Radslavice, komerční pozemek 7330 m2, administrativní budova, čerpací stanice - pozemek

Prodej pozemku Radslavice

Radslavice

AD3131BL045

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční pozemek o celkové ploše 7 730 m2 v obci Radslavice. V celém komerčním objektu je 3 000 m2 zpevněné asfaltové plochy. Zastavěná plocha činí 2 334 m2 a..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční pozemek o celkové ploše 7 730 m2 v obci Radslavice.

V celém komerčním objektu je 3 000 m2 zpevněné asfaltové plochy. Zastavěná plocha činí 2 334 m2 a nacházejí se na ní tyto objekty - administrativní budova, přístřešek pro parkování strojů a dílny, budova s pěti garážemi a dílny, dále se zde nachází prázdná a vyčištěná čerpací stanice stojící na obecním pozemku.
Voda je z vlastní studny.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AD3131BL045
Okres: Přerov
Obec: Radslavice

Cena

10 245 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Ing. Andrea Mrkvová

Ing. Andrea Mrkvová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Lidická
Lidická 1875/40, 602 00  Brno
Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Radslavice, okres Přerov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Pozemky pro komerční výstavbu
Lokalita: Radslavice
Okres: Přerov
Plocha pozemku: 7.330 m²
Stavba: Budova, hala
Zástavba: Komerční

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V, 400V

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman