Miroslav Vybíhal

realitní makléř
pobočka BŘECLAV

Miroslav Vybíhal2. LEVEL - CERTIFIKOVANÝ REALITNÍ MAKLÉŘ

Dobrý den, jmenuji se Miroslav Vybíhal a jsem z malebného města Břeclavi, které je branou do Lednicko-Valtického areálu. Už od útlého věku jsem rád vyhledával dobrodružství. Po vystudování obchodní akademie v Břeclavi jsem se vydal do zahraničí. Čtyři roky jsem žil v Anglickém Manchesteru - městu, které má 2 miliony obyvatel. Byl to neuvěřitelný skok z 20-ti tisícové Břeclavi, ale bylo to dobrodružství a výzva, kterou jsem s radostí přijal. Přitom jsem se seznámil s lidmi z celého světa, naučil se anglicky, poznal místní kulturu a kuchyni. Každý den jsem se musel posouvat kupředu. Díky tomu, že jsem se tam přestěhoval, jsem si mohl dovolit odjet na 3 měsíce do Asie, kde jsem procestoval Thajsko, Vietnam, Kambodžu a Laos. Kde jsem potkal další úžasné lidi a ochutnal nejlepší jídla místní kuchyně. Po 4 letech strávených v Anglii, jsem se rozhodl vrátit do ČR, ale stále jsem chtěl vyhledávat dobrodružství. Jednoho dne se mi naskytla možnost pracovat jako realitní makléř. Vzhledem k tomu, že jsem chtěl být blízko nemovitostem už v mládí, byla to výborná šance jak si splnit sen a zároveň mít dobrodružství každý den. Každodenní jednání s lidmi a hledání jejich vysněných nemovitostí se stalo mou další dobrodružnou cestou mého života, která jen tak neskončí. Pro každého klienta a zájemce vždy dělám vše k jeho maximální spokojenosti a o nemovitosti se starám, jako by byly moje vlastní.

Věřím tomu, že když si vyberete mou realitní péči, tak budete nadmíru spokojeni a třeba si i popovídáme o životě v Anglii a Asii.

Systém mojí práce

Na každý případ se připravuji individuálně a pokračuji krok za krokem, ať se nic nevynechá a nepřeskočí. Nemám rád, když se úkony přeskakují, protože to jen vede k chaosu. Takže mým systémem je pečlivost v obchodním sledu, kde se úkony řeší v pořadí tak jak mají a tím pádem se nemůže nic vynechat a zadrhnout. Navíc vždy přistupuji ke všem případům s lidským přístupem, chápu, že jsme všichni jenom lidi, můžeme udělat chybu, můžeme mít špatnou náladu, ale vždy se dá na všem domluvit tak, abychom si navzájem porozuměli a pomohli.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Volba byla poměrně jasná, když jsem se rozhodl, že chci dělat práci realitního makléře, tak jediné Coloseum se ke mě chovalo, že o spolupráci semnou opravdu stojí. Ostatní realitní kanceláře se tak nechovali, ať už při pohovoru nebo při e-mailové komunikaci. Navíc Coloseum mi nabídlo nejlepší zázemí co se týče školení, právní podpory i ohodnocení. Takže při jednání s klienty vím, že mám za sebou silnou firmu na trhu, která má dlouhodobé zkušenosti a výborné reference, které můžu využít pro to, abychom spolu uzavřeli bezpečný a výhodný obchod jak pro prodávajícího tak i kupujícího.

celý text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 50 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů
Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
Vinohrad ve Velkých Pavlovicích

úspěšně prodáno za 4 měsíce

RD v Morkůvkách

úspěšně prodáno za 3 měsíce

Miroslav Vybíhal můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist