Lipovec, pozemek pro bydlení, 948 m2, příjezd, sítě v dosahu – pozemek

Prodej pozemku Lipovec

Lipovec

E331BL089

Popis nemovitosti

Nabízíme vám mírně svažitý, prosluněný pozemek, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Na pozemku se nachází nová dvojgaráž, stavební rozvaděč elektro. V ceně..

Nabízíme vám mírně svažitý, prosluněný pozemek, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Na pozemku se nachází nová dvojgaráž, stavební rozvaděč elektro. V ceně pozemku je zpracovaná projektová dokumentace výstavby RD.
Obec Lipovec je plně občansky vybavená, nedaleko pozemku je ZŠ a MŠ. Obchody a velké zahradnictví nedaleko. Snadná dostupnost do Brna. Obec je napojena na síť cyklostezek vedoucích do CHKO Moravský kras a rekreačnímu areálu v Jedovnicích.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E331BL089
Okres: Blansko
Obec: Lipovec

Cena

1 200 000 Kč
cena k jednání

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Ing. Zdeněk Šaman
1 hvězda
3. LEVEL - TOP KLUB

Ing. Zdeněk Šaman
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Lipovec, okres Blansko - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Lipovec, okres Blansko - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Lipovec, okres Blansko - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Lipovec, okres Blansko - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Lipovec, okres Blansko - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Lipovec, okres Blansko - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Lipovec, okres Blansko - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Lipovec
Okres: Blansko
Plocha pozemku: 948 m²
Stavba: Garáž
Poloha objektu: Řadový
Zástavba: Obytná

Vybavení

Komunikace: Betonová, Asfaltová, Neupravená
Doprava: Silnice
Elektřina: 230V, 400V

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman