Velký Týnec, stavební parcela, 1 314 m² – pozemek

Prodej pozemku Velký Týnec

Velký Týnec

AV3235V019

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, v klidné části obce Velký Týnec. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek..

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako orná půda, v klidné části obce Velký Týnec. Pozemek je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v zástavbě rodinných domů.
Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 1 314 m2 a je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 12/15 m a délce 111 m.
Na pozemku se nachází elektřina a studna, nedaleko od hranice pozemku je vybudovaná veřejná kanalizace.
K pozemku vede zpevněná příjezdová komunikace.

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV3235V019
Okres: Olomouc
Obec: Velký Týnec

Cena

1 800 000 Kč
Bez provize. Financování zajistíme.

Makléř

Vladislava Svobodová

Vladislava Svobodová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka VYŠKOV
Masarykovo náměstí 61/29, 682 01  Vyškov
Prodej pozemku v lokalitě Velký Týnec, okres Olomouc - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Velký Týnec, okres Olomouc - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Velký Týnec, okres Olomouc - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Velký Týnec, okres Olomouc - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Velký Týnec, okres Olomouc - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Velký Týnec, okres Olomouc - obrázek č. 6

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Velký Týnec
Okres: Olomouc
Plocha pozemku: 1.314 m²
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Obytná

Vybavení

Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman