Michaela - Kučerová
3. LEVEL - TOP KLUB

Michaela - Kučerová

certifikovaná manažerka pobočky
2 hvězdy 2 hvězdy

Spoustu let jsem pracovala jako obchodní zástupce - obchodník. Přišel čas, kdy jsem hledala, kam se posunout dál od „čistokrevného“ prodeje. Nastoupila jsem na místo managerky v brněnské pobočce COLOSEA.
Získala jsem mnohem víc, než jsem hledala: činnost, která motivuje, vytěžuje a naplňuje. Práci tvořivou, samostatnou, inspirující. Ne jednorázový posun, ale stálý rozvoj, absenci nudy, zato výzvy jednu za druhou. Pořád jsem vlastně obchodníkem – ovšem se vzrůstající přidanou hodnotou.
Taková je práce v COLOSEU NEMOVITOSTI a takové je celé COLOSEUM.
Posouvá své lidi i realitní obchod postupně na vyšší a vyšší level.

Moje reference

Reference na makléře

Systém mojí práce

Jsem něco jako styčný důstojník mezi makléři a Coloseem.
Jsem také spojovací článek mezi klienty a makléři.
Velmi často jsem Váš první kontakt s naší realitní kanceláří.

Mojí prací je KOMUNIKACE, OBCHOD, ŘEŠENÍ. Vše od kancelářského stolu a počítače. Jsem vždy k dispozici na pobočce a udělám si na Vás čas.

Můj telefon a e-mail jsou uvedeny v kontaktech pobočky Květná na našem webu. Zavolejte, ráda Vám pomůžu s prodejem nebo nákupem nemovitosti.

Proč já a proč COLOSEUM

Protože:
- potřebujete rychle a dobře prodat dům nebo koupit byt. Právě to my umíme nejlépe ze všech RK.
- očekáváte odbornou radu, konzultaci, odpovědi týkající se specifik realitního trhu.
Přesně tohle je naše práce.
- vyžadujete opravdu profesionální servis s přesahem do financování nákupu nemovitosti a se
zajištěním bezchybných právních služeb. Jiný v COLOSEU ani nenabízíme.
Můžete využít služeb některé z osmi set jihomoravských realitních kanceláří.
Nebo zavoláte do COLOSEA NEMOVITOSTÍ s.r.o.

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Ráda se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

povinná položka
povinná položka
povinná položka
povinná položka

Nabídka nemovitostí v okresech:
Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI se řadí mezi absolutní TOP realitní kanceláře na Moravě. Vlastníme a provozujeme přes 10 realitních webů, kde Vám nabízíme reality téměř z celé Moravy. Náš web www.coloseumreality.cz a www.rkcoloseum.cz je klienty tak vyhledávaný, že jsme se na internetu právem stali jednou z nejvyhledávanějších realitních kanceláří na Moravě. Celkově inzerujeme reality a nemovitosti na prodej a pronájem na 76 realitních webech. Vyřizujeme prodej i pronájem realit jako jsou: domy, byty, chaty, chalupy, pozemky, zahrady a komerční nemovitosti. Největší naše specializace je na reality Brno, reality Blansko, reality Břeclav, reality Vyškov, reality Třebíč a reality Znojmo. Naše pobočky můžete navštívit již na 6 místech: Blansko, 2x Brno, Znojmo, Vyškov a Břeclav. Jako jedni z mála jsme řádnými členy Hospodářské komory České republiky. Naši klienti se u nás cítí opravdu bezpečně, protože jsme nad rámec standardních povinností realitní kanceláře ŘÁDNĚ POJIŠTĚNÁ realitní kancelář. Pro naše klienty máme naprosto bezkonkurenční služby, které vykonávají profesionální makléři. Tímto Vás chceme vyzvat, aby v případě, že chcete prodat, pronajmout nebo koupit dům, byt, pozemek, zahradu, chatu, chalupu nebo komerční nemovitost, abyste udělali krok správným směrem a zavolali nám na bezplatnou tel. linku 800 536 536. Dokážeme Vám, že všechno co děláme, děláme dobře, protože NA DOBRÉ POVĚSTI NÁM ZÁLEŽÍ.

Obchodní a hospodářská komora Brno

TOPlist

Prověřená společnost

Podmínky zpracování osobních údajů

Reality © COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o., 2006 - 2019. Všechna práva vyhrazena. | Cookies
Provozováno na realitním systému Realman