Tvarožná, zahrada 1587 m2, vinice, rekreační chatka, oploceno - zahrada

Prodej pozemku Tvarožná

Tvarožná

E3317B003

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu s úrodným vinohradem, v územním plánu vedenou jako plochu pro individuální rekreaci, v obci Tvarožná. Oplocený pozemek je tvaru obdélníku o přibližných..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu s úrodným vinohradem, v územním plánu vedenou jako plochu pro individuální rekreaci, v obci Tvarožná. Oplocený pozemek je tvaru obdélníku o přibližných rozměrech 8 x 167 m a vede k němu nezpevněná příjezdová komunikace.
Není zasíťovaný, elektřinu lze připojit ve vzdálenosti 13 m.
Na zahradě je umístěna rekreační chatka bez čísla.
Parcela se nachází v turisticky vyhledávané oblasti a nabízí krásný výhled na kopec Santon s kaplí.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E3317B003
Okres: Brno-venkov
Obec: Tvarožná

Cena

1 983 750 Kč
Exkluzivně. Bez provize.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Vojtěch Fila
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Vojtěch Fila
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Tvarožná, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Tvarožná
Okres: Brno-venkov
Plocha pozemku: 1.587 m²
Stavba: Rekreační chata
Poloha objektu: Samostatný
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Komunikace: Asfaltová, Neupravená
Doprava: Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman