Petr Macholán

Petr Macholán

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV1 hvězda
Petr Macholán
3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den,
Jmenuji se Petr Macholán a nyní žiji v Pustiměři. Pohybuji se hlavně v oblastech Vyškovska, Prostějovska, Olomoucka, ale sem tam nakouknu i jinam. I když jsem velmi mladého věku, tak již mám za sebou spousty poučných školení a také několik úspěšných a i velmi rychlých obchodů. Již od malička jsem byl učen k tomu, abych pomáhal lidem. Našel jsem si tedy svojí cestu jak pomáhat lidem - cesta realit.

Nechci Vaši nemovitost nabízet, ale prodat ji. A to rychle, kvalitně a za co nejvyšší cenu.

Systém mojí práce

Ke každé nemovitosti mám individuální přístup. Zakládám si hlavně na svojí znalosti nové techniky a to mi umožňuje pracovat velice rychle. Právě tyhle znalosti mi dovolí udělat přípravu na velmi vysoké úrovni a zjistit o Vaší nemovitosti co nejvíce je možné. Procházkou po nemovitosti jsem schopný Vám sdělit strategii, která bude k danému obchodu nejlepší.
Ke vztahu klient-makléř nepřistupuji jako k dvěma různým stranám, ale jako k týmu, který jsme utvořili za stejným cílem – prodat nemovitost co nejrychleji a za co největší možnou cenu.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Díky mému mladému věku mám také ve svých vrstevnících mnoho přátel, kteří se již chtějí osamostatnit. Jsem makléř, co pracuje srdcem a vždy naslouchá přáním svých klientů a zapojuje do toho své zkušenosti, které jsem již díky několikaleté praxi nasbíral. Firma COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. mi pomáhá realizovat obchody na velice profesionální úrovni a také velmi rychle. Je zde také spousta lidí, kteří i přes to mají větší zkušenosti než já a jsou velice ochotni vždy poradit.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Petr Macholán

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Vyškov, pronájem kanceláře, 42 m2 – komerce - Komerční Vyškov

Nabízíme Vám k pronájmu kancelář o přibližné užitné ploše 42 m2 ve Vyškově. Komerční prostory se nachází v reprezentativní budově, na lukrativním místě, přímo na náměstí ve Vyškově. Prostor je určen jako kancelář, ale je možné ho využít i jako obchod. Je umístěn ve 3 NP. Přístup do budovy i prostor je bezbariérový s výtahem. Na stejném podlaží se nachází už několik obchodních společností s širokou klientelou. Volné ihned. Je tu možnost pronajmout i více kanceláří různých velikostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

6 300 Kč za měsícchci zjistit více >
Pronájem / Kanceláře / Vyškov, okres Vyškov
Luleč, RD 1+1, garáž, zahrada, dvůr – rodinný dům - Domy Vyškov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům ve vyhledávané části obce Luleč. Jedná se o řadový, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, se zahradou, dvorem a garáží. K dispozici je kuchyň, obývací pokoj, chodba. Dále je k dispozici garáž, sklep, dřevník. Celková plocha pozemku je cca 971 m2. K posezení a relaxaci je k dispozici zahrada o velikosti cca 797 m2, na které je zahradní domek včetně pergoly, vzrostlé ovocné stromy, okrasné stromy a dřeviny, dále pak je zde i předzahrádka o velikosti cca 54 m2. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn, veřejnou kanalizaci. Je zde i studna na užitkovou vodu. Vytápění celého domu je plynové, lze využít i krb v kuchyni na tuhá paliva. Parkování je možné v garáži nebo přímo u domu. Obec Luleč má dobrou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Luleč, okres Vyškov
Drnovice, RD 4+1, zahrada, dvůr – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v klidné části obce Drnovice. Jedná se o řadový, přízemní dům se sedlovou střechou a dřevěným krovem, se zahradou a dvorem. Dům je určen k rekonstrukci dle představ nového majitele. Je zde možnost půdní vestavby díky které rozšíříte stávající dispozice domu. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dva pokoje, koupelna a samostatné WC, veranda, kůlna, dílna, sklep. Celková plocha pozemku je cca 657 m2. K posezení a relaxaci je k dispozici zahrada o velikosti cca 381 m2, na které jsou vzrostlé ovocné stromy a součástí je i skleník, dále pak dvůr. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, plyn, veřejnou kanalizaci a septik. Vytápění celého domu je ústřední plynové a na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Parkování je možné přímo u domu. Obec Drnovice je velmi oblíbeným a vyhledávaným místem pro své klidné prostředí, překrásné okolí a výbornou dostupnost na dálnici ad do okolních měst a obcí. Je zde kompletní občanská vybavenost - mateřská škola, základní škola, pošta, potraviny, restaurace, sportovní areál, hospoda. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 800 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Drnovice, okres Vyškov
Vyškov - Hamiltony, stavební parcela, 988 m2, sítě – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 988 m2 v okrajové části obci Hamiltony (okres Vyškov). V současné době veden v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě. Je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 20 m a délce 50 m. K pozemku je přivedena elektřina, voda, kanalizace i plyn a vede k němu asfaltová komunikace. Parcela sousedí s obytnou zástavbou rodinných domů a je odtud blízko ke krásné přírodě a lesům, kde je houbařský ráj a spousta možností procházek, relaxace a přitom velice blízko do Vyškova. Obec Hamiltony je od Vyškova vzdálena 1km, od Brna 40 km. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 500 Kč za m2chci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Vyškov, okres Vyškov
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+1, Topolany
úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 1+kk, Prostějov
úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 3+1, Počenice-Tetětice
úspěšně prodáno za 3 měsíce
Byt 1+1, Vyškov-Dědice
úspěšně prodáno za 14 dní
Chalupa 2+1, Protivanov
úspěšně prodáno za 6 měsíců
RD 1+1, Kožušice
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 2+1, Otinoves
úspěšně prodáno za 14 dní
Chalupa 1+1, Hrochov
úspěšně prodáno za 6 měsíců
RD 4+1, Protivanov
úspěšně prodáno za 24 hodin
Chalupa 4+1, Runářov
úspěšně prodáno za 14 dní
RD 2+1, Kuřimská Nová Ves
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 4+1, Račice-Pístovice
úspěšně prodáno za 3 měsíce
Byt 3+1, Vyškov-Město
úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 4+1, Myslejovice
úspěšně prodáno za 3 měsíce
RD 1+1, Vyškov
úspěšně prodáno za 24 hodin
RD 2+1, Vyškov
úspěšně prodáno za 7 dní
Stavební pozemek, Račice-Pístovice
úspěšně prodáno za 5 měsíců
Byt 2+1, Olomouc
úspěšně prodáno za 14 dní

Petr Macholán můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman