Monika Oráčová

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV

2 hvězdy 2 hvězdy
Monika Oráčová3. LEVEL - TOP KLUB

Moje jméno je Monika Oráčová, ale toho jste si určitě všimli. Pravděpodobně Vás zajímá něco o mojí osobě, protože jinak by jste si toto nečetli. Většinu svého života jsem pracovala jako barmanka, servírka. Milovala jsem svou práci. Práci s lidma a mezi lidma, ale člověk míní a život mění. Můj zdravotní stav mi nedovolil v této profesi pokračovat a nastala otázka…..co budu dělat, když mě baví pracovat pro lidi? Po nějaké době přišla nabídka, která se neodmítá. A já stála před velkým rozhodnutím. Zvládnu tuto práci? A odpověď zněla…. si bojovnice a máš ráda lidi. A tak jsem začala bojovat.

Systém mojí práce

Pracovala jsem rok jako manažerka pobočky ve Vyškově. Byla to pro mě velká výzva. Nebudu lhát, když řeknu, že začátky byly hodně těžký. Hodně nových informací a obrovská odpovědnost. Dnes s odstupem času musím říct, že jsem ráda, že jsem se rozhodla učit se novým věcem a nevzdávat se. Učila jsem nové makléře, jak mají pracovat, co musí vědět, znát a umět. Jenže při práci manažerky jsem zatoužila po práci makléřky a tak jsem se do toho pustila. Je to hodně zajímavá a hlavně různorodá práce. Každý den je jiný. Objevují se starosti, ale co je hlavní, spousta radosti. Radost lidí, kterým pomáhám s jejich prodejem, nebo koupí. Plněním jejich snů. Snů o životě v novém domově. My makléři jsme rádci, ale hlavně průvodci v jejich krocích za novým životem. A já jsem ráda, že se na tomto všem více či méně podílím. Že můžu být oporou, pomocníkem a rádcem. Snažím se udělat maximum pro naše klienty a ukázat jim, jak to má vypadat, když spolupracují s naší realitní kanceláří, protože jak se u nás nejen říká, ale i dělá, na dobré pověsti nám záleží. Coloseum je parta báječných lidí a jsem vděčná, že můžu být její součástí.
Moje životní moudro, kterým se řídím, je věta: „ Kdo chce, hledá možnosti, kdo nechce, hledá výmluvy.“

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Proč? To věčné a vtíravé slovíčko… proč? Protože je to pro mě zajímavá práce. Protože můžu ve svém životě ještě mnoha lidem pomoct. Protože můžu ještě dokázat světu, že něco umím a dokážu. Protože i já mám svoje sny a přání. Protože chci pomáhat druhým a Coloseum mi touto prací dalo možnost tohoto všeho dosáhnout. A když přijdou starosti a únava? Mám úžasnýho koníčka, nebo spíš koně a tím jsou moje zvířata. Plním si svůj sen, který mám od dětství a to je mít chovatelskou stanici. Vlastně původně jsem tuto práci začala dělat právě kvůli ní. Chtěla jsem pro svoje psy a kočky maximum toho, co jim můžu já jako člověk dát. A i s tím mi Coloseum vlastně pomáhá.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Moje nabídky

Výšovice, pozemek pro bydlení 960 m2, příjezd – pozemek

Výšovice, pozemek pro bydlení 960 m2,  příjezd – pozemek - Pozemky Prostějov

Exkluzivně Vám nabízíme rovinatý, prosluněný pozemek nerovnoměrného tvaru, který je v současné době vedený na katastru nemovitosti jako orná půda, ale je dle platného územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Celková plocha pozemku je 960 m2. Šířka se pohybuje přibližně od 13,5 m do 26 m a délka přibližně od 45 m do 50 m. Pokud někdo hledá větší pozemek, je možné koupit i vedlejší pozemek (jiného majitele) a tím si zvětšit celkovou plochu a možnosti. V případě koupě obou pozemků by celková plocha činila výměru 2012 m2. Inženýrské sítě jsou prozatím k dotažení. Příjezdová komunikace prozatím nezpevněná. Vše je nyní v řešení s obcí Výšovice, ohledně termínů dokončení jak příjezdové cesty, tak dotažení inženýrských sítí,které by mělo být řešeno v první polovině letošního roku. Obec se nachází v úrodné části Hané. 3 km od dálnice D46 Brno – Olomouc, se snadnou dostupností do Prostějova a Vyškova. Obec Výšovice je malebná vesnička s 500 obyvateli vhodná ke klidnému bydlení. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. Koupi nemovitosti lze financovat úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme. Pro bližší informace, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

480 000 Kč
Prodej / Bydlení / Výšovice, okres Prostějovchci zjistit více >
Výběr zrealizovaných zakázek
RD 2+kk, Labutice

úspěšně prodáno za 5 dní

RD 4+1, Protivanov

úspěšně prodáno za 9 dní

RD 2+1, Dědice

úspěšně prodáno za 7 dní

stavební parcela, Topolany

úspěšně prodáno za 14 dní

RD 2+1, Otinoves

úspěšně prodáno za 28 dní

pozemek Pístovice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 5+2, Lhota u Pačlavic

úspěšně prodáno za 14 dní

RD 6+kk, Nezamyslice

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

pozemek, Záříčí

úspěšně prodáno za 48 hodin

OV 3+1, Olomouc

úspěšně prodáno za 2 měsíce

RD 2+1, Brankovice

úspěšně prodáno za 60 dní

chalupa 4+1, Runářov

úspěšně prodáno za 14 dní

RD 1+1, Hrochov

úspěšně prodáno za 6 měsíců

RD 3+1, Počenice - Tetětice

úspěšně prodáno za 14 dní

chalupa 2+1, Protivanov

úspěšně prodáno za 7 měsíců

RD 4+1, Myslejovice

úspěšně prodáno za 2,5 měsíce

RD 2+1, Kuřimská Nová Ves

úspěšně prodáno za 3 týdny

DB 1+1, Prostějov

úspěšně prodáno za 5 týdnů

RD 4+2, Prostějov

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD 6+1, Dřevnovice

úspěšně prodáno za 4 měsíce

OV 2+1, Olomouc

úspěšně prodáno za 3 týdny

les, Ježkovice

úspěšně prodáno za 3 týdny

stavební parcela, Topolany

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Monika Oráčová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist