Skalice nad Svitavou, RD 2 x 2+1, dvůr, půda - rodinný dům

Prodej domu Skalice nad Svitavou

Skalice nad Svitavou

D1292BL026

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dům o dispozici 2+1 a 2+1 v žádané části obce Skalice nad Svitavou. Dům má dvě samostatné bytové jednotky ( 2+1 a 2+1) se samostatnými vchody. Jedná se o přízemní,..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dům o dispozici 2+1 a 2+1 v žádané části obce Skalice nad Svitavou. Dům má dvě samostatné bytové jednotky ( 2+1 a 2+1) se samostatnými vchody. Jedná se o přízemní, koncový řadový dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem. Je zde možnost půdní vestavby díky které lze rozšířit stávající dispozice domu.

První bytová jednotka má k dispozici vstupní chodbu s komorou, koupelnu s vanou a WC, dva obytné pokoje, kuchyni se vstupem do dvora a do obývacího pokoje. Za ložnicí se nachází menší místnost.
Druhá bytová jednotka má dva pokoje a v současnosti prochází rekonstrukcí - nová elektřina, omítky, rozvody vody. Z tohoto bytu je přístupný pokoj v podkroví, kde je možno vybudovat další bytovou jednotku.
V hospodářské části domu se nachází sklad, chlév, místnost s krbem, sauna a bývalá prádelna. Dům je vhodný i jako investice za účelem nájemního bydlení, ale i jako rodinný dům pro vícegenerační využití.
V plánu majitele je nový geometrický plán, kdy součástí prodeje nebude celá zahrada, dle současné vyměřené plochy, ale pouze uzavřený dvůr o ploše cca 100 m2.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G.
Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: D1292BL026
Okres: Blansko
Obec: Skalice nad Svitavou

Cena

1 900 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Eva Minaříková
3. LEVEL - TOP KLUB

Eva Minaříková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Skalice nad Svitavou, okres Blansko - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Skalice nad Svitavou
Okres: Blansko
Velikost: 4 pokoje
Plocha užitná: 175 m²
Plocha pozemku: 724 m²
Stav objektu: Dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Komunikace: Betonová, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman