Dolní Kounice, RD 3+1, 4+1, zahrada - rodinný dům

Prodej domu Dolní Kounice

PRODÁNO / PRONAJATO

AE144M195

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme Rodinný dům o dispozici 3+1 a 4+1 a přibližné užitné ploše 260 m2 v obci Dolní Kounice. Dům je rozdělen na 2 části a velký sál. První část domu je starší, udržovaná a sestává..

Exkluzivně Vám nabízíme Rodinný dům o dispozici 3+1 a 4+1 a přibližné užitné ploše 260 m2 v obci Dolní Kounice. Dům je rozdělen na 2 části a velký sál. První část domu je starší, udržovaná a sestává se ze 3 průchozích pokojů a kuchyně, je zachovalá a k rekonstrukci. Druhá část domu je po kompletní rekonstrukci, v patře jsou 3 neprůchozí pokoje a sociální zařízení. V přízemí je kuchyň a obývací pokoj se vstupem na terasu, technická místnost, sociální zařízení, vstup na zahradu z chodby. Zahrada je o celkové ploše 267 m2.
Velký sál je vhodný pro lehkou výrobu nebo sklad, je přístupný přes garáž z ulice.
Dům je rozlehlý a členitý, lze jej využít pro bydlení a podnikání, např. přestavět na 3 bytové jednotky s vlastními vchody.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Koupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.
Neváhejte a volejte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AE144M195
Okres: Brno-venkov
Obec: Dolní Kounice

Makléř

Pavla Hájková
11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd 11 hvězd
3. LEVEL - TOP KLUB

Pavla Hájková
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Karta makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 8Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 9Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 10Prodej domu v lokalitě Dolní Kounice, okres Brno-venkov - obrázek č. 11


Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Hlavní, Dolní Kounice
Okres: Brno-venkov
Velikost: 5 a více pokojů
Plocha užitná: 260 m²
Plocha pozemku: 614 m²
Plocha zastavěná: 347 m²
Stav: Velmi dobrý
Budova: Cihlová
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná

Vybavení

Garáž: ano
Terasa: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Plyn: Plynovod
Odpad: Veřejná kanalizace
Topení: Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman