• goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • Jsme
  pojištěni
  goal4
 • Jsme
  prověření
  goal5 goal5 goal5 goal5
 • Jsme
  členy
  goal6
 • Ale hlavně ... máme tisíce
  spokojených
  zákazníků
Realizované
zakázky
Dobrý den, děkujeme za vstřícné a velmi ochotné a příjemné..
Dobrý den, děkujeme za vstřícné a velmi ochotné a příjemné jednání s Vaší realitní kanceláří, konkrétně s p. Radkem Novotným. - obrázek č. 1Prodáno
za 2 dny
Velmi bych chtěla vyzvednout práci realitního makléře p...
Velmi bych chtěla vyzvednout práci realitního makléře p. Jiřího Nádeníčka. - obrázek č. 1Prodáno
za 40 dnů
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký..
Dobrý den. Dovolte mi abych vyjádřil poděkování za brzký prodej  rodinného domu - obrázek č. 1Prodáno
za 21 dnů
Hlavní stránka » Reference celé společnosti

Reference na makléře - Jan Derka

Touto cestou bych chtěla poděkovat panu Janu Derkovi za velice profesionální přístup a velikou ochotu při zprostředkování prodeje domu. Profesionalita, ochota, vstřícnost. Děkuji, Jana Patíková

Pěkný den pane Derka,
Chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši pomoc při prodeji domu, byli jsme s Vaší prací spokojeni, přístup byl profesionální a můžeme jen doporučit. Děkujeme za Vaši ochotu a rychlost.
S pozdravem

Rubešovi

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla poděkovat vaší realitní kanceláři, konkrétně realitnímu makléři Janu Derkovi za velmi profesionální přístup při zprostředkování koupě rodinného domku a následně pak prodeje bytu.
Zaujala nás nabídka nemovitosti na vašich stránkách, domluvili jsme si prohlídku a za 2 dny jsme stáli v domě, kde jsme si řekli, že to je to, co hledáme. Dům kousek od Brna, uprostřed zahrad, ale v dosahu všeho, co v tomto okamžiku potřebujeme. Hned na místě jsme se rozhodli, že je to on, náš dům.
Podepsali jsme smlouvu a začali řešit prodej bytu, finanční prostředky jsme potřebovali na dokrytí nákladů na dům. Obávali jsme se, zda se termínově vše stihne. Pan Derka byl velmi aktivní, vždy ochotný, pružně zorganizoval prohlídky bytu a snažil se za každé situace nám vyjít vstříc a nají to nejvhodnější řešení. Konzultoval s námi možnosti a přicházel s návrhy, aby byt byl co nejrychleji prodán a my se mohli stěhovat v termínu, který jsme si naplánovali. Vše se stihlo, jak bylo domluveno.
Jsem ráda, za zkušenost, kterou s vaší kanceláří máme. Cením si Vámi profesionálně odvedené a bezvadné práce , připravenost makléře na každou schůzku a následně pak zpracování smluv a podkladů pro realizaci koupě a prodeje.
Děkuji tímto panu Derkovi, ale i celé vaší společnosti za zprostředkování a pokud budeme někdy v budoucnu využívat služby realitní kanceláře, určitě budeme kontaktovat právě vaší společnost.

S pozdravem

Hana Prchalová

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vašemu realitnímu makléři panu Janu Derkovi za skvělou a vysoce profesionálně odvedenou práci při prodeji našeho domu.

Byli jsme velmi spokojeni s jeho přístupem a komunikací, která byla vždy perfektní a bezproblémová.

Ještě jednou velké díky.

Josefčukovi

Dobrý den,

rád bych tímto (sice opožděně ale přece) poděkoval panu Derkovi za velmi dobrou práci z jeho strany.

Jednání o prodeji našeho domu probíhalo korektně, otevřeně, profesionálně a hlavně rychle.
Po předchozí zkušenosti s konkurentem jsem rád využil jeho služeb.

Jen tak dále :-)

Hezký den

Hlaváček
Hoštice - Heroltice

Dobrý den,

nedávno jsme se dostali do finále koupi bytu a následného přepisu vlastnických práv.

Pan Derka manažer RK Coloseum nemovitostí po celou dobu vystupoval naprosto profesionálně a všechno co slíbil splnil.
Nabídl nám velice výhodnou cenu v lokalitě, kterou jsme si přáli.

Koupě byla stížená zástavním právem na byt třetí stranou, ale ani to nebyla problém. Zkušený právník nám spolehlivě ošetřil všechny smlouvy, které vedly k co nejbezpečnějšímu převodu peněz.

Pokud bych se v budoucnu rozhodoval o prodeji nemovitosti s největší pravděpodobností bych kontaktoval právě zmíněnou RK.

Do budoucna přeju hodně spokojených klientů stejně jako jsem byl já.

S pozdravem
Ondřej Hostinský

Moje zkušenosti s realitní kanceláří Coloseum začaly v srpnu 2012, kdy mně telefonicky kontaktoval pan Derka a nabídl mně komplet servis při našem již déle zvažovaném záměru prodat byt v panelovém domě v Brně a koupit již delší dobu nabízený dům v Radosticích.

Protože spolu s manželkou patříme ke konzervativním a podezíravým lidem, ladili jsme veškerý postup tak, abysme se zbytečně nezavazovali a nepodnikli nic, co by mohlo vyústit ve velké životní zklamání.

Pan Derka s námi prošel komplet celý proces spojený s úmyslem prodat byt a již po několika dnech přišel na prohlídku s prvními zájemci. Cena, kterou jsme zpočátku nastavili, byla pravděpodobně nadsazená, ale protože jsme měli relativně dost času, mohli jsme slevovat v odstupu asi tří týdnů.

Asi po měsíci v odstupu 14 dnů přišly první vážné nabídky, avšak bez finálního prodeje. Čas, který jsme měli na celou transkaci se postupně zkracoval, tou dobou jsme již měli zaplacenou celou nevratnou provizi na dům.

Přikročili jsme tedy k akční nabídce a slevili dalších 50 tisíc s tím, že pokud někdo z posledních tří zájemců nabídku neakceptuje, nabídku zrušíme a celý obchod odpískáme.

Zájemci se našli, čímž se věc posunula. Pak následovaly právní úkony, vše s maximální asistencí pana Derky a za účasti třetího účastníka, advokáta Mgr. Vašíčka.

Celá transkakce dospěla do svého finále v polovině ledna 2013, kdy již dobíhal proces zavkladování našeho vlastnictví kupovaného domu.

Během celé doby nás pan Derka informoval o sebemenších pohybech v naší věci a vzájemně jsme konzultovali potřebné kroky.

Jediný problém nastal s tím, že jsme zcela nedomysleli možné důsledky odstranění odstavce v kupní smlouvě, který zajišťoval souhlas prodávajících se zřízením zástavního práva banky pro dofinancování chybějící částky, asi 1/6 ceny. To se posléze ukázalo jako problém, avšak díky prostředkům naspořeným na stavebním spoření se i toto podařilo překlenout. Pokud bysme tyto prostředky neměli, patrně bysme se dostali do velmi nevýhodné situace a chybějící částku bysme musleli dofinacovat za horších úrokových podmínek, než jsou nynější sazby úroků hypoték.

Sečteno a podtrženo, konec dobrý, všechno dobrý. Veškerou asistenci pana Derky a potažmo vstřícný postoj majitele ralitní kanceláře, který nám minimálně 2x vyšel velmi významně vstříc, považuji za nadstandartní, avšak očekávané jednání.

Protože však žijeme v České republice, postižené degradací právního státu, je tento obchod krásnou ukázkou toho, že to i přesto jde a řečeno obchodnickým žargonem:
Obchod byl ve stylu výhra - výhra.
Takže, doporučuji!

V Brně dne 18. ledna 2013

Vítězslav Sobol
Vršovická 143
Radostice
www: http://visoweb.cz

Rádi bychom touto cestou vyjádřili veliké díky panu Janu Derkovi,realitnímu makléři z pobočky Vyškov.

Prodávali jsme přes tuto realitní kancelář dvě nemovitosti a další dvě kupovali,a i když to nebylo vždy vůbec jednoduché,pan Derka byl vždy ochoten s čímkoli pomoci,poradit a to dokonce i mimo pracovní dobu a o víkendech.

Pan Derka je dle našeho názoru opravdový profesionál na svém místě a velmi šikovný obchodník,kterého velmi rádi doporučujeme.

A ještě taková malá poznámka,když kolikrát člověk prohlíží fotky nemovitostí na různých realitních serverech,nestačí se divit,jak nekvalitně vyvedené fotky některé realitky dokáží zveřejnit... zato když Vám nafotí nemovitost pan Derka,je to perfektně odvedená práce!

S pozdravem
manželé Iránkovi

Doporučuji tuto realitku - byla jsem moc spokojená.

Poděkování realitnímu makléři Janu Derkovi.

Konečně se dostávám k tomu, abych poděkovala jménem svým i jménem pana Jaromíra Štěpána za úžasný přístup pana Derky při řešení prodeje bytu 4+1 a současné koupě bytu 2+1.

Uvedený prodej a koupě byly realizovány 27.2.2012.
Pan Derka bez ohledu na svůj čas nám pomohl bez problémů převést byty do osobního vlastnictví (převody energií na nového majitele).
Kupní smlouvy byly kvalitně zajištěny Advokátní kanceláří Zrůstek, Lůdl a partneři.

Velice jsem já i partner uvítala tyto nutné úkony, které kvalitně zajistil pan Derka.

Do Vyškova jsem jezdila ze vzdálenosti 100 km a při mém pracovním vytížení, bych nemohla vše potřebné ke zdárnému obchodu absolvovat.

Byt 2+1 je v lokalitě, kterou jsme upřednostňovaly a jsme velice rádi, že se pro naši spokojenost s takovým nasazením pan Derka angažoval.

V současné době s přítelem realizujeme kompletní rekonstrukci bytu 2+1 (zděné bytové jádro, voda, plyn a elektrika).

Vyškov 11.5.2012

Hana Šimková a Jaromír Štěpán

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za prodej mého domečku v Dědicích u Vyškova.

S realitkama jsem měla dříve špatné zkušenosti, ale potom, co se o mě postaral váš makléř, p. Derka, tak se můj názor změnil.

Měla jsem problém s tím, že jsem si chtěla koupit malý domeček, protože jsem se rozvedla a rodinný dům, v kterém jsem bydlela byl tudíž pro mě příliš veliký, ale hlavně jsem musela vyplatit manžela.

Nebo si vzít hypotéku a vyplatit manžela, ale hypotéku mi banka nedala. Takže jediná volba byla dům prodat a manžela vyplatit.

Dokážete si asi představit problém toho, že jsem měla obrovský strach, že ten dům prodáme a já si
nebudu schopna najít žádný domeček, na který bych měla a který by se mi líbil.

P. Derka po mně chtěl, abych mu podepsala exkluzivní smlouvu, a to jsem nakonec udělala. Měla jsem potom velký strach, co se stane, ale vše probíhalo přesně podle toho, jak to p. Derka řekl.

Na velký dům našel asi během týdne 2 zájemce a jeden z nich se opravdu rozhodl, že dům koupí.
To jsem měla velký strach, co se stane, když mi teď nenajde ten můj malý domeček.

Ale p. Derka nastavil do smluv dostatečně dlouhé termíny, a během dalšího měsíce mi nabídl 3 domečky a jeden z nich jsem od něj koupila.

Opravdu jsem byla velmi spokojená s vašimi službami p. Derko a také děkuji realitce Coloseum, protože se ke mně všichni chovali opravdu moc hezky a vše za mě vyřídili.

Já vás chválím, kudy chodím.

Děkuji vám moc.

L. Břízová

Tuto realitní kancelář mohu tedy s klidným svědomím vřele doporučit!

Prodej nemovitosti je vždy běh na dlouhou trať.
Pokud se rozhodnete jednat na vlastní pěst, mimo jiné se připravte na zdlouhavé obíhání úřadů a na skutečnost, že se dočasně stanete zajatcem svého vlastního, neustále zvonícího mobilního telefonu.

Tento maratón vám ale může usnadnit vhodně zvolená realitní kancelář a následně realitní makléř,
který vás vezme pod svá křídla a zajistí vše potřebné.

Od podzimu roku 2009 jsme se pokoušeli prodat dům po mamince, ale dlouhou dobu se nedařilo najít vhodného, vlastně vůbec žádného kupce. Proto jsme si řekli, že oslovíme některou z realitních kanceláří, působících na našem trhu.

Zpočátku jsme neměli šťastnou ruku při volbě realitní kanceláře a s prodejem nemovitosti jsme se nedostali dál, než když jsme jednali sami za sebe.

Rozhodli jsme se tedy, že oslovíme jinou společnost. Naše volba padla na RK COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., ve které nám byl jako náš osobní makléř přidělen pan Derka.

Od té doby nabraly věci rychlý spád a nyní mohu s klidným svědomím konstatovat, že dům je prodaný, peníze leží tam kde jim je nejlépe, totiž v bance, a já jsem si uchovala svoje duševní zdraví.

Pan Derka je velmi ochotný, vstřícný, milý a pracovitý člověk, kterého můžu jen doporučit. Vždy s námi jednal na rovinu.
Nezáleželo na tom, jestli je běžný pracovní den, víkend nebo svátek, byl ochotný pracovat i v době, kdy lidé běžně odpočívají.

Zajistil veškeré aktivity – od hledání potenciálních kupců, až po podepsání smlouvy a předání klíčů od domu. Jediné, co jsem musela udělat já, bylo podepsat několik kusů papírů a vyřídit drobnosti, týkající se přepisu plynu, k jejichž řešení nemá realitní kancelář pravomoc. Což byla, v porovnání se situací, kdy bychom jednali na vlastní pěst, naprostá senzace.

Vše ostatní zařídil pan Derka a právní ze společnosti COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Tuto realitní kancelář mohu tedy s klidným svědomím vřele doporučit!

Zbořilová D.

Tahle firma je fakt super, děkuji.

COLOSEUM NEMOVITOSTI, pobočka Vyškov, pan Jan Derka

Vážený pane Derko,

chtěla bych moc poděkovat realitní kanceláři a vlastně hlavně Vám.

Když jsme s dcerou zjistily, že jsme v situaci, kdy nevíme jak dál, dcera rozhodla, že půjdeme hledat nějakou realitní kancelář, aby nám poradila.
Byl pátek odpoledne a já byla absolutně skeptická v tom, že by v tuto pozdní dobu ještě někdo pracoval.
A nás tlačil čas, ráno jsme musely opustit pokoj hotelu a odjet domů.

Vy jste se nás ujal, sepsal a zdokumentoval vše, co bylo potřeba. Vše postupovalo rychle.
Vy jste se angažoval i ve věcech, které možní ani nepatří do Vaší pracovní náplně.

To, že jsem nemusela znovu několikrát cestovat do Vyškova (věci jsme řešili telefonicky, mailem, poštou) mi ušetřilo hodně nervů a i zdraví.

Přiznám se, že jsem do jednání vstupovala s despektem, protože člověk o realitkách slyší někdy hrozné věci, ale tahle firma je fakt super a mile mě překvapilo jak všechno hladce probíhalo.

Ještě jednou veliký dík.

S přáním hezkého dne a ať máte spoustu spokojených klientů – což si myslím, že při kvalitě Vaší práce není problém.

S pozdravem B. Půlpánová

TOPlist