Bc. Pavlína Rožnovská

certifikovaný realitní makléř
pobočka ZNOJMO

Bc. Pavlína Rožnovská2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Když jsem v roce 2014 hledala zaměstnání, přivedla mě šťastná náhoda na pozici telefonní operátorky právě do společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI. Poznala jsem zde spoustu skvělých lidí a něco, co jsem dosud neznala – soudržnost celého týmu, velmi propracovaný systém práce, férové jednání se zaměstnanci, makléři i s klienty, radost z práce a skvělé vedení. Během roku a půl jsem se dostala na pozici personalistky a v té chvíli se mi v hlavě zrodila myšlenka, která se brzy změnila ve velkou touhu - stát se jedním z realitních makléřů.
Byla jsem nadšená z přístupu společnosti ke každému nováčkovi, který měl možnost naučit se tuto práci pod vedením a dozorem těch nejzkušenějších kolegů. Zázemí a zkušenosti celé firmy, dobrá rada v každé situaci, sdílení informací, spokojenost klientů – to a mnoho dalšího mě přesvědčilo, že práce realitního makléře je přesně to, čím se chci zabývat. A za nějakou dobu mi bylo umožněno mou vysněnou práci vykonávat.

Systém mojí práce

S každým klientem jednám otevřeně, upřímně a s lidským přístupem. Prodej nebo koupě nemovitosti je velký životní krok, který vyžaduje profesionalitu makléře, informovanost klienta a velkou dávku důvěry mezi nimi. Jen tak může být spokojenost na všech stranách.
Mým cílem je mimo jiné měnit názor klientů se špatnými zkušenostmi s jinými realitními kancelářemi. Toto mi přináší radost a spokojenost z dobře odvedené práce… a samozřejmě spokojené klienty.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Je pro mě důležité dělat práci, která pomáhá lidem, má viditelné výsledky a ze které mám dobrý pocit. Tohoto lze dosáhnout pouze tvrdou prací a pod záštitou společnosti s dobrým jménem, za kterou se nemusím stydět, ale naopak - můžu být na ni velmi hrdá. Obrovským bonusem je pro mě skvělá parta lidí ve firmě.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Chata v Koněšíně u Dalešické přehrady

úspěšně prodáno za 14 dní

Stavební pozemek v Rudíkově

úspěšně prodáno za 7 dní

Stavební pozemek v Náramči

úspěšně prodáno za 8 dní

Rodinný dům Třebíč, Horka - Domky

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Chalupa se zahradou, Rudíkov

úspěšně prodáno za 6 měsíců

Stavební pozemek v Náramči podruhé

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 3+kk Kdousov

úspěšně prodáno za 3 měsíce

RD 2+1 Oponešice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 4+1 Jezeřany - Maršovice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 2+kk Rouchovany

úspěšně prodáno za 8 měsíců

Bc. Pavlína Rožnovská můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist