Bc. Pavlína Rožnovská

Bc. Pavlína Rožnovská

certifikovaný realitní makléř
pobočka ZNOJMO
Bc. Pavlína Rožnovská
2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Když jsem v roce 2014 hledala zaměstnání, přivedla mě šťastná náhoda na pozici telefonní operátorky právě do společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI. Poznala jsem zde spoustu skvělých lidí a něco, co jsem dosud neznala – soudržnost celého týmu, velmi propracovaný systém práce, férové jednání se zaměstnanci, makléři i s klienty, radost z práce a skvělé vedení. Během roku a půl jsem se dostala na pozici personalistky a v té chvíli se mi v hlavě zrodila myšlenka, která se brzy změnila ve velkou touhu - stát se jedním z realitních makléřů.
Byla jsem nadšená z přístupu společnosti ke každému nováčkovi, který měl možnost naučit se tuto práci pod vedením a dozorem těch nejzkušenějších kolegů. Zázemí a zkušenosti celé firmy, dobrá rada v každé situaci, sdílení informací, spokojenost klientů – to a mnoho dalšího mě přesvědčilo, že práce realitního makléře je přesně to, čím se chci zabývat. A za nějakou dobu mi bylo umožněno mou vysněnou práci vykonávat.

Systém mojí práce

S každým klientem jednám otevřeně, upřímně a s lidským přístupem. Prodej nebo koupě nemovitosti je velký životní krok, který vyžaduje profesionalitu makléře, informovanost klienta a velkou dávku důvěry mezi nimi. Jen tak může být spokojenost na všech stranách.
Mým cílem je mimo jiné měnit názor klientů se špatnými zkušenostmi s jinými realitními kancelářemi. Toto mi přináší radost a spokojenost z dobře odvedené práce… a samozřejmě spokojené klienty.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Je pro mě důležité dělat práci, která pomáhá lidem, má viditelné výsledky a ze které mám dobrý pocit. Tohoto lze dosáhnout pouze tvrdou prací a pod záštitou společnosti s dobrým jménem, za kterou se nemusím stydět, ale naopak - můžu být na ni velmi hrdá. Obrovským bonusem je pro mě skvělá parta lidí ve firmě.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Rudíkov, RD 2+1 , 775 m2, zahrada  –   rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 60 m2 v obci Rudíkov. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci nebo je možné využít pozemek na stavbu nového domu. Po vstupu do domu se nachází veranda z které je vstup do komory a do obytné části. V domě je menší kuchyně a dvě obytné místnosti. Za domem se nachází zahrada na které stojí stodola určená k demolici. Za stodolou teče potůček přes který se dále dostaneme na zahradu. Na vedlejším pozemku již probíhá výstavba nového domu. Nemovitost je napojená na elektřinu, plyn je před domem a ulicí vede obecní vodovod a kanalizace na který se lze napojit. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rudíkov, okres Třebíč
Okříšky, stavební parcela 1.153 m2, inženýrské sítě  na hranici pozemku – pozemek - Pozemky Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji mírně svažitý pozemek o celkové výměře 1.153 m2 v Okříškách, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Pozemek obdélníkového tvaru má přibližnou uliční šíři 20 m a délku 55 m a k pozemku vede příjezdová cesta, která je v současné době nezpevněná. V okolí pozemku jsou již vystavěné domy, nebo zde probíhá výstavba. Inženýrské sítě ( elektřina, voda a kanalizace) jsou na hranici pozemku. Parcela se nachází na okraji obce mimo hlavní silnici a v blízkosti se nachází škola a školka. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 075 400 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Okříšky, okres Třebíč
Nové Syrovice, RD 7+2 , 1.322 m2,  garáž, zahrada   –   rodinný dům - Domy Třebíč

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 7+2 a přibližné užitné ploše 150 m2 v obci Nové Syrovice 6 km od Moravských Budějovic. Dům má 2 bytové jednotky (5+1 a 2+1) s vlastními vchody. Menší bytovou jednotku lze využít k bydlení nebo i ke komerčním účelům (např. kancelář, kadeřnictví nebo i byt k pronájmu). K domu náleží garáž, vjezd je možný přímo z ulice i do dvora. V prvním patře budovy jsou 3 samostatné místnosti a prostorná průchozí hala. Z pokojů je vstup na terasu a také do zimní zahrady. V přízemí se nachází kuchyň, jídelna se vstupem na dvůr, komora a sociální zařízení. Z průjezdu se dostaneme také do prádelny, kotelny a 2 skladovacích místností. Druhá bytová jednotka má vlastní vstup ze dvora a skládá se ze 2 pokojů, kuchyně a sociálního zařízení. Dům byl kompletně zrekonstruován v 70. letech, v minulém roce byly nově opraveny oba komíny. Za domem jsou hospodářské budovy – stodola a dílny, za nimi krásná rovinatá zahrada o výměře 661 m2. Nachází se zde 2 studny, dům je připojen na obecní vodovod i kanalizaci, plyn je vedený před domem. V obci Nové Syrovice je k dispozici školka, škola do 5.třídy, lékař a potraviny, autobusová doprava, ostatní občanskou vybavenost najdeme v nedalekých Moravských Budějovicích. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Nové Syrovice, okres Třebíč
Třebíč, Horka - Domky, RD 3+1 , 189 m2, podsklepený, zahrada   –   rodinný dům - Domy Třebíč

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 a přibližné užitné ploše 100 m2 v Třebíči v části Horka - Domky. Dům je napojený na všechny sítě a v roce 2016 byl pořízen nový plynový kondenzační kotel, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. V přízemí jsou již vyměněna okna za plastová v dekoru dřeva. Dům má nyní dispozici 3+1. Další místnosti lze případně vytvořit v podkroví, případně i směrem do dvora. Celková plocha pozemku činí 189 m2, za domem je dvůr a zahrada o výměře 100 m2, podlahová plocha domu je přibližně 90 m2. Stavba je cihlová, dům je přibližně z poloviny podsklepený, je světlý a vzdušný, orientovaný na sever a jih. Nachází se v klidné části Třebíče, odkud je blízko jak do centra, tak i ven z města. V pěší vzdálenosti se nachází zastávky MHD, vlakové nádraží, základní škola, školka, poliklinika i obchod s potravinami. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 490 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Třebíč, okres Třebíč
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

Chata v Koněšíně u Dalešické přehrady
úspěšně prodáno za 14 dní
Stavební pozemek v Rudíkově
úspěšně prodáno za 7 dní
Stavební pozemek v Náramči
úspěšně prodáno za 8 dní

Bc. Pavlína Rožnovská můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman