Brno - Žebětín, orná půda 2176 m2, rekreace, zahrada - pozemek

Prodej pozemku Brno

Brno

VAV3143BM020

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 2176 m2 v Brně – Žebětíně nacházející se na krásném místě u hranice lesa. V katastru nemovitosti je pozemek veden jako orná půda. Šíře parcely je z jedné..

Nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 2176 m2 v Brně – Žebětíně nacházející se na krásném místě u hranice lesa. V katastru nemovitosti je pozemek veden jako orná půda. Šíře parcely je z jedné strany přibližně 17 m, z druhé strany 14 m, délka parcely z jedné strany přibližně 145,4 m, z druhé strany 141,5 m. Jedná se o rovinatou parcelu, která se v současné době využívá pro zemědělské účely a k níž vede nezpevněná, ale průjezdná příjezdová cesta. Pozemek sousedí s hranicí zastavitelné plochy bydlení podle platného územního plánu města Brna. Pozemek je situovaný cca ve středu souboru pozemků a je tedy ideální pro budoucí zhodnocení investice, u které lze předpokládat, že zvýší svoji hodnotu.

Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: VAV3143BM020
Okres: Brno
Obec: Brno

Cena

413 440 Kč
Bez provize.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Mgr. Radek Šebela
1. LEVEL - REALITNÍ MAKLÉŘ

Mgr. Radek Šebela
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 602 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Brno, okres Brno - obrázek č. 5

Informace

Kategorie: Zemědělská půda
Lokalita: Brno - Žebětín
Okres: Brno-město
Plocha pozemku: 2.176 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman