná

Ivana Koudelná
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Třebařov, okres Svitavy - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Zemědělská usedlost
Lokalita: Třebařov
Okres: Svitavy
Plocha užitná: 218 m²
Plocha pozemku: 7.897 m²
Plocha zastavěná: 1.816 m²
Počet podlaží: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Umístění objektu: Klidná část obce
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus
Elektřina: 400V
Odpad: Septik
Topení: Lokální tuhá paliva, Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman