Železné, louka 1740 m2, příjezd, možnost studny, elektřina 150 m - pozemek

Prodej pozemku Železné

PRODÁNO / PRONAJATO

VFAV3301B004

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji neoplocený, mírně svažitý pozemek, v katastru vedený jako trvalý travní porost, v okrajové lokalitě obce Železné. K parcele vede příjezdová komunikace, na parcele lze vykopat..

Nabízíme Vám k prodeji neoplocený, mírně svažitý pozemek, v katastru vedený jako trvalý travní porost, v okrajové lokalitě obce Železné. K parcele vede příjezdová komunikace, na parcele lze vykopat studnu a postavit malý přístřešek.
Leží cca 300 m od obytné zástavby, lze využívat jako louku nebo zahradu k rekreaci a zároveň doporučujeme jako investici.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: VFAV3301B004
Okres: Brno-venkov
Obec: Železné

Makléř

Michaela Kučerová
3. LEVEL - TOP KLUB

Michaela Kučerová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Železné, okres Brno-venkov - obrázek č. 8

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Železné
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.740 m²
Umístění objektu: Okraj obce
Zástavba: Rekreačně nevyužitá

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman