Monika Oráčová

Monika Oráčová

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV1 hvězda
Monika Oráčová
3. LEVEL - TOP KLUB

Moje jméno je Monika Oráčová, ale toho jste si určitě všimli. Pravděpodobně Vás zajímá něco o mojí osobě, protože jinak by jste si toto nečetli. Většinu svého života jsem pracovala jako barmanka, servírka. Milovala jsem svou práci. Práci s lidma a mezi lidma, ale člověk míní a život mění. Můj zdravotní stav mi nedovolil v této profesi pokračovat a nastala otázka…..co budu dělat, když mě baví pracovat pro lidi? Po nějaké době přišla nabídka, která se neodmítá. A já stála před velkým rozhodnutím. Zvládnu tuto práci? A odpověď zněla…. si bojovnice a máš ráda lidi. A tak jsem začala bojovat.

Systém mojí práce

Pracovala jsem rok jako manažerka pobočky ve Vyškově. Byla to pro mě velká výzva. Nebudu lhát, když řeknu, že začátky byly hodně těžký. Hodně nových informací a obrovská odpovědnost. Dnes s odstupem času musím říct, že jsem ráda, že jsem se rozhodla učit se novým věcem a nevzdávat se. Učila jsem nové makléře, jak mají pracovat, co musí vědět, znát a umět. Jenže při práci manažerky jsem zatoužila po práci makléřky a tak jsem se do toho pustila. Je to hodně zajímavá a hlavně různorodá práce. Každý den je jiný. Objevují se starosti, ale co je hlavní, spousta radosti. Radost lidí, kterým pomáhám s jejich prodejem, nebo koupí. Plněním jejich snů. Snů o životě v novém domově. My makléři jsme rádci, ale hlavně průvodci v jejich krocích za novým životem. A já jsem ráda, že se na tomto všem více či méně podílím. Že můžu být oporou, pomocníkem a rádcem. Snažím se udělat maximum pro naše klienty a ukázat jim, jak to má vypadat, když spolupracují s naší realitní kanceláří, protože jak se u nás nejen říká, ale i dělá, na dobré pověsti nám záleží. Coloseum je parta báječných lidí a jsem vděčná, že můžu být její součástí.
Moje životní moudro, kterým se řídím, je věta: „ Kdo chce, hledá možnosti, kdo nechce, hledá výmluvy.“

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Proč? To věčné a vtíravé slovíčko… proč? Protože je to pro mě zajímavá práce. Protože můžu ve svém životě ještě mnoha lidem pomoct. Protože můžu ještě dokázat světu, že něco umím a dokážu. Protože i já mám svoje sny a přání. Protože chci pomáhat druhým a Coloseum mi touto prací dalo možnost tohoto všeho dosáhnout. A když přijdou starosti a únava? Mám úžasnýho koníčka, nebo spíš koně a tím jsou moje zvířata. Plním si svůj sen, který mám od dětství a to je mít chovatelskou stanici. Vlastně původně jsem tuto práci začala dělat právě kvůli ní. Chtěla jsem pro svoje psy a kočky maximum toho, co jim můžu já jako člověk dát. A i s tím mi Coloseum vlastně pomáhá.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Kostelec na Hané, RD 4+kk, novostavba – rodinný dům - Domy Prostějov

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 4+kk, přibližná užitná plocha 175 m2 v obci Kostelec na Hané. Řadový koncový dům se sedlovou střechou je postaven z moderních stavebních a tepelněizolačních materiálů. Dům nebyl nikdy obydlen a je ve stavu novostavby. Přízemí dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem francouzskými dveřmi na menší zahradu. Dále jsou zde 3 neprůchozí pokoje, prostorná koupelna a samostatné WC. V celém přízemí jsou dřevěné plovoucí podlahy. Druhé nadzemní podlaží je předchystáno pro možnou budoucí půdní vestavbu a tím zvětšení dispozic domu dle vlastních představ. Všechny pokoje jsou klimatizovány. Vytápění je řešeno tepelnými čerpadly, akumulačními kamny a tepelnými infrazářiči. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, pošta, dětská hřiště, parky, sportovní areál a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Město Prostějov je vzdálené cca 6,5 km, nájezd na dálnici taktéž cca 6,5 km. Při osobní prohlídce bezesporu oceníte kvality i polohu tohoto výjimečného domu. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

4 590 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Kostelec na Hané, okres Prostějov
Pivín,  stavební parcela, 960 m2, sítě – pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rovinatý stavební pozemek v katastru vedený jako orná půda, územním plánem obce určený k výstavbě rodinného domu, v obci Pivín. Uliční šíře parcely je 18,8 m, délka 50 m. Součástí prodeje pozemku je i kompletní a schválený projekt k okamžitému započetí stavby. Veškeré inženýrské sítě a příjezdová cesta budou vybudovány obcí, která má pro danou část obce zpracovanou studii. Cena za pozemek činí 600,-Kč za 1 m2 + 150.000,-Kč za kompletní projektovou dokumentaci včetně stavebního povolení. Obec Pivín disponuje veškerou občanskou vybaveností a žije bohatým kulturním a sportovním životem. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.

726 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Bydlení / Pivín, okres Prostějov
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+kk, Labutice
úspěšně prodáno za 5 dní
RD 4+1, Protivanov
úspěšně prodáno za 9 dní
RD 2+1, Dědice
úspěšně prodáno za 7 dní
stavební parcela, Topolany
úspěšně prodáno za 14 dní
RD 2+1, Otinoves
úspěšně prodáno za 28 dní
pozemek Pístovice
úspěšně prodáno za 4 měsíce
RD 5+2, Lhota u Pačlavic
úspěšně prodáno za 14 dní
RD 6+kk, Nezamyslice
úspěšně prodáno za 2,5 měsíce
pozemek, Záříčí
úspěšně prodáno za 48 hodin
OV 3+1, Olomouc
úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 2+1, Brankovice
úspěšně prodáno za 60 dní
chalupa 4+1, Runářov
úspěšně prodáno za 14 dní
RD 1+1, Hrochov
úspěšně prodáno za 6 měsíců
RD 3+1, Počenice - Tetětice
úspěšně prodáno za 14 dní
chalupa 2+1, Protivanov
úspěšně prodáno za 7 měsíců
RD 4+1, Myslejovice
úspěšně prodáno za 2,5 měsíce
RD 2+1, Kuřimská Nová Ves
úspěšně prodáno za 3 týdny
DB 1+1, Prostějov
úspěšně prodáno za 5 týdnů
RD 4+2, Prostějov
úspěšně prodáno za 4 měsíce
RD 6+1, Dřevnovice
úspěšně prodáno za 4 měsíce
OV 2+1, Olomouc
úspěšně prodáno za 3 týdny
les, Ježkovice
úspěšně prodáno za 3 týdny
stavební parcela, Topolany
úspěšně prodáno za 2 měsíce

Monika Oráčová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman