Oslavany, RD 3+1, pozemek 568 m2, sklep, veranda, zahrada – rodinný dům

Prodej domu Oslavany

Oslavany

E1332BL007

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní koncový řadový dům s dvorem a zahradou v centru města Oslavany, na ulici Zámecká. Udržovaný dům s uliční šířkou 12 m a přibližnou užitnou plochou 120 m2..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji přízemní koncový řadový dům s dvorem a zahradou v centru města Oslavany, na ulici Zámecká.
Udržovaný dům s uliční šířkou 12 m a přibližnou užitnou plochou 120 m2 je částečně podsklepený, zděný, se sedlovou střechou. Dispozice tvoří kuchyně, obývací pokoj a dva další pokoje, chodba, koupelna s toaletou a prostorná veranda s přístupem do dvora za domem. Jsou rozvedeny všechny sítě, vytápění a ohřev vody jsou řešeny plynovým kotlem. K dispozici je kabelová televize.
Na dvůr navazuje rovinatá zahrada o výměře 304 m2, zatravněná, oplocená pletivem. Na pozemku se také nachází dílna se sklepem a sklad na uhlí.
Dům stojí v atraktivní městské části blízko zámku, v dosahu veškeré občanské vybavenosti, kterou obec s 4700 obyvateli disponuje.
Oslavany jsou vzdálené 15 km od Moravského Krumlova a 30 km od Brna, spojení zajišťují autobusy a vlaky IDS JMK.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1332BL007
Okres: Brno-venkov
Obec: Oslavany

Cena

2 499 000 Kč

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Tomáš Kučera
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Tomáš Kučera
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Oslavany, okres Brno-venkov - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Zámecká, Oslavany
Okres: Brno-venkov
Velikost: 3 pokoje
Plocha užitná: 126 m²
Plocha pozemku: 568 m²
Stav objektu: Dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Telekomunikace: Kabelová televize
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Topení: Ústřední plynové

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman