Ráječko, pozemek pro rekreaci 535 m2, sítě v dosahu – pozemek

Prodej pozemku Ráječko

Ráječko

V331BL086

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám pozemek o výměře 535 m2 pro rekreaci. Na pozemku se nachází nová dřevěná chatka, skleník, venkovní krb s posezením, studna a suché wc. Pozemek je rovinatý, osázený vzrostlými stromy,..

Nabízíme Vám pozemek o výměře 535 m2 pro rekreaci. Na pozemku se nachází nová dřevěná chatka, skleník, venkovní krb s posezením, studna a suché wc.
Pozemek je rovinatý, osázený vzrostlými stromy, užitkovou a okrasnou zelení.
Možnost napojení elektrické energie ze sousedního objektu, nebo z veřejného rozvodu.
Voda je užitková z vlastní studny.
Pozemek se nachází v klidné části obce Ráječko, které leží v těsné blízkosti města Blansko.
Pro bližší informace, kontaktujte makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: V331BL086
Okres: Blansko
Obec: Ráječko

Cena

395 000 Kč

Makléř

Ing. Zdeněk Šaman
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Zdeněk Šaman
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Ráječko, okres Blansko - obrázek č. 9

Informace

Kategorie: Pozemky - zahrady
Lokalita: Ráječko
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 535 m²

Vybavení

Komunikace: Neupravená

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman