Kanice, chata 1+kk, pozemek 230 m2, veranda, sklep - chata

Prodej chaty Kanice

Kanice

AV181B095

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji dřevěnou chatu se zděným sklepem na vlastním pozemku v příjemné rekreační lokalitě v Kanicích, asi 14 km od Brna. Chata o přibližné užitné ploše 26 m2 má obytný pokoj spojený..

Nabízíme Vám k prodeji dřevěnou chatu se zděným sklepem na vlastním pozemku v příjemné rekreační lokalitě v Kanicích, asi 14 km od Brna.
Chata o přibližné užitné ploše 26 m2 má obytný pokoj spojený s kuchyní, vchází se přes krytou verandu. Je rozvedena elektřina, pro vodu lze chodit do veřejné studny pár kroků pod chatou nebo využívat dešťovou vodu. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva.
Zahrada o výměře 230 m2 je svažitá, upravená do teras, zatravněná a oplocená. Pod zahradou jsou k dispozici dvě parkovací místa, cca 10 m od chaty.
Lokalita je oblíbená pro klid, čistou přírodu a lesy pro houbaře a výletníky, s turistickými stezkami a cyklostezkami.
S majitelem lze projednat konkrétní cenovou nabídku.
Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Skrýt více informací

Zobrazit více informací

Základní údaje

Číslo zakázky: AV181B095
Okres: Brno-venkov
Obec: Kanice

Cena

369 000 Kč
Bez provize., cena k jednání

Makléř

Michaela Kučerová

Michaela Kučerová
Mobil: +420 720 212 303
Telefon: +420 800 536 536
E-mail: [email protected]


Tuto nemovitost nabízí

Realitní kancelář - pobočka BRNO, Květná
Květná 167/3, 603 00  Brno
Prodej domu v lokalitě Kanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 1
Prodej domu v lokalitě Kanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 2Prodej domu v lokalitě Kanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 3Prodej domu v lokalitě Kanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 4Prodej domu v lokalitě Kanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 5Prodej domu v lokalitě Kanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 6Prodej domu v lokalitě Kanice, okres Brno-venkov - obrázek č. 7

Informace

Kategorie: Chata
Lokalita: Kanice
Okres: Brno-venkov
Velikost: 1 pokoj
Plocha užitná: 26 m²
Plocha pozemku: 230 m²
Počet podlaží: 1
Stav objektu: Dobrý
Budova: Dřevěná
Typ domu: Přízemní
Poloha objektu: Samostatný
Umístění objektu: Klidná část obce
Zástavba: Rekreační

Vybavení

Výtah: ne
Sklep: ano
Komunikace: Asfaltová
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Místní zdroj
Elektřina: 230V

Mám zájem o:


Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
Povinná položka
nahrávám...

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman