Monika Mlčochová

Monika Mlčochová

TOP realitní makléř
pobočka BRNO, Květná2 hvězdy 2 hvězdy
Monika Mlčochová
3. LEVEL - TOP KLUB

Dobrý den,
ráda bych se Vám představila. Mé jméno je Monika Mlčochová a jsem certifikovaná makléřka realitní kanceláře Coloseum nemovitosti. Mám za sebou již mnoho úspěšně a rychle zrealizovaných prodejů nemovitostí. Díky tomu můžu o sobě prohlásit, že se mnou máte po boku partnera, který kromě skvělého portfolia disponuje také potřebnými schopnostmi a lokálním know-how.

Systém mojí práce

Společnost je tvořena především lidmi a hodnocena podle jejich kvalit, znalostí a přístupu k zákazíkům. Ode mě, jakožto i od naší společnosti, můžete očekávat osobní přístup a profesionálně odvedenou práci. Těším se na spolupráci i s Vámi. Máte-li nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Klienty provádím celým obchodem bez komplikací, i když se jedná o složitější prodeje například s exekucí.
Komunikativnost, důvěryhodnost, zodpovědnost, odhodlanost, smysl pro obchodní příležitost - to vše jsou kvality, kterými disponuji a s každým novým klientem se posouvám o krok dál.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Brno - Židenice, RD 8+2, 350 m2, pozemek213 m2, zastavěná plocha 146 m2, po rekonstrukci, všechny sítě - rodinný dům - Domy Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový řadový rodinný dům se zahradou, vhodný k bydlení, podnikání nebo investici, v městské části Židenice. Třípodlažní dům o přibližné užitné ploše 350 m2 je řadový, střecha částečně sedlová, zčásti rovná. Rozvedeny jsou všechny sítě, k dispozici je telefonní linka a kabelová televize. Vytápění je ústřední z plynového kotle. Středem domu vede zděné schodiště a dispozice lze rozdělit na samostatné byty 1x 1+1, 2x 2+1, 1x mezonet 3+kk a ještě jeden byt lze dostavět. Nachází se v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, rychlé spojení do centra Brna zajišťuje MHD. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Cena za m2 (rozpočítáno na metry užitné plochy samotné stavby) vychází na 24 286 Kč. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Brno, okres Brno
Brno - Žabovřesky, dům s komerčními prostorami a možností dvou bytových jednotek, pozemek 505 m2, sklady, 3 garáže - komerce - Komerční Brno

Nabízíme Vám k prodeji cihlový patrový dům se sedlovou střechou, o zastavěné ploše 218 m2 a přibližné užitné ploše 430 m2, s obchodními prostorami v přízemí, s vjezdem na prostorný dvůr o výměře 220 m2, na frekventované ulici v Žabovřeskách. Půdorys je obdélníkový o rozměrech cca 15 x 14 m, dispozice patra tvoří 5 pokojů s kuchyní, chodbou a koupelnou, koupelna a toalety jsou také v přízemí. Střecha nad velkou půdou je v dobrém stavu. Dům je připojen na všechny sítě, vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel, je zavedena kabelová televize. Nachází se na rušné ulici, blízko je zastávka MHD. Atraktivní lokalita Žabovřesky má plnou občanskou vybavenost, dostupnost do centra města je několik minut jízdy. Dům lze doporučit na investici s využitím komerčních prostor pro obchod nebo služby, případně pro rekontrukci na více bytových jednotek. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

info v RKchci zjistit více >
Prodej / Činžovní dům / Brno, okres Brno
Rohozec, RD 4+kk, pozemek 1073 m2, hrubá stavba, garáž, vjezd na pozemek - rodinný dům - Domy Brno-venkov

Nabízíme Vám k prodeji prostorný přízemní dům ve stadiu uzavřené hrubé stavby s garáží a velkou rovinatou zahradou, v klidné lokalitě na tišnovsku. Hrubá stavba na betonové základové desce, z cihel, o přibližné užitné ploše 280 m2, má v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, další tři pokoje, koupelnu a WC. Je zavedena elektřina, vodovodní řad a kanalizace. Na pozemku je k dispozici studna s užitkovou vodou. Vytápět lze elektřinou a pevnými palivy. Obec se nachází blízko Tišnova a Černé Hory, v okolí je krásná příroda, lesy k výletům a pro houbaře. V Tišnově, několik minut jízdy autem nebo linkovým autobusem, je veškerá občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 900 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Rohozec, okres Brno-venkov
Brno - Židenice, činžovní dům 8+2, 350 m2, pozemek 213 m2, zastavěná plocha 146 m2, po rekonstrukci, všechny sítě - rodinný dům - Komerční Brno

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji cihlový řadový dům se zahradou, vhodný k bydlení, podnikání nebo investici, v městské části Židenice. Třípodlažní dům o přibližné užitné ploše 350 m2 je řadový, střecha částečně sedlová, zčásti rovná. Rozvedeny jsou všechny sítě, k dispozici je telefonní linka a kabelová televize. Vytápění je ústřední z plynového kotle. Středem domu vede zděné schodiště a dispozice lze rozdělit na samostatné byty 1x 1+1, 2x 2+1, 1x mezonet 3+kk a ještě jeden byt lze dostavět. Nachází se v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, rychlé spojení do centra Brna zajišťuje MHD. Cena za m2 (rozpočítáno na metry užitné plochy samotné stavby) vychází na 24 286 Kč. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

8 500 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Činžovní dům / Brno, okres Brno
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

RD 8+2 Synalov
úspěšně prodáno za 14 dnů
RD 5+1 Čebín
úspěšně prodáno za 14 dnů
RD 5+1 Čebín
úspěšně prodáno za 16 dnů
Újezd u Brna
úspěšně prodáno za 36 dnů
Byt 2+1 Poříčí
úspěšně prodáno za 7 dní
RD 2+1 Chudčice
úspěšně prodáno za 90 dnů
Byt 1kk v Drásově
úspěšně prodáno za 22 dnů
RD 3+1 a 2+1 Unín
úspěšně prodáno za 120 dnů
RD 4+1 Vohančice
úspěšně prodáno za 6 dnů
chata 4+kk Bílovice nad Svitavou
úspěšně prodáno za 5 dní
chata 2+1 Bílovice nad Svitavou
úspěšně prodáno za 5 dní
zahrada Brno - Komín
úspěšně prodáno za 50 dní
RD Deblín
úspěšně prodáno za 55 dní
byt 3+kk Kobylnice
úspěšně prodáno za 4 dny
chata 2+1 Ivančice
úspěšně prodáno za 19 dní
pozemek Křenovice
úspěšně prodáno za 2 dny
RD Modřice
úspěšně prodáno za 20 dní
Garáž Lesná
úspěšně prodáno za 7 dní
stavební pozemek Rouchovany
úspěšně prodáno za 14 dní
Byt OV 2+1 Černá Pole
úspěšně prodáno za 12 dní
Byt 2+kk Žabovřesky
úspěšně prodáno za 14 dní
Byt 2+1 Žabovřesky
úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 3+1 Poříčí
úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 1+1 Tišnov
úspěšně prodáno za 24 hodin
RD 3+1 Smolín
úspěšně prodáno za 19 dní
Pozemek Újezd u Tišnova
úspěšně prodáno za 60 dní
Byt 1+1 Židenice
úspěšně prodáno za 40 dní
Chata Jundrov
úspěšně prodáno za 9 dní
RD Újezd u Tišnova
úspěšně prodáno za 4 měsíce
RD 4+1 Lažánky
úspěšně prodáno za 90 dní

Monika Mlčochová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman