Petr Macholán
3. LEVEL - TOP KLUB

Petr Macholán

TOP realitní makléř
1 hvězda

Dobrý den,
Jmenuji se Petr Macholán a nyní žiji v Pustiměři. Pohybuji se hlavně v oblastech Vyškovska, Prostějovska, Olomoucka, ale sem tam nakouknu i jinam. Studoval jsem střední školu jako IT technik, ale se svojí společenskou povahou a neskutečnou radostí potkávat nové lidi jsem se prostě neviděl v křesle za monitorem. Do téhle práce jsem nastoupil rovnou ze školy, takže se dá říct, že jsem „neposkvrněn“ jinou prací. I když jsem velmi mladého věku, tak již mám za sebou spousty poučných školení a také úspěšných obchodů.

Již od malička jsem byl učen k tomu, abych pomáhal lidem. Našel jsem si tedy svojí cestu jak pomáhat lidem - cesta realit. Mezi moje hlavní koníčky patří moje milovaná motorka, ale nepohrdnu ničím, co přináší adrenalin nebo rychlou jízdu. Mojí neoddělitelnou částí je také láska ke zvířatům.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Ke každé nemovitosti mám individuální přístup. Zakládám si hlavně na svojí znalosti nové techniky a to mi umožňuje pracovat velice rychle. Právě tyhle znalosti mi dovolí udělat přípravu na velmi vysoké úrovni a zjistit o Vaší nemovitosti co nejvíce je možné. Procházkou po nemovitosti jsem schopný Vám sdělit strategii, která bude k danému obchodu nejlepší.

Ke vztahu klient-makléř nepřistupuji jako k dvěma různým stranám, ale jako k týmu, který jsme utvořili za stejným cílem – prodat nemovitost co nejrychleji a za co největší možnou cenu.

Proč já a proč COLOSEUM

Díky mému mladému věku mám také ve svých vrstevnících mnoho přátel, kteří se již chtějí osamostatnit. Jsem makléř, co pracuje srdcem a vždy naslouchá přáním svých klientů a zapojuje do toho své zkušenosti, které jsem již díky naší firmě nasbíral. Jakožto mladý člověk ještě nemám žádné závazky v podobě ženy či dětí a to mi umožňuje být velice flexibilní a jednat rychle. Jsme průběžně školeni novinkám, které se na realitním trhu teprve objeví a jsme tedy schopní Vás dopředu připravit na nové zákony, změny a mnoho dalších! COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. je firma, která využívá neskutečných 76 inzerčních portálů a také má přes 60.000 aktivně poptávajících klientů. Tohle je důvod, proč COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o. je schopné Vám pomoci dostat nejvyšší možnou cenu z vaší nemovitosti.

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+1, Topolany úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 1+kk, Prostějov úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 1+1, Vyškov úspěšně prodáno za 14 dní
Byt 1+1, Vyškov-Dědice úspěšně prodáno za 14 dní
RD 2+1, Kuřimská Nová Ves úspěšně prodáno za 21 dní
RD 1+1, Kožušice úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 2+1, Otinoves úspěšně prodáno za 1 měsíc
Byt 3+1, Vyškov-Město úspěšně prodáno za 1 měsíc
RD 4+1, Protivanov úspěšně prodáno za 10 dní
Chalupa 4+1, Runářov úspěšně prodáno za 14 dní
RD 2+1, Vyškov úspěšně prodáno za 7 dní

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman