Monika Oráčová
3. LEVEL - TOP KLUB

Monika Oráčová

TOP realitní makléř
1 hvězda

Moje jméno je Monika Oráčová, ale toho jste si určitě všimli. Pravděpodobně Vás zajímá něco o mojí osobě, protože jinak by jste si toto nečetli. Většinu svého života jsem pracovala jako barmanka, servírka. Milovala jsem svou práci. Práci s lidma a mezi lidma, ale člověk míní a život mění. Můj zdravotní stav mi nedovolil v této profesi pokračovat a nastala otázka…..co budu dělat, když mě baví pracovat pro lidi? Po nějaké době přišla nabídka, která se neodmítá. A já stála před velkým rozhodnutím. Zvládnu tuto práci? A odpověď zněla…. si bojovnice a máš ráda lidi. A tak jsem začala bojovat.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Pracovala jsem rok jako manažerka pobočky ve Vyškově. Byla to pro mě velká výzva. Nebudu lhát, když řeknu, že začátky byly hodně těžký. Hodně nových informací a obrovská odpovědnost. Dnes s odstupem času musím říct, že jsem ráda, že jsem se rozhodla učit se novým věcem a nevzdávat se. Učila jsem nové makléře, jak mají pracovat, co musí vědět, znát a umět. Jenže při práci manažerky jsem zatoužila po práci makléřky a tak jsem se do toho pustila. Je to hodně zajímavá a hlavně různorodá práce. Každý den je jiný. Objevují se starosti, ale co je hlavní, spousta radosti. Radost lidí, kterým pomáhám s jejich prodejem, nebo koupí. Plněním jejich snů. Snů o životě v novém domově. My makléři jsme rádci, ale hlavně průvodci v jejich krocích za novým životem. A já jsem ráda, že se na tomto všem více či méně podílím. Že můžu být oporou, pomocníkem a rádcem. Snažím se udělat maximum pro naše klienty a ukázat jim, jak to má vypadat, když spolupracují s naší realitní kanceláří, protože jak se u nás nejen říká, ale i dělá, na dobré pověsti nám záleží. Coloseum je parta báječných lidí a jsem vděčná, že můžu být její součástí.

Moje životní moudro, kterým se řídím, je věta: „ Kdo chce, hledá možnosti, kdo nechce, hledá výmluvy.“

Proč já a proč COLOSEUM

Proč? To věčné a vtíravé slovíčko… proč? Protože je to pro mě zajímavá práce. Protože můžu ve svém životě ještě mnoha lidem pomoct. Protože můžu ještě dokázat světu, že něco umím a dokážu. Protože i já mám svoje sny a přání. Protože chci pomáhat druhým a Coloseum mi touto prací dalo možnost tohoto všeho. A když přijdou starosti a únava? Mám úžasnýho koníčka, nebo spíš koně a tím jsou moje zvířata. Plním si svůj sen, který mám od dětství a to je mít chovatelskou stanici. Vlastně původně jsem tuto práci začala dělat právě kvůli ní. Chtěla jsem pro svoje psy a kočky maximum toho, co jim můžu já jako člověk dát. A i s tím mi Coloseum vlastně pomáhá.

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 2+kk, Labutice   úspěšně prodáno za 5 dní
RD 4+1, Protivanov   úspěšně prodáno za 9 dní
RD 2+1, Dědice   úspěšně prodáno za 7 dní
stavební parcela, Topolany   úspěšně prodáno za 14 dní
RD 2+1, Otinoves   úspěšně prodáno do 1 měsíce
pozemek Pístovice   úspěšně prodáno za 4 měsíce
RD 5+2, Lhota u Pačlavic   úspěšně prodáno za 14 dní
RD 6+kk, Nezamyslice   úspěšně prodáno za 2,5 měsíce
pozemek, Záříčí   úspěšně prodáno za 2 dny
OV 3+1, Olomouc   úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 2+1, Brankovice   úspěšně prodáno za 2 měsíce
chalupa 4+1, Runářov   úspěšně prodáno za 14 dní
RD 1+1, Hrochov   úspěšně prodáno za 6 měsíců
RD 3+1, Počenice - Tetětice   úspěšně prodáno za 14 dní
chalupa 2+1, Protivanov   úspěšně prodáno za 7 měsíců
RD 4+1, Myslejovice   úspěšně prodáno za 2,5 měsíce
RD 2+1, Kuřimská Nová Ves   úspěšně prodáno za 3 týdny
DB 1+1, Prostějov   úspěšně prodáno za 5 týdnů
RD 4+2, Prostějov   úspěšně prodáno za 4 měsíce
RD 6+1, Dřevnovice   úspěšně prodáno za 4 měsíce
OV 2+1, Olomouc   úspěšně prodáno za 3 týdny
les, Ježkovice   úspěšně prodáno za 3 týdny
stavební parcela, Topolany   úspěšně prodáno za 2 měsíce

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman