Horní Štěpánov, hostinec, garáž – komerce

Prodej komerčních prostor Horní Štěpánov

Horní Štěpánov

V1329V002-2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zavedený hostinec s bytovou jednotkou v obci Horní Štěpánov. Jedná se o přízemní, samostatně stojící dům, kde se nachází bytová jednotka 2+1 a hostinec s kuchyní a s technickým..

Nabízíme k prodeji zavedený hostinec s bytovou jednotkou v obci Horní Štěpánov. Jedná se o přízemní, samostatně stojící dům, kde se nachází bytová jednotka 2+1 a hostinec s kuchyní a s technickým zázemím. Bytová jednotka má k dispozici vstupní chodbu, kuchyň, obývací pokoj, ložnici, koupelnu a WC.
V prostorách hospody je sál pro 60 osob, kuchyň, kancelář, sociální zařízení, pivní sklad, strojovna, místnost. Dále je k dispozici na dvoře malá a velká zahrádka, stodola a garáž. Celková plocha pozemku je cca 520 m2.
Je zde zavedený internet, wifi a digitální kamerový systém. Vytápění celého domu je lokální na tuhá paliva, lze využít i nově zapojený elektrokotel, plyn je přímo před domem. V bytě byla nedávno provedena rekonstrukce koupelny a kotelny. Cena je uvedena bez vybavení hostince, vybavení lze odkoupit.
Parkování je možné přímo u domu nebo v garáži.
Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. 

Obec Horní Štěpánov má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V1329V002-2
Okres: Prostějov
Obec: Horní Štěpánov

Cena

1 999 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Ondřej Tomášek
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Ondřej Tomášek
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 1
Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 2Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 3Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 4Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 5Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 6Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 7Prodej komerčních prostor v lokalitě Horní Štěpánov, okres Prostějov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Restaurace
Lokalita: Horní Štěpánov
Okres: Prostějov
Plocha užitná: 340 m²
Plocha podlahová: 252 m²
Plocha pozemku: 520 m²
Stav objektu: Dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Zástavba: Obytná
En. náročnost b.: G (PENB nedodán)

Vybavení

Parkování: ano
Garáž: ano
Komunikace: Dlážděná, Asfaltová
Telekomunikace: Internet
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Elektřina: 230V, 400V
Odpad: Septik
Topení: Lokální tuhá paliva, Ústřední elektrické

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman