Ing. Petra Išová

TOP realitní makléř
pobočka ZNOJMO

Ing. Petra Išová3. LEVEL - TOP KLUB

V realitním světě se pohybuji bezmála dva roky. Moje cesta k této profesi byla netradiční. Nejprve jsem byla klientkou, která přes realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI prodávala svůj dům a než se dům prodal, stála jsem na druhé straně barikády jako realitní makléř. Věřte mi, že osobní zkušenost prodávajícího je v tomto oboru obrovskou výhodou. Přesně vím, jak se klienti cítí v konkrétních situacích, které mohou během obchodu nastat a je třeba je urgentně a ke spokojenosti všech stran řešit. Jsem opravdu vděčná, že mohu pracovat pod hlavičkou tak silné společnosti, jakou COLOSEUM NEMOVITOSTI zcela nepochybně jsou. A můžete mi věřit, že mám srovnání. Vím, že na profesi realitního makléře spousta lidí nepohlíží s důvěrou a já se opravdu upřímně snažím toto povědomí změnit. Pevně věřím, že klienti, se kterými jsem měla možnost spolupracovat, by mi dali za pravdu.

Systém mojí práce

Svou práci beru opravdu zodpovědně a i když každý obchod neprobíhá zcela hladce, vždy se snažím najít způsob, jak vše vyřešit s co nejmenším množstvím komplikací. S klienty komunikuji po celou dobu prodeje, aby vždy věděli, v jaké fázi se obchod právě nachází, jaké kroky budou následovat a v jakých termínech. Klient vždy musí vědět, co se s jeho nemovitostí právě děje, jaký je o ni zájem a co je potřeba momentálně řešit. Vždyť se mnohdy jedná o jejich jediný majetek. Myslím, že právě komunikace s klienty je silnou stránkou naší společnosti.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Odpověď na tuto otázku je naprosto jednoduchá. Jako člověk, který prodával svůj dům, jsem měla možnost srovnat práci a přístup několika realitních kanceláří a jsem si tedy naprosto jistá, že tak, jak pracují makléři v naší společnosti, tak nepracují nikde jinde. Jako klient, který do té doby žádnou nemovitost neprodával, jsem měla určitou představu o tom, jak by měla práce realitního makléře vypadat. Byla jsem velice překvapena, jak málo z nich moje představy splňovalo. Proto, když jsem v téže době přemýšlela o změně zaměstnání a našla inzerát COLOSEA, nezaváhala jsem ani na chvíli a poslala svůj životopis. Všechno ostatní už jste si přečetli.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Jakubov u Moravských Budějovic , RD 4+2 , 1.354m2, zahrada – rodinný dům

Jakubov u Moravských Budějovic , RD 4+2 , 1.354m2, zahrada –  rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům po částečné rekonstrukci o dispozici 4+2 a přibližné užitné ploše 75 m2 v obci Jakubov u Moravských Budějovic. Vzhledem k poloze domu v klidné lokalitě je tato nemovitost vhodná jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci. K nemovitosti náleží rozlehlá zahrada o výměře 1016 m², která je určena pro další zástavbu. Majitelé mají již kompletně vypracovaný projekt včetně stavebního povolení. Dům sestává ze dvou samostatných bytových jednotek se společnou toaletou a koupelnou. Jeden byt o dispozici 2+1 prošel rekonstrukcí, druhý, dispozičně řešený jako 2+kk je nutné ještě zrekonstruovat. Obě bytové jednotky lze propojit. Nemovitost je napojena na elektřinu, plyn a vodovod, přípojka kanalizace je před domem a momentálně se řeší napojení. Pro záchyt splaškové vody je v současnosti využíván septik. Dům je vytápěn plynovým kotlem a krbovými kamny na tuhá paliva. K ohřevu vody slouží elektrický bojler. K nemovitosti náleží ještě samostatně stojící garáž, zastřešené posezení, kde lze v naprostém soukromí relaxovat, hospodářská budova, dílna a na zahradě ještě plechová garáž, sloužící jako sklad zahradního náčiní a techniky. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RK
Prodej / Rodinný / Jakubov u Moravských Budějovic, okres Třebíčchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek
Rodinný dům 3+kk Přímětice

úspěšně prodáno za 4 dny

Rodinný dům 4+kk Horní Břečkov

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Rodinný dům 2+1 Slup

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Rodinný dům Podhradí nad Dyjí

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Rodinný dům 4+kk Hrušovany nad Jevišovkou

úspěšně prodáno za 2 dny

Chata 4+1 Podhradí nad Dyjí

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Rodinný dům 2+1 Bojanovice

úspěšně prodáno za 10 dní

Rodinný dům 3+1 Korolupy

úspěšně prodáno za 14 dní

Ing. Petra Išová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist