Troubsko, Chata 2+1, 651 m2 zahrada, garáž, možnost stavebních úprav pro celoroční obývání - chata

Prodej chaty Troubsko

Troubsko

E192B078

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme technicky zajímavě řešenou, částečně podsklepenou chatu o dispozici 2+1 se zahradou a garáží, nacházející se v blízkosti obcí Troubsko a Popůvky. Chata se nachází v klidné..

Exkluzivně Vám nabízíme technicky zajímavě řešenou, částečně podsklepenou chatu o dispozici 2+1 se zahradou a garáží, nacházející se v blízkosti obcí Troubsko a Popůvky. Chata se nachází v klidné části zahrádkářské osady Páneček, vzdálené přibližně 5 km západně od města Brna. Celková plocha pozemku činí 698 m2, užitná plocha chaty je přibližně 98 m2, zastavěná plocha pak 47 m2.

Chata je napojena na elektrickou přípojku. Nově opraveno odvodnění nádrže na užitkovou vodu a příprava na případné napojení na obecní kanalizaci. Aktuálně lze odpady řešit domácí ČOV.
Nemovitost je připravena i na případné budoucí napojení na vodovodní řad. Pitná voda se musí prozatím dovážet. K dispozici jsou zásobníky na pitnou vodu.
Vzhledem k okolní výstavbě a atraktivitě lokality, je nákup nemovitosti vhodný ke zvážení jako investice.

Koupelna je vybavena vanou a je oddělena od WC.
Okna jsou plastová.

Na zahradě je umístěn částečně zapuštěný bazén, místo je slunné po téměř celou část dne.

Vytápění je řešeno lokálně, kamny na tuhá paliva, s možností připojení krbu/kamen v dalším patře. Ohřev vody je řešen el. bojlerem.

K chatě přímo přiléhá vydlážděná terasa. Zahrada je osázena ovocnými stromy, je zde základ skleníku s připravenými skly k dokončení a připravené posezení s ohništěm

V blízkých obcích je plná občanská vybavenost - škola, lékař, kulturní a sportovní vyžití, restaurace.
Autobusová doprava - IDS JMK.
Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: E192B078
Okres: Brno-venkov
Obec: Troubsko

Cena

1 690 000 Kč
Exkluzivně. Bez provize.

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Makléř

Luboš Ujčík
2 hvězdy 2 hvězdy
3. LEVEL - TOP KLUB

Luboš Ujčík
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]

Web makléřeReference na makléře

Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 7Prodej domu v lokalitě Troubsko, okres Brno-venkov - obrázek č. 8zobrazit další

Informace

Kategorie: Chata
Lokalita: Troubsko
Okres: Brno-venkov
Velikost: 2 pokoje
Plocha užitná: 47 m²
Plocha pozemku: 698 m²
Počet podlaží: 2
Stav objektu: Velmi dobrý
Budova: Smíšená
Typ domu: Patrový
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Polosamota
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Zařízený: Částečně
Parkování: ano
Bazén: ano
Sklep: ano
Komunikace: Asfaltová, Neupravená
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Elektřina: 230V, 400V
Topení: Lokální tuhá paliva

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman