Michaela Kuželová
3. LEVEL - TOP KLUB

Michaela Kuželová

TOP realitní makléř
Přeji vám pěkný den nebo večer.
 
Jmenuji se Michaela Kuželová a jak už jistě víte, jsem realitní makléřka. Makleřině se věnuji už pár let, podle fotky jistě poznáte, že ne desítky let :) Pocházím z Vyškova, proto běžně prodávám a věnuji se téhle lokalitě a dovedu říci, že se zde řadím mezi profesionály a rozhodně nejsem jen běžná realitní makléřka, kterých je v okrese tucet. Za tu dobu, co jsem v realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI jsem prošla velkým počtem odborných školení a neustále i dalšími a aktuálními školeními procházím. Praxí jsem si však své dovednosti zdokonalila a dokáži u práce přemýšlet, což vám jistě přijde úsměvné, ale ne každý makléř to umí. Na míru vám dokáži pomoci s prodejem nebo koupí nemovitosti i když máte nějaký problém, časovou tíseň nebo jednoduše chcete výhodně prodat nebo koupit nemovitost.
Nabízím vám tedy své letité zkušenosti a úspěch v oboru realitního makléře.
 

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Je toho hodně, co dělám jinak, než jiní makléři z jiných realitních kanceláří. Není tu však dost místa, tak vám přiblížím alespoň jednu z těchto věcí :)
KE KAŽDÉMU Z VÁS, PŘISTUPUJI INDIVIDUÁLNĚ. Bohužel, většina realitních makléřů k vám bude přistupovat jako k další věci v pořadí a ani se nezastaví u vaší osobní stránky a vašich názorů. Z toho plyne, že vám nedokáží pomoci s tím, s čím se zrovna vy potýkáte a pak s makléřem vedete spor a pod nátlakem se snažíte vzájemně spolupracovat.
Něco vám povím... jde to i jinak :)
Já se s vámi snažím navázat bližší vztah, zjišťuji o dané věci nebo situaci co nejvíce informací, seznamuji vás s moji prací a postupem jaký bude následovat, protože jenom tak vám pak dokáži skutečně pomoci a jenom tak mezi sebou můžeme mít nějakou formu důvěry, která je nejen pro vás, ale i pro mě velice důležitá. Poté, se vzájemně domluvíme jaká forma pomoci pro vás bude ta nejlepší.

Proč já a proč COLOSEUM ?

Realitní makléř, jako člověk se k vám může chovat strojově a nebo lidsky. Můj přístup je lidský a skutečně se zajímám o vaše problémy a snažím se je řešit tím nejlepším způsobem, jako by byly ty problémy mé. Do jednání s vámi dávám své srdce a také proto mě má práce baví.
Coloseum Nemovitosti vám skrze mě nabízí nejlepší kvalitu služeb jaká je vůbec možná.
Neuvěřitelný počet poptávajících klientů, díky nimž se mi daří prodávat nemovitosti rychle a za nejvyšší možnou cenu. Inzerce na 76 inzertních serverech, nenajdete místo, kde by vaše nemovitost nebyla prezentována, včetně drahých a nejnavštěvovanějších serverů, které si většina realitních kanceláří nemůže dovolit. Na kupní smlouvy a úschovu peněz dohlíží renomovaná a velice známá advokátní společnost AKPZL, která je řádně zapsaná v Advokátní komoře ČR. Samotné Coloseum Nemovitosti je řádným členem Hospodářské komory Jihomoravského kraje, která jak se laicky říká, třídí zrno od plev. A z celé jižní Moravy jsou zde evidovány pouze 2 realitní kanceláře a my jsme jednou z nich.
Pokud se tedy spojí kvalitní realitní makléř a nejlepší realitní kancelář, tak výsledek přeci vždy bude stát za to!
A přeci stojí za to, si o takovou službu zavolat, ráda vám pomohu.

Výběr zrealizovaných zakázek

Stavební pozemek Pustiměř úspěšně prodáno za 6 dní
Byt 4+kk Slavkou u Brna úspěšně prodáno za 23 dní
Rd Vincencov dům najitý klientům na míru - 1 den
Rd Nemotice úspěšně prodáno za 13 dní
Rd Nížkovice úspěšně prodáno za 1 měsíc
Rd Slavkov u Brna úspěšně prodáno za 7 dní
Orná půda Bučovice-Kloboučky najitá klientům na míru - 1 den
Byt 2+1 Vyškov- Dědice úspěšně prodáno za 7 dní
Byt 1+1 Rousínov úspěšně prodáno za 10 dní
Rd Milešovice úspěšně prodáno za 2 měsíce
Byt 2+1 Vyškov-Dědice úspěšně prodáno za 6 dní
Byt 2+1 Vyškov, Smetanovo nábřeží úspěšně prodáno za 1 měsíc
Byt 2+1 Vyškov – Dědice úspěšně prodáno za 19 dní
Byt 2+1 Rousínov úspěšně prodáno za 15 dní
Byt 3+1 Vyškov úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 2+1 Vyškov úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 2+1 Vyškov úspěšně prodáno za 15 dní
Rd Milonice úspěšně prodáno za 18 dní
Stavební pozemek Vítovice úspěšně prodáno za 26 dní
RD 5+1 Pustiměř úspěšně prodáno za 13 dní
Zahrada Kozlany úspěšně prodáno za 10 dní
RD 3+1 Vyškov-Dědice úspěšně prodáno za 2 dny
Stavební pozemek Pustiměř pozemek najitý klientům na míru- 1 den
Byt 1+1, Palánek Vyškov úspěšně prodáno za 2 dny
Byt 2+1 Vyškov, Tyršova úspěšně prodáno za 2 měsíce
Byt 2+1 Vyškov, Víta Nejedlého úspěšně prodáno za 15 dní
Byt 3+kk Vyškov, Smetanovo nábřeží úspěšně prodáno za 2 měsíce
Byt 2+1 Vyškov, Tyršova úspěšně prodáno za 5 dní
Byt 2+1 Vyškov – Dědice úspěšně prodáno za 18 dní
Byt 2+1 Vyškov, Smetanovo nábřeží úspěšně prodáno za 3 dny
Byt 3+1 Vyškov, Tyršova úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD Letonice úspěšně prodáno za 2 měsíce
RD 2+1 Vyškov-Nouzka úspěšně prodáno za 2 dny
Orná půda Habrovany úspěšně prodáno první den (bez inzerce)
Orná půda Královopolské Vážany úspěšně prodáno za 6 dní
Lesní pozemek Královopolské Vážany úspěšně prodáno do 1 měsíce

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman