Monika Oráčová

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV

2 hvězdy 2 hvězdy
Monika Oráčová3. LEVEL - TOP KLUB

Moje jméno je Monika Oráčová, ale toho jste si určitě všimli. Pravděpodobně Vás zajímá něco o mojí osobě, protože jinak by jste si toto nečetli. Většinu svého života jsem pracovala jako barmanka, servírka. Milovala jsem svou práci. Práci s lidma a mezi lidma, ale člověk míní a život mění. Můj zdravotní stav mi nedovolil v této profesi pokračovat a nastala otázka…..co budu dělat, když mě baví pracovat pro lidi? Po nějaké době přišla nabídka, která se neodmítá. A já stála před velkým rozhodnutím. Zvládnu tuto práci? A odpověď zněla…. si bojovnice a máš ráda lidi. A tak jsem začala bojovat.

Systém mojí práce

Pracovala jsem rok jako manažerka pobočky ve Vyškově. Byla to pro mě velká výzva. Nebudu lhát, když řeknu, že začátky byly hodně těžký. Hodně nových informací a obrovská odpovědnost. Dnes s odstupem času musím říct, že jsem ráda, že jsem se rozhodla učit se novým věcem a nevzdávat se. Učila jsem nové makléře, jak mají pracovat, co musí vědět, znát a umět. Jenže při práci manažerky jsem zatoužila po práci makléřky a tak jsem se do toho pustila. Je to hodně zajímavá a hlavně různorodá práce. Každý den je jiný. Objevují se starosti, ale co je hlavní, spousta radosti. Radost lidí, kterým pomáhám s jejich prodejem, nebo koupí. Plněním jejich snů. Snů o životě v novém domově. My makléři jsme rádci, ale hlavně průvodci v jejich krocích za novým životem. A já jsem ráda, že se na tomto všem více či méně podílím. Že můžu být oporou, pomocníkem a rádcem. Snažím se udělat maximum pro naše klienty a ukázat jim, jak to má vypadat, když spolupracují s naší realitní kanceláří, protože jak se u nás nejen říká, ale i dělá, na dobré pověsti nám záleží. Coloseum je parta báječných lidí a jsem vděčná, že můžu být její součástí.
Moje životní moudro, kterým se řídím, je věta: „ Kdo chce, hledá možnosti, kdo nechce, hledá výmluvy.“

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Proč? To věčné a vtíravé slovíčko… proč? Protože je to pro mě zajímavá práce. Protože můžu ve svém životě ještě mnoha lidem pomoct. Protože můžu ještě dokázat světu, že něco umím a dokážu. Protože i já mám svoje sny a přání. Protože chci pomáhat druhým a Coloseum mi touto prací dalo možnost tohoto všeho dosáhnout. A když přijdou starosti a únava? Mám úžasnýho koníčka, nebo spíš koně a tím jsou moje zvířata. Plním si svůj sen, který mám od dětství a to je mít chovatelskou stanici. Vlastně původně jsem tuto práci začala dělat právě kvůli ní. Chtěla jsem pro svoje psy a kočky maximum toho, co jim můžu já jako člověk dát. A i s tím mi Coloseum vlastně pomáhá.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Moje nabídky

Olomouc - Nová Ulice, pronájem bytu 2+1, 53 m2 – byt

Olomouc - Nová Ulice, pronájem bytu 2+1, 53 m2 – byt - Byty Olomouc

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 2+1 a přibližné užitné ploše 53 m2, nacházející se v žádané části města Olomouc – Nová Ulice, na ulici I.P.Pavlova. Tento byt se nachází ve 2 patře z celkových 5 pater s výtahem. K dispozici je vstupní chodba, kuchyň s kuchyňskou linkou, obývací pokoj, ložnice, koupelna, samostatné WC, lodžie, na chodbě šatna a vestavná skříň. K bytu navíc náleží uzamykatelný prostor v mezipatře a sklepní kóje v suterénu domu.Vytápění a ohřev vody jsou centrální. Byt je částečně zařízený-kuchyňská linka, lednice, mrazák, trouba, mikrovlnka. V pokojích nábytek dle fotografií. Parkování je možné v okolí domu. Byt je volný ihned. Vlastník nemovitosti požaduje vratnou kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu. Jedná se o klidnou lokalitu v blízkosti fakultní nemocnice a dobrou dostupností do centra, zastávka MHD se nachází několik minut chůze. V dosahu je veškerá občanská vybavenost. Pronájem je určen pro rodinu, studenty, studentky nebo pracující. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Město Olomouc má veškerou občanskou vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

13 175 Kč za měsíc
Pronájem / 2+1 / Olomouc, okres Olomoucchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek
RD 2+kk, Labutice

úspěšně prodáno za 5 dní

RD 4+1, Protivanov

úspěšně prodáno za 9 dní

RD 2+1, Dědice

úspěšně prodáno za 7 dní

stavební parcela, Topolany

úspěšně prodáno za 14 dní

RD 2+1, Otinoves

úspěšně prodáno za 28 dní

pozemek Pístovice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 5+2, Lhota u Pačlavic

úspěšně prodáno za 14 dní

RD 6+kk, Nezamyslice

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

pozemek, Záříčí

úspěšně prodáno za 48 hodin

OV 3+1, Olomouc

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 2+1, Brankovice

úspěšně prodáno za 60 dní

chalupa 4+1, Runářov

úspěšně prodáno za 14 dní

RD 1+1, Hrochov

úspěšně prodáno za 6 měsíců

RD 3+1, Počenice - Tetětice

úspěšně prodáno za 14 dní

chalupa 2+1, Protivanov

úspěšně prodáno za 7 měsíců

RD 4+1, Myslejovice

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

RD 2+1, Kuřimská Nová Ves

úspěšně prodáno za 3 týdny

DB 1+1, Prostějov

úspěšně prodáno za 5 týdnů

RD 4+2, Prostějov

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 6+1, Dřevnovice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

OV 2+1, Olomouc

úspěšně prodáno za 3 týdny

les, Ježkovice

úspěšně prodáno za 3 týdny

stavební parcela, Topolany

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Monika Oráčová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist