Michaela Kučerová

TOP realitní makléř
pobočka BLANSKO

Michaela Kučerová3. LEVEL - TOP KLUB

Po více než třech letech na postu manažerky brněnské pobočky COLOSEA NEMOVITOSTI jsem z potřeby větší časové flexibility a stěhování k Jevíčku přešla na pozici realitního makléře, a to pod hlavičkou téže firmy, v jejíž systém a stabilitu mám důvěru. Jen jsem brněnskou pobočku vyměnila za blanenskou.
Tři roky manažerské práce pro mě znamenaly každodenní výměnu praktických zkušeností s desítkou úspěšných kolegů makléřů, přímou účast na téměř třech stovkách realizovaných obchodních případů a kontakt se stovkami klientů naší kanceláře. Vše se nyní promítá do mé současné makléřské praxe. Proto když řeknu, že SE MNOU JSTE V BEZPEČÍ, je to moje přesvědčení, moje práce, moje zásada.

Systém mojí práce

V každém obchodě může nastat zádrhel, komplikovaná fáze. Vždy dělám vše pro to, abych našla řešení schůdné pro obě strany, které zároveň vede ke zdárnému dokončení. K tomu využívám všech dostupných možností zázemí spolehlivé kanceláře, a také všech zkušeností z předchozích případů, u nichž jsem asistovala z pozice manažerky pobočky. A co nevím, zjistím pro Vás obratem.

celý text

Proč já a proč COLOSEUM

Protože COLOSEUM NEMOVITOSTI je realitní kancelář s mnohaletou historií bez afér a škraloupů. Protože chcete prodat rychle a dobře, což nelze bez maximálního marketingu a maximální aktivity makléře, který pracuje pro Vás.

Mohu vám s něčím poradit? Zanechte mi kontakt, ozvu se vám.

 • goal1 40 000 poptávajících
  klientů
 • goal2 76 inzertních
  portálů
 • goal3 2700 denní
  návštěvnost
 • ... a tisíce
  spokojených
  klientů
Michaela Kučerová

Moje reference

Moje nabídky
Moje poptávky
Výběr zrealizovaných zakázek
pozemek Železné u Tišnova

úspěšně prodáno za 6 měsíců

chalupa 2+1 Vítějeves

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 2+1 Holásky

úspěšně prodáno za 1 měsíc

Usedlost 2+1 a 1+1 Bílá Studně

úspěšně prodáno za 2 měsíce

Zahrada Moravská Chrastová

úspěšně prodáno za 2 týdny

RD 3+1 Loštice

úspěšně prodáno za 1 týden

Chalupa 2x 2+1 Třebařov

úspěšně prodáno za 2 týdny

Michaela Kučerová můj kontaktní formulář

Napište mi, máte-li jakýkoliv dotaz, otázku nebo jen potřebujete s něčím poradit. Rád se s Vámi spojím a pokusím se Vám pomoci.

Profesní weby mých kolegů
TOPlist