Javorník, ostatní plocha, 780 m2 - pozemek

Prodej pozemku Javorník

Javorník

E3131BL040

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 780 m2 v katastrálním území obce Javorník, určený k výstavbě rodinného domu. V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí..

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře cca 780 m2 v katastrálním území obce Javorník, určený k výstavbě rodinného domu.
V současné době je pozemek veden na katastru nemovitostí jako ostatní plocha, je využíván rekreačně a nachází se zde chata, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě.
Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 25,2 m a délce 31 m.
Na hranici pozemku se nachází elektřina, voda a kanalizace. K pozemku vede asfaltová komunikace.
Obec Javorník má základní občanskou vybavenost a je zde výborná dostupnost do okolních měst a obcí. 
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E3131BL040
Okres: Svitavy
Obec: Javorník

Cena

490 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Radek Novotný
3 hvězdy 3 hvězdy 3 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Radek Novotný
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Reference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BLANSKO
Sadová 149/2, 678 01  Blansko
Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 1
Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 2Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 3Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 4Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 5Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 6Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 7Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 8Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 9Prodej pozemku v lokalitě Javorník, okres Svitavy - obrázek č. 10


Informace

Kategorie: Pozemky pro bydlení
Lokalita: Javorník
Okres: Svitavy
Plocha pozemku: 780 m²
Umístění objektu: Klidná část obce

Vybavení

Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2018. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman