Bc. Pavlína Rožnovská

Bc. Pavlína Rožnovská

certifikovaný realitní makléř
pobočka ZNOJMO
Bc. Pavlína Rožnovská
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Když jsem v roce 2014 hledala zaměstnání, přivedla mě šťastná náhoda na pozici telefonní operátorky právě do společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI. Poznala jsem zde spoustu skvělých lidí a něco, co jsem dosud neznala – soudržnost celého týmu, velmi propracovaný systém práce, férové jednání se zaměstnanci, makléři i s klienty, radost z práce a skvělé vedení. Během roku a půl jsem se dostala na pozici personalistky a v té chvíli se mi v hlavě zrodila myšlenka, která se brzy změnila ve velkou touhu - stát se jedním z realitních makléřů.
Byla jsem nadšená z přístupu společnosti ke každému nováčkovi, který měl možnost naučit se tuto práci pod vedením a dozorem těch nejzkušenějších kolegů. Zázemí a zkušenosti celé firmy, dobrá rada v každé situaci, sdílení informací, spokojenost klientů – to a mnoho dalšího mě přesvědčilo, že práce realitního makléře je přesně to, čím se chci zabývat. A za nějakou dobu mi bylo umožněno mou vysněnou práci vykonávat.

Systém mojí práce

S každým klientem jednám otevřeně, upřímně a s lidským přístupem. Prodej nebo koupě nemovitosti je velký životní krok, který vyžaduje profesionalitu makléře, informovanost klienta a velkou dávku důvěry mezi nimi. Jen tak může být spokojenost na všech stranách.
Mým cílem je mimo jiné měnit názor klientů se špatnými zkušenostmi s jinými realitními kancelářemi. Toto mi přináší radost a spokojenost z dobře odvedené práce… a samozřejmě spokojené klienty.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Je pro mě důležité dělat práci, která pomáhá lidem, má viditelné výsledky a ze které mám dobrý pocit. Tohoto lze dosáhnout pouze tvrdou prací a pod záštitou společnosti s dobrým jménem, za kterou se nemusím stydět, ale naopak - můžu být na ni velmi hrdá. Obrovským bonusem je pro mě skvělá parta lidí ve firmě.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Třebíč – Horka Domky, RD 3+kk , 408 m2, zahrada, garáž   –   rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji koncový řadový rodinný dům o dispozici 3+kk o přibližné užitné ploše 110 m2 v části Třebíče Horka - Domky. Dispozici domu lze ještě rozšířit do podkroví nebo směrem do dvora. K domu náleží zahrada o výměře 220 m2, předzahrádka a vjezd s garáží. Stavba je cihlová, dům je téměř celý podsklepený a okna jsou orientována na sever a jih. Z obytné části na zahradu se vchází přes zasklenou verandu, na kterou navazuje vydlážděný prostor pro posezení krytý vinnou révou. Dům je napojený na všechny sítě, vytápění je řešeno plynovým kotlem, ohřev vody elektrickým bojlerem. Ve sklepě se také nachází studna s užitkovou vodou. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu, odkud je dobrá dostupnost jak do centra města, tak i do obchodního centra, v blízkosti je škola, školka, potraviny i lékař. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Třebíč, okres Třebíč
Okříšky, stavební parcela 1.153 m2, inženýrské sítě  na hranici pozemku – pozemek - Pozemky Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji mírně svažitý pozemek o celkové výměře 1.153 m2 v Okříškách, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek obdélníkového tvaru má přibližnou uliční šíři 20 m a délku 55 m a k pozemku vede příjezdová cesta, která je v současné době nezpevněná. V okolí pozemku jsou již vystavěné domy, nebo zde probíhá výstavba. Inženýrské sítě ( elektřina, voda a kanalizace) jsou na hranici pozemku. Parcela se nachází na okraji obce mimo hlavní silnici a v blízkosti se nachází škola a školka. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 075 400 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Okříšky, okres Třebíč
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

Chata v Koněšíně u Dalešické přehrady
úspěšně prodáno za 14 dní
Stavební pozemek v Rudíkově
úspěšně prodáno za 7 dní
Stavební pozemek v Náramči
úspěšně prodáno za 8 dní
Rodinný dům Třebíč, Horka - Domky
úspěšně prodáno za 1 měsíc

Bc. Pavlína Rožnovská můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman