Bc. Pavlína Rožnovská

certifikovaný realitní makléř
pobočka ZNOJMO

Bc. Pavlína Rožnovská2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Když jsem v roce 2014 hledala zaměstnání, přivedla mě šťastná náhoda na pozici telefonní operátorky právě do společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI. Poznala jsem zde spoustu skvělých lidí a něco, co jsem dosud neznala – soudržnost celého týmu, velmi propracovaný systém práce, férové jednání se zaměstnanci, makléři i s klienty, radost z práce a skvělé vedení. Během roku a půl jsem se dostala na pozici personalistky a v té chvíli se mi v hlavě zrodila myšlenka, která se brzy změnila ve velkou touhu - stát se jedním z realitních makléřů.
Byla jsem nadšená z přístupu společnosti ke každému nováčkovi, který měl možnost naučit se tuto práci pod vedením a dozorem těch nejzkušenějších kolegů. Zázemí a zkušenosti celé firmy, dobrá rada v každé situaci, sdílení informací, spokojenost klientů – to a mnoho dalšího mě přesvědčilo, že práce realitního makléře je přesně to, čím se chci zabývat. A za nějakou dobu mi bylo umožněno mou vysněnou práci vykonávat.

Systém mojí práce

S každým klientem jednám otevřeně, upřímně a s lidským přístupem. Prodej nebo koupě nemovitosti je velký životní krok, který vyžaduje profesionalitu makléře, informovanost klienta a velkou dávku důvěry mezi nimi. Jen tak může být spokojenost na všech stranách.
Mým cílem je mimo jiné měnit názor klientů se špatnými zkušenostmi s jinými realitními kancelářemi. Toto mi přináší radost a spokojenost z dobře odvedené práce… a samozřejmě spokojené klienty.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Je pro mě důležité dělat práci, která pomáhá lidem, má viditelné výsledky a ze které mám dobrý pocit. Tohoto lze dosáhnout pouze tvrdou prací a pod záštitou společnosti s dobrým jménem, za kterou se nemusím stydět, ale naopak - můžu být na ni velmi hrdá. Obrovským bonusem je pro mě skvělá parta lidí ve firmě.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky

Želetava , RD 5+kk , 501m2, uzavřený dvorek a malá zahrádka – rodinný dům

Želetava , RD 5+kk , 501m2, uzavřený dvorek a malá zahrádka –  rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji koncový řadový rodinný dům o dispozici 5+kk a přibližné užitné ploše 240 m2 v obci Želetava. V přízemí domu se nachází prostory bývalého obchůdku a související prostory jako sklady a další zázemí. Tato část domu se bude vyklízet a fotky budou dodány. Dům je částečně podsklepený, je napojený na elektřinu a kanalizaci, plynová a vodovodní přípojka jsou u domu. Na domě byla započata rekonstrukce spočívající především ve vytvoření obytného podkroví o dispozici 5+kk z původní půdy. V rámci této rekonstrukce byly vystavěny 3 vikýře a instalována dřevěná eurookna, protihluková izolace a byly vytvořeny sádrokartonové příčky oddělující jednotlivé místnosti, byla zde rozvedena elektřina a voda. Zároveň byly v podkroví citlivě ponechány „přiznané trámy“. V koupelně je již instalována rohová vana, stěny jsou již obloženy kvalitními obklady a také je nachystán prostor pro sprchový kout. Střecha domu byla rekonstruována před 13 lety. Za domem se nachází uzavřený dvorek a hospodářská část stavení. Vedle ní se nachází zahrádka o výměře cca 50 m2. Dům lze využít celý - po úpravě přízemí – k bydlení nebo jako komerční prostory spojené s bydlením, případně lze komerční část pronajímat (jsou zde oddělené vchody do obou částí). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 350 000 Kč
Prodej / Rodinný / Želetava, okres Třebíčchci zjistit více >

Rozseč , RD 3+kk, 277m2, po rekonstrukci – rodinný dům

Rozseč , RD 3+kk, 277m2, po rekonstrukci  –  rodinný dům - Domy Jihlava

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+kk a přibližné užitné ploše 80 m2 v obci Rozseč. Dům prošel tento rok podstatnou rekonstrukcí - z velké části je zde nová elektřina, nové rozvody vody a odpadů, nové podlahy, koupelna a kuchyňská linka, byly vyměněny vstupní dveře. Střecha je ve velmi dobrém stavu, částečně byla vyměněna krytina na obytné části i stodole, krytina na zbylou část střechy je nakoupena a bude k dispozici pro nového majitele. Dispozici domu lze případně zvětšit vybudováním půdní vestavby. U domu se nachází krytý dvůr, který je nově oplocený a poskytuje dostatek soukromí. Naproti domu se nachází stodola, před níž je možné zaparkovat 1 auto a další 1-2 auta uvnitř. Stodola je částečně podsklepená. Vytápění domu je řešeno krbovými kamny, které vytopí celou obytnou část a v místnostech je nachystáno připojení pro infrapanely. Centrální ohřev vody zajišťuje nový elektrický bojler. Dům je suchý, je napojený na elektřinu, plyn je před domem, voda je pitná z vlastní studny. Dům má velmi nízké náklady na bydlení. Obec Rozseč nabízí klidné bydlení nebo rekreaci, v obci je prodejna potravin a pošta, ostatní občanskou vybavenost najdeme v nedaleké Nové Říši. Autobusové spoje jsou zajištěny do Nové Říše, Dačic, Želetavy, Telče a Jihlavy. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 720 000 Kč
Prodej / Rodinný / Rozseč, okres Jihlavachci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Chata v Koněšíně u Dalešické přehrady

úspěšně prodáno za 14 dní

Stavební pozemek v Rudíkově

úspěšně prodáno za 7 dní

Stavební pozemek v Náramči

úspěšně prodáno za 8 dní

Rodinný dům Třebíč, Horka - Domky

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Chalupa se zahradou, Rudíkov

úspěšně prodáno za 6 měsíců

Stavební pozemek v Náramči podruhé

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 3+kk Kdousov

úspěšně prodáno za 3 měsíce

RD 2+1 Oponešice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 4+1 Jezeřany - Maršovice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 2+kk Rouchovany

úspěšně prodáno za 8 měsíců

pozemek - sad Hrotovice

úspěšně prodáno za 10 měsíců

Bc. Pavlína Rožnovská můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist