Michaela Kuželová

Michaela Kuželová

TOP realitní makléř
pobočka VYŠKOV
Michaela Kuželová
3. LEVEL - TOP KLUB

Přeji vám pěkný den nebo večer.

Jmenuji se Michaela Kuželová a jak už jistě víte, jsem realitní makléřka. Makleřině se věnuji už pár let, podle fotky jistě poznáte, že ne desítky let :) Pocházím z Vyškova, proto běžně prodávám a věnuji se téhle lokalitě a dovedu říci, že se zde řadím mezi profesionály a rozhodně nejsem jen běžná realitní makléřka, kterých je v okrese tucet. Za tu dobu, co jsem v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI jsem prošla velkým počtem odborných školení a neustále i dalšími a aktuálními školeními procházím. Praxí jsem si však své dovednosti zdokonalila a dokáži u práce přemýšlet, což vám jistě přijde úsměvné, ale ne každý makléř to umí. Na míru vám dokáži pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti i když máte nějaký problém, časovou tíseň nebo jednoduše chcete výhodně prodat nebo koupit nemovitost.
Nabízím vám tedy své letité zkušenosti a úspěch v oboru realitního makléře.

Systém mojí práce

Je toho hodně, co dělám jinak, než jiní makléři z jiných realitních kanceláří. Není tu však dost místa, tak vám přiblížím alespoň jednu z těchto věcí :)
KE KAŽDÉMU Z VÁS, PŘISTUPUJI INDIVIDUÁLNĚ. Bohužel, většina realitních makléřů k vám bude přistupovat jako k další věci v pořadí a ani se nezastaví u vaší osobní stránky a vašich názorů. Z toho plyne, že vám nedokáží pomoci s tím, s čím se zrovna vy potýkáte a pak s makléřem vedete spor a pod nátlakem se snažíte vzájemně spolupracovat.

Něco vám povím... jde to i jinak :)

Já se s vámi snažím navázat bližší vztah, zjišťuji o dané věci nebo situaci co nejvíce informací, seznamuji vás s moji prací a postupem jaký bude následovat, protože jenom tak vám pak dokáži skutečně pomoci a jenom tak mezi sebou můžeme mít nějakou formu důvěry, která je nejen pro vás, ale i pro mě velice důležitá. Poté, se vzájemně domluvíme jaká forma pomoci pro vás bude ta nejlepší.

celý textskrýt text
Proč já a proč COLOSEUM

Realitní makléř, jako člověk se k vám může chovat strojově a nebo lidsky. Můj přístup je lidský a skutečně se zajímám o vaše problémy a snažím se je řešit tím nejlepším způsobem, jako by byly ty problémy mé. Do jednání s vámi dávám své srdce a také proto mě má práce baví.
Coloseum Nemovitosti vám skrze mě nabízí nejlepší kvalitu služeb jaká je vůbec možná.
Neuvěřitelný počet poptávajících klientů, díky nimž se mi daří prodávat nemovitosti rychle a za nejvyšší možnou cenu. Inzerce na 76 inzertních serverech, nenajdete místo, kde by vaše nemovitost nebyla prezentována, včetně drahých a nejnavštěvovanějších serverů, které si většina realitních kanceláří nemůže dovolit. Na kupní smlouvy a úschovu peněz dohlíží renomovaná a velice známá advokátní společnost AKPZL, která je řádně zapsaná v Advokátní komoře ČR. Samotné Coloseum Nemovitosti je řádným členem Hospodářské komory Jihomoravského kraje, která jak se laicky říká, třídí zrno od plev. A z celé jižní Moravy jsou zde evidovány pouze 2 realitní kanceláře a my jsme jednou z nich.
Pokud se tedy spojí kvalitní realitní makléř a nejlepší realitní kancelář, tak výsledek přeci vždy bude stát za to!
A přeci stojí za to, si o takovou službu zavolat, ráda vám pomohu.

celý textskrýt text

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

Moje reference

Reference celé společnosti
Více mých referencí >

Moje nabídky

Slavkov u Brna, chata 1+kk, zahrada – chata - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chatu 1+kk ve velmi klidné části města Slavkov u Brna. Jedná se o samostatně stojící, cihlovou, přízemní chatu se zahradou. K dispozici je prostorná místnost s kuchyňským koutem, sklep. Celková plocha pozemku je cca 602 m2. K posezení a relaxaci je k dispozici zahrada o velikosti cca 583 m2, součástí které jsou vzrostlé ovocné stromy, okrasné stromy a dřeviny. Dům je napojen na elektřinu. K dispozici je sběrná jímka na dešťovou vodu. Vytápění chatu je na tuhá paliva. Parkování je možné přímo u chaty. Slavkov u Brna je vyhledávanou lokalitou z důvodu jednoduché dostupnosti do Brna, Vyškova, Bučovic a okolí. Je zde velmi dobrá občanská vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato chata vhodná právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

399 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / Chata / Slavkov u Brna, okres Vyškov
Vyškov, OV 2+1, 64 m², sklepy – byt - Byty Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o přibližné užitné ploše 64 m2 s parkováním a možností zahrádky. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu v lukrativní a klidné části města Vyškov. Byt prošel kompletní rekonstrukcí - nové rozvody topení včetně radiátorů, vody, odpadů, elektrické vedení, omítky a stropy, zděné jádro, podlahy, vchodové dveře, interiérové dveře včetně zárubní, odvětrávání a podlahové topení v koupelně i na WC, vlastní kombinovaný kotel, který je umístěn ve sklepě. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, má pouze dvě nadzemní podlaží a dva hlavní vchody, celkem tedy 8 bytových jednotek a byl revitalizován - zateplena fasáda, nová střecha a stupačky, plastová okna, zděné sklepy. K bytu náleží 3 zděné sklepy a podíl na společných prostorech. Parkování v "areálu" domu je vyhrazeno pro vlastníky jednotek, stejně jako užívání okolních prostor, kde si lze zbudovat vlastní zahrádku. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, škola, školka, lékař, nemocnice, dětská hřiště, parky a mnoho možností pro sportovní a kulturní aktivity. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zde je tento byt vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 898 000 Kčchci zjistit více >
Prodej / 2+1 / Vyškov, okres Vyškov
Hlubočany, RD 5+1, garáž, zahrada, studna – rodinný dům - Domy Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 se zahradou, studnou a vlastní garáží, nacházející se v obci Hlubočany, která se nachází v jižní části okresu Vyškov nedaleko města Vyškova o celkové ploše cca 658 m2. Dům se nachází v klidné lokalitě v okrajové části obce a byl postaven přibližně před 25 lety. Dům je převážně z cihel (někde jsou tvárnice), podlahy jsou betonové a někde dřevěné, okna dřevěná. Dům je patrový a přízemí domu tvoří nadzemní sklep. Mimo kanalizace, která v obci není, je dům napojen na veškeré inženýrské sítě včetně vlastní studny. V přízemí domu se nachází prostorný sklep, který je rozdělen do tří částí a jsou zde umístěné kotle a darling ze studny. Do sklepa je přístup jak z venku, tak i z domu. V prvním patře se nachází zádveří, kuchyň, obývací pokoj, pokoj, samostatné WC a vstup do sklepa. V druhém patře domu se nachází tři samostatné pokoje, koupelna s WC a vstup do podkroví. Dům je vytápěn plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je možný plynem, tuhými palivy i elektřinou. Před domem je prostorná předzahrádka o velikosti cca 151 m2. Vedle domu je garáž, která zároveň slouží jako průchod za dům, kde se nachází vydlážděný dvorek a kaskádovitě vyřešený přístup na zahradu o velikosti cca 169 m2 a následně zahrada o velikosti cca 225 m2. Obec má dobrou občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

rezervovánochci zjistit více >
Prodej / Rodinný / Hlubočany, okres Vyškov
Nevojice, orná půda, ostatní plocha, trvalý travní porost, 26 330 m² – pozemek - Pozemky Vyškov

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře cca 26 330 m2 v katastrálním území obce Nevojice. V současné době jsou pozemky vedeny na katastru nemovitostí jako orná půda, ostatní plocha, trvalý travní porost. Pozemky je ideální i jako investice do budoucna. K pozemkům vede nezpevněná komunikace. Obec Nevojice má základní občanskou vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

rezervovánochci zjistit více >
Prodej / Pole / Nevojice, okres Vyškov
Více nabídek >

Výběr zrealizovaných zakázek

Stavební pozemek Pustiměř
úspěšně prodáno za 6 dní
Byt 4+kk Slavkou u Brna
úspěšně prodáno za 23 dní
Rd Vincencov
úspěšně prodáno za 24 hodin
Rd Nemotice
úspěšně prodáno za 13 dní
Rd Nížkovice
úspěšně prodáno za 1 měsíc
Rd Slavkov u Brna
úspěšně prodáno za 7 dní
Orná půda Bučovice-Kloboučky
úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 2+1 Vyškov- Dědice
úspěšně prodáno za 7 dní
Byt 1+1 Rousínov
úspěšně prodáno za 10 dní
Rd Milešovice
úspěšně prodáno za 2 měsíce
Byt 2+1 Vyškov-Dědice
úspěšně prodáno za 6 dní
Byt 2+1 Vyškov, Smetanovo nábřeží
úspěšně prodáno za 1 měsíc
Byt 2+1 Vyškov – Dědice
úspěšně prodáno za 19 dní
Byt 2+1 Rousínov
úspěšně prodáno za 15 dní
Byt 3+1 Vyškov
úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 2+1 Vyškov
úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 2+1 Vyškov
úspěšně prodáno za 15 dní
Rd Milonice
úspěšně prodáno za 18 dní
Stavební pozemek Vítovice
úspěšně prodáno za 26 dní
RD 5+1 Pustiměř
úspěšně prodáno za 13 dní
Zahrada Kozlany
úspěšně prodáno za 10 dní
RD 3+1 Vyškov-Dědice
úspěšně prodáno za 2 dny
Stavební pozemek Pustiměř
úspěšně prodáno za 24 hodin
Byt 1+1, Palánek Vyškov
úspěšně prodáno za 48 hodin
Byt 2+1 Vyškov, Víta Nejedlého
úspěšně prodáno za 15 dní
Byt 2+1 Vyškov, Tyršova
úspěšně prodáno za 5 dní
Byt 2+1 Vyškov – Dědice
úspěšně prodáno za 18 dní
Byt 2+1 Vyškov, Smetanovo nábřeží
úspěšně prodáno za 3 dny
RD 2+1 Vyškov-Nouzka
úspěšně prodáno za 48 hodin
Orná půda Habrovany
úspěšně prodáno za 24 hodin

Michaela Kuželová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka
Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman