Ochoz u Brna, orná půda 7445 m2, vhodné k investici - pozemek

Prodej pozemku Ochoz u Brna

Ochoz u Brna

V392B032

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji rovinaté pozemky o celkové výměře 7445 m2 v obci Újezd u Brna. Pozemky na sebe navazují a jsou vedeny v katastru nemovitostí jako orná půda. Přibližná uliční šíře parcely je 30..

Nabízíme Vám k prodeji rovinaté pozemky o celkové výměře 7445 m2 v obci Újezd u Brna. Pozemky na sebe navazují a jsou vedeny v katastru nemovitostí jako orná půda. Přibližná uliční šíře parcely je 30 m a délka 250 m. K parcelám vede polní cesta. Inženýrské sítě jsou vzdáleny od pozemku přibližně 200 m. Pozemek je vhodný jako investice.
Ochoz u Brna je vzdálen asi 16 kilometrů od města Brna, jedná se tedy o velmi dobrou dostupnost.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V392B032
Okres: Brno-venkov
Obec: Ochoz u Brna

Cena

info v RK
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Luboš Ujčík
2 hvězdy 2 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Luboš Ujčík
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Ochoz u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Ochoz u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Ochoz u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Ochoz u Brna, okres Brno-venkov - obrázek č. 4

Informace

Kategorie: Zemědělská půda
Lokalita: Ochoz u Brna
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 7.445 m²

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman