• goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Rádi bychom touto cestou poděkovali za krásnou spolupráci a..
Rádi bychom touto cestou poděkovali za krásnou spolupráci a velice lidský přístup. - obrázek č. 1Prodáno
za měsíc
Jsem moc spokojen s její prací a velice doporučuji.
Jsem moc spokojen s její prací a velice doporučuji. - obrázek č. 1Prodáno
za 20 dnů
Dobrý den, chtěli bychom poděkovat panu Josefu Minaříkovi
Dobrý den, chtěli bychom poděkovat panu Josefu Minaříkovi - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Hlavní stránka » Reference celé společnosti

Reference na makléřku - Monika Oráčová

Dobrý den,
Chtěl bych napsat pár slov k práci makléřů Vaší společnosti Moniky Oráčové a Petra Macholána.  Paní Oráčová mne oslovila na základě zveřejněné nabídky k prodeji bytu 2 + 1 v Olomouci mimo RK. Na rozdíl od ostatních realitních makléřů, kteří mi na základě nabídky volali, souhlasila p. Oráčová, že již na první setkání přijde s potencionálním zájemcem, což se také stalo. Podařilo se jí zajistit kupce velmi brzy, nicméně bylo třeba zorganizovat celý prodej tak, aby časově souhlasil s naší koupí jiného bytu. Celkově se vše podařilo ke spokojenosti všech zúčastněných. Chtěl bych pochválit profesionální přístup makléřů, pečlivost při zjišťování technických i právních záležitostí převáděného bytu, vstřícnost při sjednávání termínů i dobrou součinnost při administraci celého převodu. Chválím také připravený návrh smlouvy od advokáta, smlouva byla vyvážená a obsahovala vše, co bylo potřebné, nebyla ale zbytečně dlouhá či komplikovaná, k návrhu jsem neměl prakticky žádné připomínky, což se mi stává málokdy.  Služby Vaší RK bych rozhodně doporučil, o čemž svědčí i skutečnost, že jsem p. Oráčové zadal úkol pronájmu nově pořízeného bytu.
S přátelským pozdravem
Petr Růžička

Smekám před profesionalitou pana Macholána a paní Oráčové. Prodali mi dům, byli skvěle o nemovitosti informováni, prodej a veškerá administrativa kolem proběhly rychle a bez problémů. Krásná práce. Velmi děkuji.

Míša Ulrychová Sehnalová

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat makléřům vaší realitní kanceláře, jmenovitě paní Oráčové a panu Macholánovi za pomoc při koupi pozemku, ke splnění našeho snu na postavení domečku na stáří. Jejich přístup se málokdy vidí. Vše co jsme se kdy domluvili splnili na sto procent a mohli jsme se naprosto na vše spolehnout. Dovolím si i říct, že i když už by nemuseli, pořád ještě s námi řeší a pomáhají s realizací stavby, i když už by se nemuseli zajímat. Troufám si říct, že nemáte lepší makléře. Ráda se kdykoliv na ně znovu obrátím a určitě doporučím každému, kdo by potřeboval pomoc s realitama. 

Helenka Hrnčířová

Děkuji za příkladnou spolupráci.

František Heger

Vážená paní Oráčová
Chtěla bych vám touto cestou poděkovat, za pomoc při prodeji mé nemovitosti.Bylo to o to složitější,protože bydlím až na Jablonecku.Vy jste to zvládla ale profesionálně,zařídila všechny potřebné dokumenty,vyřídila nesrovnalosti a průběžně jste mě o všem informovala.Jelikož tenhle baráček byl mou srdeční záležitostí,vážím si i vašeho lidského přístupu,vše jste mi moc ulehčila a za to vám moc děkuji.RK Coloseum má ve Vás skvělou makléřku,kterou mohu jen a jen doporučit.

Hodně úspěchů v profesním i osobním životě přeje Mullerová

Děkuji za profesionální služby při zprostředkování koupě chalupy. Oceňuji zejména vstřícný a solidní přístup a rychlé vyřízení naší poptávky. Vaše služby mohu všem zájemcům o nákup nemovitostí vřele doporučit.

Prof. M. Viturka s rodinou

TOPlist