Běhařovice - Stupešice, RD 4+1 , 2.606 m2, 2x stodola, zahrada – rodinný dům

Prodej domu Běhařovice

Běhařovice

E1149Z116

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Stupešice. Jedná se o zemědělskou usedlost s rozsáhlým pozemkem. Po vstupu do domu se nachází..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v obci Stupešice. Jedná se o zemědělskou usedlost s rozsáhlým pozemkem. Po vstupu do domu se nachází průjezd z kterého je vstup na pravé straně do bytu se dvěma místnostmi a je zde také technická místnost ze které se dá vybudovat koupelna a toaleta. Na levé straně se z průjezdu vchází do dalšího bytu o dispozici 2+1 a jsou zde další prostory pro vybudování kuchyně a sociálního zařízení. Za domem se nachází uzavřený dvůr na kterém stojí stodola a za ní je menší pozemek na který navazuje další stodola za kterou je zahrada o rozloze 1031 m2. Nemovitost je vhodná pro chov domácího zvířectva, hospodářských zvířat a koní. U domu je vlastní studna a nemovitost je napojená na elektřinu a před domem se nacházejí přípojky na obecní vodovod a kanalizaci.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E1149Z116
Okres: Znojmo
Obec: Běhařovice

Cena

1 600 000 Kč
Exkluzivně, bez provize. Financování zajistíme.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Ing. Jan Linda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Jan Linda
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka ZNOJMO
Studentská 951/3, 669 02  Znojmo
Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Běhařovice, okres Znojmo - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Rodinné domy
Lokalita: Běhařovice - Stupešice
Okres: Znojmo
Velikost: 4 pokoje
Plocha užitná: 100 m²
Plocha pozemku: 2.606 m²
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Řadový
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman