Michaela Kučerová

TOP realitní makléř
pobočka BLANSKO

Michaela Kučerová3. LEVEL - TOP KLUB

Po více než třech letech na postě manažerky brněnské pobočky COLOSEA NEMOVITOSTI jsem z potřeby větší časové flexibility přešla na pozici realitního makléře, a to pod hlavičkou téže firmy, v jejíž systém a stabilitu mám důvěru.
Tři roky manažerské práce pro mě znamenaly každodenní výměnu praktických zkušeností s desítkou úspěšných kolegů makléřů, přímou účast na téměř třech stovkách realizovaných obchodních případů a kontakt se stovkami klientů naší kanceláře. Vše se nyní promítá do mé současné makléřské praxe. Proto když řeknu, že SE MNOU JSTE V BEZPEČÍ, je to moje přesvědčení, moje práce, moje zásada.

Systém mojí práce

V každém obchodě může nastat zádrhel, komplikovaná fáze. Vždy dělám vše pro to, abych našla řešení schůdné pro obě strany, které zároveň vede ke zdárnému dokončení. K tomu využívám všech dostupných možností zázemí spolehlivé kanceláře, a také všech zkušeností z předchozích případů, u nichž jsem asistovala z pozice manažerky pobočky. A co nevím, zjistím pro Vás obratem.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Protože COLOSEUM NEMOVITOSTI je realitní kancelář s mnohaletou historií bez afér a škraloupů. Protože chcete prodat rychle a dobře, což nelze bez maximálního marketingu a maximální aktivity makléře, který pracuje pro Vás.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechejte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů
Michaela Kučerová

Moje reference

Moje nabídky

Bohuňov (okr.Svitavy ), chata 3+kk, 43 m2, pozemek 744 m2, elektřina, voda, sklep – chata

Bohuňov (okr.Svitavy ), chata 3+kk, 43 m2, pozemek 744 m2, elektřina, voda, sklep – chata - Domy Svitavy

Nabízíme Vám k prodeji celoročně uživatelnou rekreační chatu s číslem evidenčním, s velkou zahradou a podsklepenou kůlnou na pozemku, v oblíbené lokalitě několik minut jízdy od přehrady Křetínka. Zastavěná plocha činí 43 m2, přibližná užitná plocha cca 60 m2 včetně obytného podkroví. Je přivedena voda z veřejného řadu, v chatě je rozvedena elektřina. Stavba je dřevěná, na betonové základové desce, se sedlovou střechou, místnosti jsou obloženy dřevem a dřevotřískou. Vytápět lze dřevem v krbu nebo elektrickými přímotopy. Zahrada o výměře 701 m2 je částečně rovná, pod chatou se svažuje, je kompletně oplocená a zatravněná. Na zahradě je umístěna podsklepená kůlna na dřevo. Vjezd na pozemek lze vybudovat zespod od silnice nebo z horní strany zahrady přímo k chatě. Nemovitost se nachází na klidném místě na kopci, krytá veranda je orientována jižně, s hezkým výhledem přes údolí. Obec Bohuňov má 150 obyvatel, je zde samoobsluha a obecní úřad, restauraci, školu i další občanskou vybavenost najdete v sousední Vítějevsi (2 km). Spojení zajišťují linkové autobusy, stejně jako do Letovic (10 km), Svitav (15 km), případně Brna (50 km). V bezprostředním okolí jsou louky a lesy, křetínská přehrada nabízí možnost koupání. Termíny prohlídek jsou ve dnech: 20.3. a 21.3.2020 Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

595 000 Kč
Prodej / Chata / Bohuňov, okres Svitavychci zjistit více >
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
pozemek Železné u Tišnova

úspěšně prodáno za 6 měsíců

chalupa 2+1 Vítějeves

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 2+1 Holásky

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Usedlost 2+1 a 1+1 Bílá Studně

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Michaela Kučerová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist