Petr Macholán

Petr Macholán

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV1 hvězda
Petr Macholán
3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den,
Jmenuji se Petr Macholán a nyní žiji v Pustiměři. Pohybuji se hlavně v oblastech Vyškovska, Prostějovska, Olomoucka, ale sem tam nakouknu i jinam. I když jsem velmi mladého věku, tak již mám za sebou spousty poučných školení a také několik úspěšných a i velmi rychlých obchodů. Již od malička jsem byl učen k tomu, abych pomáhal lidem. Našel jsem si tedy svojí cestu jak pomáhat lidem - cesta realit.

Nechci Vaši nemovitost nabízet, ale prodat ji. A to rychle, kvalitně a za co nejvyšší cenu.

Systém mojí práce

Ke každé nemovitosti mám individuální přístup. Zakládám si hlavně na svojí znalosti nové techniky a to mi umožňuje pracovat velice rychle. Právě tyhle znalosti mi dovolí udělat přípravu na velmi vysoké úrovni a zjistit o Vaší nemovitosti co nejvíce je možné. Procházkou po nemovitosti jsem schopný Vám sdělit strategii, která bude k danému obchodu nejlepší.
Ke vztahu klient-makléř nepřistupuji jako k dvěma různým stranám, ale jako k týmu, který jsme utvořili za stejným cílem – prodat nemovitost co nejrychleji a za co největší možnou cenu.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Díky mému mladému věku mám také ve svých vrstevnících mnoho přátel, kteří se již chtějí osamostatnit. Jsem makléř, co pracuje srdcem a vždy naslouchá přáním svých klientů a zapojuje do toho své zkušenosti, které jsem již díky několikaleté praxi nasbíral. Firma COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. mi pomáhá realizovat obchody na velice profesionální úrovni a také velmi rychle. Je zde také spousta lidí, kteří i přes to mají větší zkušenosti než já a jsou velice ochotni vždy poradit.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Petr Macholán

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Luleč, RD 1+1, garáž, zahrada, dvůr – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům ve vyhledávané části obce Luleč. Jedná se o řadový, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, se zahradou, dvorem a garáží. K dispozici je kuchyň, obývací pokoj, chodba. Dále je k dispozici garáž, sklep, dřevník. Celková plocha pozemku je cca 971 m2. K posezení a relaxaci je k dispozici zahrada o velikosti cca 797 m2, na které je zahradní domek včetně pergoly, vzrostlé ovocné stromy, okrasné stromy a dřeviny, dále pak je zde i předzahrádka o velikosti cca 54 m2. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn, veřejnou kanalizaci. Je zde i studna na užitkovou vodu. Vytápění celého domu je plynové, lze využít i krb v kuchyni na tuhá paliva. Parkování je možné v garáži nebo přímo u domu. Obec Luleč má dobrou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Luleč, okres Vyškov
Vyškov, pronájem kanceláře, 42 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář o přibližné užitné ploše 42 m2 ve Vyškově. Komerční prostory se nachází v reprezentativní budově, na lukrativním místě, přímo na náměstí ve Vyškově. Prostor je určen jako kancelář, ale je možné ho využít i jako obchod. Je umístěn ve 3 NP. Přístup do budovy i prostor je bezbariérový s výtahem. Na stejném podlaží se nachází už několik obchodních společností s širokou klientelou. Volné ihned. Je tu možnost pronajmout i více kanceláří různých velikostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 300 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Vyškov, okres Vyškov
Drnovice, RD 4+1, zahrada, dvůr – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v klidné části obce Drnovice. Jedná se o řadový, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, se zahradou a dvorem. Dům je určen k rekonstrukci dle představ nového majitele. Je zde možnost půdní vestavby díky které rozšíříte stávající dispozice domu. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dva pokoje, koupelna a samostatné WC, veranda, kůlna, dílna, sklep. Celková plocha pozemku je cca 657 m2. K posezení a relaxaci je k dispozici zahrada o velikosti cca 381 m2, na které jsou vzrostlé ovocné stromy a součástí je i skleník, dále pak dvůr. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn, veřejnou kanalizaci a septik. Vytápění celého domu je ústřední plynové a na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Parkování je možné přímo u domu. Obec Drnovice je velmi oblíbeným a vyhledávaným místem pro své klidné prostředí, překrásné okolí a výbornou dostupnost na dálnici ad do okolních měst a obcí. Je zde kompletní občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, pošta, potraviny, restaurace, sportovní areál, hospoda. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 850 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Drnovice, okres Vyškov
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+1, Topolany
úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 1+kk, Prostějov
úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 3+1, Počenice-Tetětice
úspěšně prodáno za 3 měsíce
Byt 1+1, Vyškov-Dědice
úspěšně prodáno za 14 dní
Chalupa 2+1, Protivanov
úspěšně prodáno za 6 měsíců
RD 1+1, Kožušice
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 2+1, Otinoves
úspěšně prodáno za 14 dní
Chalupa 1+1, Hrochov
úspěšně prodáno za 6 měsíců
RD 4+1, Protivanov
úspěšně prodáno za 24 hodin
Chalupa 4+1, Runářov
úspěšně prodáno za 14 dní
RD 2+1, Kuřimská Nová Ves
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 4+1, Račice-Pístovice
úspěšně prodáno za 3 měsíce
Byt 3+1, Vyškov-Město
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 4+1, Myslejovice
úspěšně prodáno za 3 měsíce
RD 1+1, Vyškov
úspěšně prodáno za 24 hodin
RD 2+1, Vyškov
úspěšně prodáno za 7 dní
Stavební pozemek, Račice-Pístovice
úspěšně prodáno za 5 měsíců
Byt 2+1, Olomouc
úspěšně prodáno za 14 dní

Petr Macholán můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman