• goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Dobrý den, chci tímto poděkovat realitnímu makléři panu..
Dobrý den, chci tímto poděkovat realitnímu makléři panu Ing. Zdeňku Šamanovi - obrázek č. 1
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký..
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký prodej  rodinného domu - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Dobrý den, chci, abyste věděli,že jsem velmi spokojena s..
Dobrý den, chci, abyste věděli,že jsem velmi spokojena s prací slečny Kuželové. - obrázek č. 1Prodáno
za 7 dnů
Hlavní stránka » Reference celé společnosti

Reference na makléřku - Jiřina Procházková

Chtěl bych vyjádřit díky za přístup společnosti Coloseum, která řešila můj prodej nemovitosti. Realitní makléř přijel ve smluvenou dobu, vše si nafotil, prohlédl okolí prodávaného bytu, zjistil si veškeré podrobnosti, jak o bytě, tak i okolí, o městu a další. Přístup pracovníků společnosti Coloseum byl přátelský, profesionální a vycházeli mi maximálně vstříc.
Tuto společnost a realitní makléře mohu doporučit.
V prvních chvílích jsem spolupracoval s paní Jiřinou Procházkovou, vyhledal jsem si ji na doporučení známých, kterým prodávala dům. Velmi oceňuji její přístup v podpisu smlouvy, vše mi podrobně vysvětlila a seznámila mě s náležitostmi smlouvy. Dohodli jsme se na ceně prodeje bytu a toho se striktně držela, vždy stála za rozhodnutím klienta. Oceňuji také její profesionalitu ohledně přizpůsobení výsledné ceny bytu s ohledem na poptávku a trh. Tudíž bych tímto chtěl poděkovat paní Procházkové za její prvotní vedení v prodeji mého bytu, u kterého jsem se cítil v bezpečí a klidný.
Následně mi byl přidělen jiný realitní makléř, pro změnu působiště paní Procházkové, a to pan Ing. Arch. Ivan Rusek. Velmi se mi líbil přístup pana Ruska, který mě seznámil se svou strategií prodeje bytu a byl jsem celou dobu nadšený. Několikrát týdně se mnou byl v kontaktu ohledně poptávky na můj byt, několikrát přivedl potencionální kupce a celé jednání, které jsem mohl pozorovat, bylo maximálně profesionální. Stejně jako paní Procházková vždy stál za rozhodnutím a přáním svého klienta, kterému prodával nemovitost. Pan Rusek byl připraven na každou otázku potencionálních kupců a vždy našel kompromis mezi mnou a kupcem ohledně domluvy a koupi. Již jednou jsem nemovitost prodával a neměl jsem dobré zkušenosti s ne jednou realitní kanceláří, ale jednoduchost smlouvy s vysvětlením všech podrobností, přístup obou makléřů, a to zejména pana Ruska, mě ujistila v dalším navázání spolupráce v budoucnosti se společností Coloseum. Pokud bych si mohl vybrat, a tímto velmi poděkovat, chtěl bych opět pana Ing. Arch. Ruska.

S úctou k Vám a mnohokrát díky
Jakub Tauš

Chtěl bych vyjádřit díky za přístup společnosti Coloseum,
Chtěl bych vyjádřit díky za přístup společnosti Coloseum, - obrázek č. 1Chtěl bych vyjádřit díky za přístup společnosti Coloseum, - obrázek č. 2Chtěl bych vyjádřit díky za přístup společnosti Coloseum, - obrázek č. 3
Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Vážená paní Procházková ...Vy naše Jiřinko, promiňte ,ale dovolím si Vás takto titulovat jelikož i za tak krátkou dobu jste nám přirostla k srdíčku.
Chtěli bychom Vám moc poděkovat za veškerou vaší práci, ochotu a trpělivost při prodeji našeho domu.
Jste profesionál s duší. Nebylo to s naším prodejem vůbec lehké, no to je tak, když věříte na začátku někomu koho znáte přes 15 let. Náš dům jsme nejdříve prodávali přes moji známou z (RK Vital ..) bohužel ani po 2,5 měsících paní neudělala, kromě fotek po týdnu a zadání inzerátu na portál ( s naším textem ) a  pár prohlídek, které jsme museli odprezentovat sami,  vůbec nic. To, jak se zachovala, když jsme po již zmíněné době ukončili naší spolupráci snad ani nemohu publikovat...pak přišla nabídka z Colosea a dojela Jiřinka...ta rychlost ,profesionalita i lidský přístup byl k neuvěření...a najednou se spustila lavina ...to, co dokázala za ani ne 14 dní ,je po předchozí zkušenosti jak se říká nebe a dudy ..a výsledek ? Za 14 dní navzdory různým úskalím, dotáhla vše do cíle, ku spokojenosti všech stran. Takže rada všem ...vyvarujte se známých a svěřte se profesionálům jako je ona,  nebudete litovat. Takže Jiřinko, ještě jednou moc a moc děkuji za celou naši rodinu za skvěle odvedenou práci ,ochotu a čas ...opatrujte se a děkujeme.

Lenka Koláčková

Vážená paní Procházková ...Vy naše Jiřinko, promiňte ,ale..
Vážená paní Procházková ...Vy naše Jiřinko, promiňte ,ale dovolím si Vás takto - obrázek č. 1Vážená paní Procházková ...Vy naše Jiřinko, promiňte ,ale dovolím si Vás takto - obrázek č. 2Vážená paní Procházková ...Vy naše Jiřinko, promiňte ,ale dovolím si Vás takto - obrázek č. 3Prodáno za 14 dnů
Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Realitní makléřku Jiřinu Procházkovou mohu upřímně doporučit. V našem případě měl kupovaný pozemek jisté omezení ve formě přístupové cesty. Dané informace nám byly předány pravdivě a rezervační smlouva byla upravena tak, abychom nemuseli podstupovat riziko ztráty peněz v případě že koupě nevyjde, či nebude možné do určité doby dané omezení vyřešit. Paní Jiřina s námi spolupracovala po celou dobu, a to i v případě, že ke koupi pozemku nakonec nedošlo. Rezervační poplatek nám byl v plné výši a bez odkladu vrácen. 

Radim Martínek

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Při prodeji našeho domu jsme se rozhodli zvolit nabízené služby realitní 
makléřky, paní Jiřiny Procházkové. V počátku nás objektivně seznámila s 
možnými variantami a průběhem prodeje. Ještě tentýž den se objevila na 
předních stránkách realitních inzercí výstižná a lákavě zpracovaná 
prezentace. Zprostředkování prodeje proběhlo v překvapivě krátké době do 
jednoho týdne. Paní makléřka svou profesionalitou a lidským přístupem 
dokázala dobře zorganizovat krom prohlídek i vše ostatní (kupní smlouvy, 
vklad na katastr, předání) i nepříjemné nastalé komplikace ze strany 
kupujících. Průběžně nás o všem informovala, kdykoli byla k dispozici. 
Oceňujeme její profesionalitu která se opírá o zkušenosti, spolehlivost, 
vděčnost, empatii a schopnost čelit případným komplikacím...Děkujeme za 
její služby.

R.Š.

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Milá paní Procházková, velice vám děkujeme za ochotu a pomoc při koupi domu.
Děkujeme za Váš profesionální a lidský přístup. Určitě Vás a Vaši realitní společnost doporučíme všem.

S pozdravem a přáním všeho dobrého Miluše a Ladislav Beranovi.

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Makléřka bez závad.

p. Brňák

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Chtěla bych touto cestou poděkovat p.Procházkové za rychlý prodej naší nemovitosti a za vše, co k tomu patří, byla jsem velice spokojená.

Děkuji Šárka H.

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Extra rychlá paní Procházková nám během týdne prodala dům, který předchozí realitní kancelář nedokázala pořádně ani nabízet, natož do měsíce prodat. Všem doporučuji RK Coloseum p. Procházkovou je prostě TOP!!

Prokopová

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Příjemný den, chtěl by jsem poděkovat makléřce paní Jiřině Procházkové za profesionální a lidský přístup při realizaci koupě RD

René Polišenský

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Dobrý den, 
děkujeme paní Jiřině Procházkové za bezproblémovou koupi bytu v Brně – Bohunicích. Líbil se nám její lidský a profesionální přístup jak k prodávajícím, tak k nám nakupujícím.

S pozdravem Robert Kameníček

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat paní Procházkové za její profesionální a lidský přístup při prodeji našeho bytu. Její profesionální pracovní nasazení v denních i pozdních večerních hodinách, odborné rady a vysvětlení, kdykoliv bylo třeba a k tomu vlídný lidský přístup a schopnost vcítit se do situace a potřeb klienta, mě dali pocit, že ji jde opravdu o klienta, o jeho dobro, o úspěšný prodej nemovitosti a nejen o svou provizi za každou cenu jako je tomu u jiných makléřů. Mám velmi špatné zkušenosti s real. makléři, ale tuto makléřku vřele doporučuji, sama jsem zadala další poptávku na nákup nové nemovitosti. Byla nejen profesionál, ale velkou oporou v naší složité životní situaci. RK Coloseum gratuluji k výběru makléře, která dělá vaší kanceláři skvělou práci a pověst.

S pozdravem Michalíková

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

V dnesni dobe musi byt clovek obzvlaste opatrny, pokud prodava svoji nemovitost, proto jsem se rozhodla pro velkou realitni spolecnost. Na internetu jsem si precetla recenze a zkusenosti a po te oslovila reality Coloseum.
Obratem se mi ozvala pani Jirina Prochazkova, se kterou jsme dohodli schuzku. Vsechny detaily prodeje jsme si upresnili hned na prvni schuzce, pani Prochazkova nam vse peclive vysvetlila a poradila i se vsemi dotazy (a nebylo jich malo).
Nasledovalo nafoceni nemovitosti, ktere bylo provedeno s velkou peclivosti, byla videt zkusenost, fotky vypadaly realne pri tom velice pekne. Naveseni na internet probehlo obratem a zajemci se zacali ozyvat. Byt byl prodany velice rychle za cenu, kterou jsme stanovili.
S pani Prochazkovou jsme byli velice spokojeni jak po profesionalni, tak i po lidske strance, v dnesni dobe mi to pripada jako vzacnost, mam vysoke naroky a jsem pecliva, nez se rozhodnu, vzdy si vse proveruji sama, pokazde nam bylo dobre a presne vysvetleno vse co jsme potrebovali zaridit, doresit.
Prodej naseho bytu probihal z pocatku rychle, kupujici projevili zajem po obdrzeni kompletnich informaci. Nastaly nam komplikace, ktere se podarilo pomerne rychle vyresit diky jednani maklerky.
Celkove jsme byli velice spokojeni s jednanim pani Prochazkove, troufnu si rict, ze jednani bylo nadstandardni.

S pozdravem
Radka Meluzinova

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Dobrý den,
ráda bych ještě i tímto způsobem poděkovala za práci paní makléřce Jiřině Procházkové. I když se nakonec prodej mého bytu prostřednictvím Vaší realitní kanceláře neuskutečnil, přístup paní Procházkové byl velmi vstřícný lidsky i profesionálně, s klidným svědomím bych ji doporučila i ostatním klientům nebo se na ni v případě potřeby sama znovu obrátila.

S pozdravem
L. Kocí

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Jsme velice spokojeni se službami paní Procházkové!

Prodala náš dům, na kterém jsme měli komplikovanou zástavu, museli jsme rozdělit pozemek, atd. Zařídila to rychle a všechno, co kolem prodeje bylo, sama za nás. Je na ni spolehnutí.
Děkujeme, Jiřinko, za všechno, co jste pro nás udělala!

Eliška Juránková

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Dobrý den,

moc bychom chtěli poděkovat paní Jiřině Procházkové za vstřícnost, spolehlivost a pracovní nasazení při prodeji bytu.

Děkujeme a budeme vás doporučovat dále

S pozdravem
Zavrtalovi.

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková

Ohledně jednání s paní makléřkou Procházkovou:

spolehlivá, rychlá, příjemná komunikace, bezproblémová komunikace, obětavá (i ve večerních hodinách dostupná na telefonu). Ochota, férové jednání, profesionální přístup.

Kubálková, Lukovany

Jiřina Procházková

Realitní makléř
vyřizující tuto zakázku

Jiřina Procházková
TOPlist