Žarošice, RD 2+1, pozemek 153 m2,

Prodej domu Žarošice

Žarošice

E1132B037

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme koncový řadový rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 81 m2, v Žarošicích, v blízkosti Slavkova u Brna a Kyjova. Celková plocha pozemku činí 153 m2. Jeho..

Exkluzivně Vám nabízíme koncový řadový rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 81 m2, v Žarošicích, v blízkosti Slavkova u Brna a Kyjova. Celková plocha pozemku činí 153 m2. Jeho součástí je i vjezd do dvora, který má přibližnou výměru 58 m2. Zbylou část tvoří další přístavky využívané v minulosti jako skladovací prostory nebo dřevník. V přední části domu se nachází pokoje o rozměrech 15,48 a 11,60 m2, přičemž menší pokoj je průchozí. Od vstupní chodby do zadní části domu je potom situována kuchyně 10,76 m2 a koupelna s WC o rozměrech 5 m2 (byla později přistavěna). Nyní je dům napojený na rozvody elektřiny, vody a plynu. Na dvoře se nachází septik s možností připojení do obecní kanalizace ( v obci byla vybudována nová čistička odpadních vod). Vytápění domu je lokální plynové (WAW), o ohřev vody se stará elektrický bojler v koupelně. Přibližně před 15 lety proběhla částečná rekonstrukce střechy nad obytnou částí. Nemovitost je určená k rekonstrukci či modernizaci.
Obec Žarošice, čítající tisíc obyvatel nabízí všechny rozmanitosti Slovácka. Bohatě vyšívaný kroj, lidové a mariánské poutní písně, dochované a stále udržované zvyky a tradice, to vše je součástí kulturního bohatství. K Žarošicím neodmyslitelně patří pouť Zlatá sobota, kdy každoročně o druhé sobotě v září zaplní obec tisíce poutníků z Moravy, Slovenska, Slezska, Čech, Polska i Rakouska. K významným církevním a lidovým slavnostem patří krojované hody, konající se každou třetí říjnovou neděli.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1132B037
Okres: Hodonín
Obec: Žarošice

Cena

700 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Lukáš Michna
5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd 5 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Lukáš Michna
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Žarošice, okres Hodonín - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Žarošice
Okres: Hodonín
Velikost: 2 pokoje
Plocha užitná: 81 m²
Plocha pozemku: 153 m²
Počet podlaží: 1
Stav: Před rekonstrukcí
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Zařízený: Ne
Výtah: ne
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Septik

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman