Podivín, RD 1+1, po rekonstrukci - rodinný dům

Prodej domu Podivín

Podivín

E1219BC039-1

Popis nemovitosti

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 1+1 s přibližnou užitnou plochou 27 m2 v Podivíně. Dům prošel rekonstrukcí, je přízemní, řadový, se sedlovou střechou a prodává se včetně..

Exkluzívně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 1+1 s přibližnou užitnou plochou 27 m2 v Podivíně. Dům prošel rekonstrukcí, je přízemní, řadový, se sedlovou střechou a prodává se včetně veškerého vybavení. Napojen je na vodovod, elektřinu a kanalizaci. Plynová přípojka je k dispozici. Dle vyjádření úřadu nejde na dům přistavit patro, ale lze využít půdní prostor, s tím, že se může přistavět 1 m podzednice a vybudovat podkrovní bydlení. Zrekonstruováním pergoly lze získat vstupní chodbu o výměře 3 m2. Rekonstrukce fasády se zateplením a přeložení střechy vychází cca 50tis. Vytápěn je kamny na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. K domu patří menší dvorek, nacházející se přes cestu před domem s přístavkem na nářadí. Dvůr je oplocen betonovým plotem. Celková plocha pozemku je 58 m2. U domu není zahrada, ale není problém si v obci pronájem zahrady domluvit. Tento malý, ale útulný domek, nacházející se v klidné lokalitě lze využít jako bydlení pro začínající rodinu či důchodce a nebo jako chalupu pro chvíle odpočinku. Dispozice domu je kuchyň, pokoj a koupelna s toaletou. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Obec Podivín disponuje veškerou občankou vybaveností a pravidelná vlaková a autobusová doprava spojuje obec se svým okolím. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1219BC039-1
Okres: Břeclav
Obec: Podivín

Cena

555 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Martin Veverka
3. LEVEL - TOP KLUB

Martin Veverka
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BŘECLAV
Národních hrdinů 391/19, 690 02  Břeclav
Prodej domu v lokalitě Podivín, okres Břeclav - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Podivín, okres Břeclav - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Podivín, okres Břeclav - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Podivín, okres Břeclav - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Podivín, okres Břeclav - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Podivín, okres Břeclav - obrázek č. 6


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Poříčí I., Podivín
Okres: Břeclav
Velikost: 1 pokoj
Plocha užitná: 27 m²
Plocha pozemku: 58 m²
Stav: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Lokální tuhá paliva

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman