Reference na makléřku - Monika Oráčová

Monika OráčováRealitní makléř
vyřizující tuto zakázku
Monika Oráčová
1 hvězda

Dobrý den,
Chtěl bych napsat pár slov k práci makléřů Vaší společnosti Moniky Oráčové a Petra Macholána.  Paní Oráčová mne oslovila na základě zveřejněné nabídky k prodeji bytu 2 + 1 v Olomouci mimo RK. Na rozdíl od ostatních realitních makléřů, kteří mi na základě nabídky volali, souhlasila p. Oráčová, že již na první setkání přijde s potencionálním zájemcem, což se také stalo. Podařilo se jí zajistit kupce velmi brzy, nicméně bylo třeba zorganizovat celý prodej tak, aby časově souhlasil s naší koupí jiného bytu. Celkově se vše podařilo ke spokojenosti všech zúčastněných. Chtěl bych pochválit profesionální přístup makléřů, pečlivost při zjišťování technických i právních záležitostí převáděného bytu, vstřícnost při sjednávání termínů i dobrou součinnost při administraci celého převodu. Chválím také připravený návrh smlouvy od advokáta, smlouva byla vyvážená a obsahovala vše, co bylo potřebné, nebyla ale zbytečně dlouhá či komplikovaná, k návrhu jsem neměl prakticky žádné připomínky, což se mi stává málokdy.  Služby Vaší RK bych rozhodně doporučil, o čemž svědčí i skutečnost, že jsem p. Oráčové zadal úkol pronájmu nově pořízeného bytu.
S přátelským pozdravem
Petr Růžička


Monika OráčováRealitní makléř
vyřizující tuto zakázku
Monika Oráčová
1 hvězda

Smekám před profesionalitou pana Macholána a paní Oráčové. Prodali mi dům, byli skvěle o nemovitosti informováni, prodej a veškerá administrativa kolem proběhly rychle a bez problémů. Krásná práce. Velmi děkuji.

Míša Ulrychová Sehnalová


Monika OráčováRealitní makléř
vyřizující tuto zakázku
Monika Oráčová
1 hvězda

Dobrý den, chtěla bych touto cestou moc poděkovat makléřům vaší realitní kanceláře, jmenovitě paní Oráčové a panu Macholánovi za pomoc při koupi pozemku, ke splnění našeho snu na postavení domečku na stáří. Jejich přístup se málokdy vidí. Vše co jsme se kdy domluvili splnili na sto procent a mohli jsme se naprosto na vše spolehnout. Dovolím si i říct, že i když už by nemuseli, pořád ještě s námi řeší a pomáhají s realizací stavby, i když už by se nemuseli zajímat. Troufám si říct, že nemáte lepší makléře. Ráda se kdykoliv na ně znovu obrátím a určitě doporučím každému, kdo by potřeboval pomoc s realitama. 

Helenka Hrnčířová


Monika OráčováRealitní makléř
vyřizující tuto zakázku
Monika Oráčová
1 hvězda

Děkuji za příkladnou spolupráci.

František Heger


Monika OráčováRealitní makléř
vyřizující tuto zakázku
Monika Oráčová
1 hvězda

Vážená paní Oráčová
Chtěla bych vám touto cestou poděkovat, za pomoc při prodeji mé nemovitosti.Bylo to o to složitější,protože bydlím až na Jablonecku.Vy jste to zvládla ale profesionálně,zařídila všechny potřebné dokumenty,vyřídila nesrovnalosti a průběžně jste mě o všem informovala.Jelikož tenhle baráček byl mou srdeční záležitostí,vážím si i vašeho lidského přístupu,vše jste mi moc ulehčila a za to vám moc děkuji.RK Coloseum má ve Vás skvělou makléřku,kterou mohu jen a jen doporučit.

Hodně úspěchů v profesním i osobním životě přeje Mullerová


Monika OráčováRealitní makléř
vyřizující tuto zakázku
Monika Oráčová
1 hvězda

Děkuji za profesionální služby při zprostředkování koupě chalupy. Oceňuji zejména vstřícný a solidní přístup a rychlé vyřízení naší poptávky. Vaše služby mohu všem zájemcům o nákup nemovitostí vřele doporučit.

Prof. M. Viturka s rodinouReference celé společnosti

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman