Kravsko, RD 3+1, 267m2, dvůr, garáž - rodinný dům

Prodej domu Kravsko

PRODÁNO / PRONAJATO

V1149Z114

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 120m2 v obci Kravsko. Po vstupu do domu je chodba z které je vstup do kuchyně, dvou obytných pokojů a na..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 120m2 v obci Kravsko. Po vstupu do domu je chodba z které je vstup do kuchyně, dvou obytných pokojů a na toaletu. Na konci chodby je umístěná zrekonstruovaná koupelna s vanou a sprchovým koutem. Za dome je dvůr na kterém stojí technické místnosti ( dílna, sklep a garáž). Dům je ve velmi dobrém stavu po částečné rekonstrukci a jsou zde nová plastová okna. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem, ohřev teplé vody zajišťuje elektrický bojler. K domu je v případě zájmu možné dokoupit zahradu o výměře 391 m2, která je vzdálená asi 1 km od domu. Součástí domu je i garáž. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1149Z114
Okres: Znojmo
Obec: Kravsko

Makléř

Ing. Jan Linda
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Jan Linda
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Kravsko, okres Znojmo - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Kravsko
Okres: Znojmo
Velikost: 3 pokoje
Plocha užitná: 120 m²
Plocha pozemku: 267 m²
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Garáž: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman